Şubat 2019 Burç Yorumları

Şubat 2019 Burç Yorumları

ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

www.sukarakus.com

Instagram.com/sukarakus

Youtube.com/sukarakus

Herhakkı saklıdır. Alıntı yapmak veya isimsiz yayınlamak yasal suçtur.

Şubat ayında  gerçekleşen yeniay ve dolunay  oldukça yararŞubat 2019 Burç Yorumlarılı. Değerlendirilmesi gereken bir ay Şubat. Öte yandan ay ortasını bloke edecek Uranüs-Mars kavuşumuna dikkat!

5 Şubat TR saati ile gece 00.05 de yeniay Kova burcunun 15 derecesinde oluşacak. Merkür ve B.M kavuşumlu bu yeniay Jüpiter’e altmışlık açıyla gülümsüyor. Bir şans olarak karşımıza çıkan yenilikler aynı zamanda kör nokta da taşıyor. Görünenin ardındakini görmek mümkün değil. Şansı kullanmalı ama dikkati elden bırakmamalı. Sözleşme imzalarken çok dikkatli olunmalı. Yeniay 1-15 Şubat arasında etkili.

14 Şubat da Mars Boğa burcuna yerleşerek para, sağlam ve güvenli yaşam alanları, benimsediğimiz canlıları korumak gibi hırslarımızı yükseltecek.

14 Şubat aynı zamanda Uranüs-Mars kavuşumunun tehditkar olduğu bir gün. Sevgiden ziyade agresyon veya şiddet eğilimi öne çıkabilir. Ay da İkizler burcunda olacağı için kararsızlıklar, değişken düşünceler ve emin olunmayan duygular günü bloke edebilir. Esnek olmalı, hiç kimseyi karar almaya zorlamamalıyız.

19 Şubat da Başak burcunun 0 derecesinde dolunay gerçekleşiyor. Dolunay tehditkar Mars ve Uranüs’e üçgen açıyla bağlanarak tehditi avantaja, tehlikeyi sevdaya dönüştürmeyi başarmaya olanak tanıyacak. Dolunay 14-24 Şubat arasında etkili.

Şubat’ın en riskli günleri : 14,21, 27 Şubat.

KOÇ: Ayın ilk yarısında yeni arkadaşlar edinecek, sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Bu dostlarla yurt dışı kaynaklı işlere veya seyahatlere gidebilirsiniz. Şubat ayı ortalarına dek oldukça gergin ve kendini kotrol etmekde zorlanan bir yapı sergileyeceksiniz. Kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Ay sonuna doğru gerçekleşen dolunay sizden kaynaklanan sağlık problemleri, kazalar veya çabalarınızla yapılacak işler getirebilir. Sakin kalırsanız pozitif seçenekleri kullanabilirsiniz.

BOĞA: Ekstra gelirler kazanmanızın çok mümkün olduğu bir ay Şubat. Kariyerinizde yeni bir sayfa ayın başında açılıyor. Sözleşmeleri dikkatle okumalı, incelemeli, itirazlarınızı yaptıktan sonra imzalamalısınız. Ay ortasında suçluluk duygularınızı yükseltecek olaylar yaşanabilir. Ay biterken ruhsal durumunuza destek olan biriyle aşk yaşamanız veya sağlıksız düşünceleri yeni projelere dönüştürmeniz mümkün.

İKİZLER: Seyahatler veya başka bir ülkeye yerleşme planı Şubatın ilk haftasının konuları. Eğitiminiz devam ediyorsa yeni bir evreyi başlatacak kararı alacaksınız ama göremeyeceğiniz detayların sonradan üzmemesi için dikkatli olmalısınız. Yenilikler sizi yeni bir iş ortaklığına veya evliliğe götürebilir. Ayın sonuna doğru ev ve ailenizle ilgili sonlanmalar yaşanabilir. Sürpriz kararlardan biride ev almak olabilir. Arkadaşlarınızın katkılarıyla.

YENGEÇ: Yeni bir kredi borçlanması veya ek gelir kazanma ihtimaliniz yeni bir iş kurma arzunuzun sonucu olacak. Şubat maddi katkıları yüksek bir ay yine de siz sözleşmeleri dikkatle incelemelisiniz. Ay ortasında yöneticileriniz veya otoritelerle ilgili beklenmedik problemler yaşanabilir ve çileden çıkabilirsiniz. Ay biterken yakın çevrenizi değiştirmek çileden çıkaran otoritelerden uzaklaşmak gibi kararlar iyi gelecek.

