Altın Üçgen Çalışmalarına Nasıl Katılabilirim ?

Altın Üçgen uyumlama yaklaşık 30 dakika sürer. Altın Üçgen enerjisi tek aşamalıdır. Yinede master olmak için 2. bir eğitimden ve uyumlamadan geçmelisiniz. Reiki’den daha güçlü hissedeceğiniz bu enerji ruhsal gelişimden ziyade mutluluk ve ağır hastalıkların tedavisine ulaşmak için, her hastalığın doğru tedavisine rastlamak için uygulanır. Uzaklardaki kişilere şifa göndermeniz, tanımadığınız kişilere şifa göndermeniz, göndermeniz, başkalarına enerji göndermeniz, iyileştirmeniz, bir başkasını uyumlamanız Altın Üçgen enerjisiyle mümkün olacaktır.

Eğitimler uzaktan veya yüzyüze yapılır. Öğrenimi çok kolaydır. İlk uyumlamadan hemen sonra  Altın Üçgenin nerelerde nasıl kullanılacağını ve bir başkasını nasıl uyumlayacağınızı öğretilir.

Altın Üçgen Uyumlama ve Eğitim Programı:

1.Altın Üçgen enerjisine uyumlanma ve evinizi temizleme, bereketlendirme alıştırması
2.Altın Üçgen enerjisinin kullanım alanları ve kullanımı
3. 21 günlük ilk eğitimden sonra tekrar uyumlama alınarak master aşamasına geçilir ve bir başkasını uyumlamayı öğrenmek, bir başkasına Altın üçgeni öğretmek üzerine eğitim alınır.

*Uzaktan Uyumlama için belirtilen gün ve saatte yalnız ve sessiz kalacağınız bir odada 15 dakika boyunca gözleriniz kapalı oturmanız veya uzanmanız yeterlidir. Saati kurmamalısınız. Size özel randevu aldığınızda detaylı olarak bilgilendirilirsiniz.
*Uyumlamanın başladığını ve bittiğini kendiliğinden hissedeceksiniz.

Yüzyüze Uyumlamalar: Size özel randevu saatinde ofisimizde rahat kıyafetler giymiş olarak hazır bulunmalısınız. Eğitim ve uyumlama 1 saat kadar sürer.

  • Çakra açma ve çakra dengeleme ücrete dahildir.

Su KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos