Günün Astrolojisi- Plüton-Neptün el ele düşleri gerçekleştirecek.

 

Gördüğün manzara 4D bir çalışma değil Batı Avusturalya’da bir tuz gölü. Kırmızı pigmentler bu şahane manzaranın nedeni.
.
Ay oğlak burcunda ilerliyor. Kısmen durağan, karamsar ve gelecek hakkında endişeli hissettirecek. Kısmense yenilikçi ve yanlış düşünmeye hazır. Uranüs’le kurduğun tatlı bağlantıyı, gerilemenin etkisine giren Merkür düşünce hataları yaptırarak bozabilir. Yerimizi sağlamlaştırmak üzere yenilikçi davranırken, yanlış düşüncelerin kurbanı olmamaya dikkat etmeliyiz.

Yarın sarsıcı olaylar yaşanabilir zira bir kaç sert gezegen ve Ay’ın kucaklaşması Ay tutulmasının da etkisiyle duygusal tepkilere neden olacak hemde haklı olduğumuz konularda. Köklü değişiklik yapmak istediğimiz şeyler mümkün ancak bir miktar yük getirebilir. Plüton- Neptün arasındaki bağlantı düşleri gerçekleştirme şansı verecek aynı zamanda köklü değişiklik yapma şansı. Plüton Rx olduğu için yükler artabilir. Yine de Ay-Uranüs bağlantısının destekleyici etkisiyle yenilik, iyilik getirecek. Mutlu haftasonları ..

#sukarakus #astrolog #doğumharitası #astrolojieğitimleri #taroteğitimleri #tarot #kozmiksihirler #shamballa #regresyontherapy