ASLAN: Evlenmek, iyi giden ilişkinizi evliliğe dönüştürmek Şubat ayının ilk yarısında yeni bir hayata geçişinizi sağlayacak. Ancak düğün hazırlıkları için imzaladığınız her sayfayı tek tek incelemelisiniz. Gözünüzü boyamak isteyenler çıkacaktır. Ay ortasında kazalara çok açıksınız dikkatli olmalı, öfkeli şekilde araç kullanmamalısınız. Ay biterken eski gelirlerinizle vedalaşıp yeni gelirler kazanacağınız alanlara açılmalısınız. Yurt dışı, medya veya eğitim sektörü ihtiyacınız olanı sağlayabilir.

BAŞAK: Ayın ilk yarısında yeni iş anlaşmaları yapabilir, ev alacak veya evle ilgili şansınızı yenilikler sağlayacak anlaşmaları yapabilirsiniz. İşiniz bir şekilde evinizle bağlantılı olacak. Ay ortasında beklenmedik çok yüksek ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz hazırlıklı olun. Öfke katsayınız aniden yükselebilir. Ayın ikinci yarısında burcunuzda gerçekleşen dolunay ödemeleri yerine koyacak yeni gelirler elde etmenizi sağlayacak. Sürpriz tekliflerle keseniz dolabilir.

TERAZİ: Aşk alanınız Şubat başından itibaren şenleniyor. Yakın çevrenizden biri erosun okunu kalbinizde hissetmenizi sağlayabilir. Yeni yaratıcı projelerinizi sunmanıza yardım da edebilir. Eğer sözleşmeli veya anlaşmalı işler yapıyorsanız alt başlıkları dikkatle okumakta fayda var. İletişim problemleri güzellikleri kaçırmanıza neden olmamalı. Ay ortasında yakınlarınızla aranızda gerilim yükselecek. Ayın ikinci yarısında ruhsal durumunuzu sorgulayacak özeleştiri yapacaksınız.

AKREP: Evinizi yenilemek üzere gereken para veya kaynak ayın ilk yarısında size ulaşacak ve istediğiniz ev projesini başlatacaksınız. Ancak ay ortasında sağlık ve iş giderlerinizde beklenmedik bir artış gerçekleşecek. Ani hastalıklar veya ceza ödemeleri kesenizi yorabilir. Ayın ikinci yarısında dostlarınızın desteğini alarak ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Değerli arkadaşlarınızı veya yardımlaşmayı yeniden hatırlamak mutlu edecek.

YAY: Yakın çevrenize yeni farklı ve idealist insanlar yerleşiyor. Yeni tanışıklıklar moralinizi yükseltecek, daha iyimser ve neşeli biri olmanızı sağlayacak. Hatta belki de şöhrete giden yolu açacak. Dikkatsizliğiniz ünlüdür ama bu kez çok dikkatli zaman planlamasını iyi yapan biri olduğunuzu kanıtlamalısınız. Ay ortasında partnerinizin gergin tepkilerine maruz kalabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında yaratıcı projeler için harcadığınız çaba ödüle dönüşecek ve kariyer yaşamınızda yeni bir sayfa açılacak.

OĞLAK: Sezgileriniz sayesinde paranın kokusunu alacağınız bir evre başlıyor. Ayın ilk yarısında gelirlerinizi arttıracak bir anlaşma yapacaksınız ancak sözleşmelerde küçük yazılar dikkatle okunmalı çünkü bir kör noktada kalınacak. Ay ortasında evde büyük bir gerilim veya ev kazaları yaşanabilir. Ayın ikinci yarısında seyahatler, eğitim alma fırsatları veya taşınma şansı gerilimi avantaja dönüştürecek.

KOVA: Ayın ilk yarısında burcunuzda gerçekleşen yeniay görünüşünüzü yenilemenizi, ifadenize bir dil veya yeni bir iletişim biçimi eklemenizi sağlayacak. Ve elbette bir şeyi fark edeceksiniz dikkatsiz olduğunuzda neleri kaybettiğinizi. İyi dostlar sizi bu konuda uyarıyor olacak. Ay ortasında yakın çevrenizle aranızda büyük bir gerilim yaşanabilir. Ayın sonuna doğru yeni gelirler kazanacak veya borçları tamamlayacak, çevrenizle aranızdaki gerilimi  kendi lehinize çevireceksiniz.

BALIK: Ruhsal gelişiminiz için büyük bir adım atmanız ayın ilk yarısında mümkün. Veya yoga, meditasyon gibi bir alandan para kazanmaya da başlayabilirsiniz. Kariyeriniz spritüel bir alanla kesişecek. Ay ortasında para kayıpları can sıkıcı olabilir. Bazı gelirleriniz elinizden çıkabilir ve büyük bir şaşkınlık yaşanabilir. Ayın ikinci yarısında ailenizden, yakınlarınızdan veya danışmanlarınızdan alacağınız destekle gelirleri bir şekilde ele geçireceksiniz.