Reiki Çalışmalarına Nasıl Katılabilirim ?

Reiki Çalışmaları

Reiki kullanabilmek için UYUMLAMA denilen bir kaç dakikalık huşu anını yaşamanız gerekir. Uyumlama bir Reiki Master tarafından yapılır. El vermek olarak da algılanabilecek uyumlama bir kaç dakika süren Reiki kullanmaya hazırlanmanızı sağlayan kolay bir çalışmadır.

Reiki eğitimi 3 aşamadır. Her aşamayı yükseltmeniz için en az 3 ay-1.5 yıl arasında değişen bir süre boyunca size önerilen ve öğretilen Reiki çalışmalarını yapmanız gerekir.

Bu çalışmalar; yoğunlaşma gerektirmeyen, günlük programınızı bozmayan, yormayan, her hangi bir şey yaparken aklınızdan geçmesi yeterli olan kolay uygulamalardır. Egzersizleriniz başkalarını ve kendinizi iyileştirmek yolunda olacaktır.

Reiki’ye uyumlanmak için ermiş gibi arınmış, disiplinli, kalbi temiz biri olmanız gerekmez. Meditasyon bilmeniz hiç gerekmez. Sıradan bir insan olmak Reiki’ye uyumlanmak için yeterlidir.

Uyumlama uzaktan da yapılabilir. Evinizde yalnız başınıza kalacağınız bir odada sessizce uzanarak uyumlama seansına katılabilirsiniz. Uzaktan uyumlamalarda eğitimler e-posta yoluyla verilmektedir.

  • Çakra açma ve çakra dengeleme ücrete dahildir.

Su Karakuş

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos