Nasıl Tarot Danışmanlığı Alabilirim ?

TAROT DANIŞMANLIK VE EĞİTİMLERİ ÜCRET LİSTESİ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos

Tarot bir fal çeşidi değil, bilinçaltı okuma sanatıdır. Bu nedenle kesin ve doğru bilgiler verir. Tarot okuması (Tarot Reading) yaptırmak için randevu almanız gerekiyor. Tarot okuması servisinden yararlanmak isterseniz anne adı, doğum tarihi gibi bilgileri kesinlikle hiçbir yorumcuya vermemelisiniz. Yorumlama için asla bu bilgilere ihtiyaç yoktur.

SKYPE/WHATSAPP ile GÖRÜNTÜLÜ Yorum Almak

Uzakta yaşıyorsanız veya bir tarot seansı planlamaya engelleriniz varsa whatsapp görüntülü konuşma ile tarot yorumu alabilirsiniz. Yüz yüze görüşmeler kadar başarılı sonuç alacağınızdan emin olun. E-posta ile sorularınızı yöneltirken açık, net ve geniş bilgiler aktarmanız yararınıza olur. Özellikle ilişki açılımlarında ilişkinizin şu ana kadarki durumunu özetlemelisiniz.  Ücretler uzaktan ya da yüzyüze değişmez. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme yaptığınızı bildiren bir e-posta ile sorularınızı göndermelisiniz. Sıraya alınacağınız için randevunuz 1 hafta içinde verilir. Yorum alacağınız gün sık sık soru konusu hakkında düşünmeli, yoğunlaşmalısınız.

Yüz yüze görüşmelerde:

  • 1.hafta içinde randevu verilir. Randevularınızı e-posta ile alabilirsiniz. Randevunuzu almadan önce ulaşılabilir bir telefon numarası bildirmeniz, randevu iptali halinde kesinlikle haber vermeniz beklenir.  Erken gelmekten kaçının ve tam randevu saatinizde belirtilen adreste olmaya özen gösterin.
  • Seanslara tek kişi katılabilirsiniz. Çok kişilik randevularda arkadaşlarınızın sizin yorumunuza katılmasına veya dinlemesine izin verilmez.

Seçeneklere karar verdikten sonra e-posta ile ad-soyad-telefon numarası ile sorunuzu/sorularınızı bildirin. Sizden gelen bilgi e-postası ulaştığında randevunuz verilecektir. E-postalarınıza yanıt alamıyorsanız ulaşmamış olabilir. Başka bir e-posta adresinden ulaşmayı yeniden deneyin.

 

TAROT YORUM SEÇENEKLERİ

1 yıllık TAROT YORUMU

Önünüzdeki 1 yıl boyunca şansınız yükseliyor mu yoksa talihsiz bir yılın önlemini almalı mısınız? Size özel tarot açılımınız yıl boyunca bütün amaçlarınızı gerçekleştirmenize yardım etmek için hazırlandı.  36 Kartlık yorum size bütün yıl rehberlik edecek.  12 ay boyunca neler yaşayacağınızı kartlar size fısıldasın. Yorumda özellikle vurgulanmasını istediğiniz konular hakkında sorularınızı yazmalısınız.

Aşk, iş, sağlık konularında tarot kartlarının öngörüsüne başvurabilirsiniz. Sipariş verdikten sonraki 2 hafta içinde yorumunuz gönderilir.

İLİŞKİ YORUMU

İlişkinizde sizin belirlediğiniz bir dönem içinde (1 yıl, 2 yıl gibi) neler yaşayacağınız, partnerinizin sizin hakkınızdaki duygu ve düşünceleri, birlikte geleceğinizin olup olmadığı soru konularınızdır. Bir ilişkiye yeni başlıyorsanız veya süregelen bir ilişki içinde soru işaretleriniz varsa bu açılımı tercih edebilirsiniz.

GENEL AÇILIM

Aklınızda birden fazla soru varsa genel açılımı tercih etmelisiniz. İş, para, kariyer, ilişki konularına ışık tutan bu açılım kesin sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Genel açılımda ilişkinizin detaylarını değil önemli aşamalarını öğrenebilirsiniz. O beni seviyor mu? Ailemin durumu ne olacak gibi başkalarına ait soruları genel açılımda soramazsınız. Başkalarına ait açılımları ayrıca talep etmelisiniz. Genel açılımda 4 soru hakkınız vardır.

TEK SORULUK AÇILIM

Tek bir soruya odaklandınız ve sadece o sorunun yanıtını merak ediyorsunuz. Ne yapacağınızı bilemiyor veya durumun değişip değişmeyeceğini öğrenmek istiyorsanız tek soruluk açılım tam size göre demektir. İlişki yorumu almak istiyorsanız tek soruluk açılım yerine “ ilişki yorumunu” veya “ruh eşi tarotunu” tercih etmelisiniz. İş, para, sağlık, kariyer gibi tek sorular için en uygun seçenektir.

TAROT EĞİTİMLERİ

Tarot hislerle bakılan bir fal değil, kart anlamlarını öğrenmek ve ilişkilendirmek yeteneğiyle bağlantılı, bir çeşit bilinçaltı okuma sanatıdır.

Kartlara bakıp içinizden geçenleri söylüyorsanız kartlarınızı kapalı bir kutuya kaldırın ve kahve falı bakmayı deneyin. Kartlar uyduruk bilgiler karşısında tahmin edemeyeceğiniz kadar tehlikeli olabilir.

Özünde doğru yorumlandığında hiçbir tehlikesi bulunmayan kartlara saygıyla davranmak gerekir.

İçinde henüz çözülememiş gizemli enerjiler barındıran Tarot kartlarını doğru yorumlamak için, eğitimli, saygın ve işinin uzmanı birinden ya da ilginizi çeken kitaplardan öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bulunduğunuz kentte bir tarot öğreticisi yoksa kitapların anlamını zor buluyorsanız internet üzerinden eğitim almaya çalışmalısınız.

Bireysel ders alanlar kartların anlamlarını derste öğreniyor ve bu güne kadar ne kadar yanlış bilgi depoladıklarını fark ediyorlar. Bu nedenle tarot öğrenme arzunuz varsa yanlış kaynaklardan yalan bilgiler almak yerine hiçbir şey bilmeden derse başlamanızı özellikle tavsiye ediyorum. Yanlış bilgiyi düzeltmek, doğru bilgiyi yerleştirmekten daha zordur.

SERTİFİKALI TAROT EĞİTİMLERİ:

Eğitim programımız 14 Hafta sürer. A.B.D kaynaklıdır.

Kurs programı ilk derste verilir. Bu program öğretme garantilidir. 3. Dersten itibaren yorumlama sanatı öğretilir.

İleri Düzey Tarot Eğitimine, Başlangıç Düzeyi Tarot Kursunu bitirmiş öğrenciler kabul edilir.

1) Profesyonel Düzey Tarot Kursu

30 açılım yapılarak yorumlama ve kartların geniş anlamları öğretilir. Derse klasik Rider White tarot kartlarınızla gelmelisiniz. Kurs bitiminde sertifika verilir.

Ne kadar sürer? : Eğitim süresi 3.5 ay dır. Haftada 1 gün grup çalişmalarinda 1,5-3 saat, bireysel çalişmalarda 30 dk-1 saat arasinda değişir.

Nasıl Katılabilirim?: İstanbul 4.Levent de  yapılan yüz yüze eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

2) Hızlandırılmış Tarot Kursu (Amatör kalmak isteyenler için)

Amatör kalmak isteyenler için uygun bir seçenektir. 15 açılım yapılarak yorumlama ve kartların özet anlamları öğretilir. Derse klasik Rider White kartlarınızla gelmelisiniz. Kurs bitiminde sertifika verilir.

Ne kadar sürer? : Eğitim süresi 4 haftadir. Haftada 1 gün grup çalişmalarinda 1 – 3 saat, bireysel çalişmalarda 30 dakika-1 saat arasinda değişir.

Nasıl Katılabilirim?: İstanbul 4.Levent de  yapılan yüz yüze eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

 

Bütün eğitimler sertifika ve öğrenme garantilidir. Her ders sonunda test yapılır. Eğitim sonunda sertifika verilir. Derslere kendi kart desteniz ile katılmalısınız.

Sevgiler,

Su KARAKUŞ

Tarot Eğitmeni / Yorumcusu