Haftanin Astroloji Etkileri – Neptün Mars Kavuşumu.

 

Doğum haritanızda Satürn geri gidiyorsa (retro); hem kurallarınız boldur, hem sınırlarınız kalındır kimse giremez, hem de kurallara başkaldırmayı seversiniz. Şu sıralar #Saturnkovaburcunda geri gidiyor. Bir yanımız yasaklar diğer yanımız “maske takmıyoruz” diye polise saldıranlar. Aynı zihniyet doktoru bıçaklayan zihniyet değil miydi?
.
.
Kimileri iyi kalmak istemiyor, kimileri hastalığı yaymaktan mutluluk duyuyor.
.
Amerika da ırkçılık karşıtı gösterlerin önü alınamıyor. Ve siyah bir araba göstericilerin arasına dalıp 1 göstericiyi öldürüyor. Protestolar kova burcunun, yasaklar ve acımasızlık Satürn’ün anahtar kelimeleri. Gökyüzü Nisan sonundan bu yama retrolarla donanmaya başladı ve ben gezegenlerin gizli ve sinsice çalışacağını yazmıştım. Görünen o ki ilerlemeler başladığında pandemi, başkaldırılar ve çatışmalar artacak. Gökyüzü sanırım sadece beni korkutuyor. .
.
Mars ve Güneş değişen burçların 17.dercesinde birbirine sert bir bakış fırlatırken açık ve yiğit bir çatışma yerine pasif agresyonu gözlemleyeceğiz. Yani sinsi düşmanlıkları. Merkür geri gitmeye, Mars, Neptün’e kavuşmaya hazırlanıyor. Hayallerimize ulaşmak için mücadele gücümüz artarken düş kırıklıkları yaşama ihmalimizde yükseliyor. Yanlış düşüncelerin kurbanı olmak, ev, yuva, aileyle ilgili yanlış kararlar almak, aile içi çatışmaların başlaması bu dönemin olasılıkları. Güneş tutulmasına dek tehlikenin farkında olmalı, önlem alarak geçirmeliyiz günleri.. Mutlu haftalar.. #sukarakus #astrolog #tarot #taroteğitimleri #astrolojieğitimleri #onlinedanışmanlık #shamballa #doğumharitası #doğumsaatitesbiti #kozmiksihirler #astrolojidanışmanlığı #tarotdanışmanlığı

Art @erkoc_erhan