Nasıl Astroloji Danışmanlığı Alabilirim ?

* ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

PROSEDÜR: Her hangi bir seçenek için sipariş verdiğinizde, doğum tarihi (gün, ay, yıl), doğum yeri ve doğum saati bilgileriniz eksiksiz olmalı.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos

KİŞİLİK ANALİZİ VE GELECEK ASTROLOJİSİ

Taleplerinizle birlikte doğum tarihiniz (gün, ay, yıl, saat ve yer) net olarak bildirilmelidir.

1. Seçenek – Doğum Haritası Yorumu: Doğduğumuz andaki gökyüzünün görünümü kişiliğimizi oluşturur. Buna Natal (doğum) haritası denir. Bir başka isimle Horoskop. Doğum haritası yorumları kişinin karakterindeki potansiyelleri öngörmenin yanı sıra, hayatındaki güçlü ve zayıf olduğu alanları da belirler.Doğum Haritasında, güneş, ay ve yükselen burcunuz dahil tüm gezegenler, gezegenlerin karakterinizde oluşturduğu güçlü ve zayıf alanlar, açılar, tüm astrolojik değerler ve noktalar açıklanır. Hayatınızın 12 alanındaki (görünüş, para, aşk, evlilik, sağlık, kariyer, iş vs) potansiyel güçlerin nasıl ve ne şekilde işlediği hakkında bilgi sahibi olarak kendinizi daha iyi tanıyabilir, doğru yön çizebilir, gelecek potansiyelleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kişisel horoskopunuzu bir kez edinmek, genel olarak kendi haritanız hakkında bilgi sahibi olmak önünüzü açar. Tahmin ettiğinizden daha farklı bir şekilde kendinizi tanımanızı ve kabullenmenizi sağlar. Doğru davranış şekillerine, doğru zamanda dönüşme yeteneğine sahip olabilirsiniz. Gelecek hakkında bazı fikirler geliştirebilir ve şimdiki zamandaki gezegen konumlarını kendi haritanıza kolayca adapte edebilirsiniz. Doğum haritası yorumu: aşkta, işte, evlilikte, çocuklarla ilişkilerinizde duygu, düşünce ve davranış tarzınız. Potansiyelleriniz, risk ve şans noktalarınız.

2. Seçenek – 1 Yıllık Gelecek Analizi + Doğum Haritası: Astroloji geleceği öngörme sanatıdır. Gelecek analizleri 1 yıllık ya da 10 yıllık yapılabilir. Analizlerde 2 açılıma önem veririm. İlki Transitlerdir; yani doğum haritanızdaki gezegenlerin şimdi bulundukları konumun size yansıması. Gezegenler konum değiştirdikçe hayatınızdaki olaylar değişir. Hangi yaşam alanınızın öne çıkacağı ve size ne katacağı gelecek analizi ile belli olur. Transit gezegenler dışsal olaylar yaratır. Dışımızda gerçekleşen olayların yanı sıra içimizde de ayrı bir dünyamız vardır. İç dünyamız her zaman dışsal olaylardan etkilenmez. Buna rağmen her gün ruh hali değiştirebilir ya da her yıl belirgin değişimler gösterebiliriz. Progresyon dediğimiz yöntem iç dünyamızın gelişimi hakkında kapsamlı bilgi edinmemizi sağlar. Bu yıl neden durgun ya da daha atak olduğunuz, neden gizemli konulara ilginizin arttığı gibi saptamalarınız progresyonlarda karşılık bulur. Hem transitler hem de progresyonlara tutulmalar eşlik ettiğinde gelecek yılınız hakkında tam ve net bilgiye sahip olabilirsiniz. Örneğin siz evlenmeye hazırlanırken yıllık haritanızda baskın olan gezegen hareketleri kariyerinize odaklanacağınızı işaret ediyorsa, kariyerinizle ilgili gelişmeleri ve fırsatları kaçırmamak için daha çok bu alana yönelebilir, en azından vaktinde hazırlanabilirsiniz. 1 Yıllık gelecek analizinizde hangi alanlarınızın tetiklendiği, hangi olayları yaşama potansiyeli taşıdığınızı, içsel gelişim süreçlerinizi, tutulmaların kişisel hayatınıza nasıl yansıdığını öğrenebilirsiniz. Tarihsel bir sıralama ile hangi dönemlere, hangi günlere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili net bir fikriniz olur. Bir yıl boyunca aşka, evliliğe, kariyere ya da ev almaya dönük şanslı dönemleriniz olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Seyahat ve eğitim planınızı gelecek analizinizle çizebilirsiniz.  Bu serviste görüntülü konuşarak veya yüz yüze görüşme ile açıklamaları öğrenebilirsiniz.

Doğum haritası edinmek için doğum tarihi (gün, ay, yıl) ve doğum yeriniz ile doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız yaşamınızdaki en az 10 tarihsel olayı (evlilik, ölüm, doğum, okul, askerlik v.s.) tarihleriyle (gün, ay, yıl) birlikte bildirmelisiniz. Uzun bir çalışma dönemi gerektiren bu servis ayrıca ücretlendirilir.

Horoskop ya da gelecek analizi edinmek için randevunuz ödemenizi yaptığınız gün esas alınarak verilir.

Horoskop+1 yıllık gelecek analizi+1 yıllık içsel gelişim süreci:

3. Seçenek – Gelecek Analizi : Yüz yüze görüşme ile 1 yılı, 6 ayı, 1 ayı içeren gelecek analizi. Bu servis de 1 saat yüz yüze görüşme veya skype/facetime gibi görüntülü konuşma sistemlerini kullanmak zorunludur. Yazılı belge verilmez. Kişilik analizi servise dahil değildir. Progresyonlar servise dahil değildir. Not tutabilirsiniz. Randevu almak zorunludur.

4. Seçenek – Doğum Saati ve Horoskop belirleme çalışması.

5. Seçenek – İlişki Analizi: Partnerinizin ve sizin ayrı ayrı horoskop analizi, uyum analizi, ilişkinizin horoskop yorumunu içerir.  1 saat yüz yüze görüşme yapılır. Randevu almak zorunludur.

6. Seçenek – Partnerinizle Uyum Analizi: Bu serviste Ay, Güneş, Venüs, Mars ve Yükselen burç uyumlarınız kontrol edilerek 1 sayfalık rapor şeklinde sunulur. Her ikinizin de Doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerinizi eksiksiz iletmelisiniz.

7.Seçenek- Partnerinizle İlişki Analizi- (YENİ)

O doğru kişi mi? Onunla evlenme ihtimaliniz var mı? Onu yeniden kazanabilir misiniz? Size aşık mı? Hayran mı? Sadece arkadaşça duygular mı besliyor? Onunla evlenmek mutluluk getirir mi? Onunla anlaşabilmek için nelere dikkat etmelisiniz? Uyumsuzlukları nasıl giderebilirsiniz? Doğum haritalarınızda bu soruların yanıtları ve ilişkinin şifreleri gizli.

8- Çocuk Astrolojisi

Çocuğunuzun kişilik analizi, potansiyelleri, gelecekteki mesleği, gelecekteki mali durumu ve sağlığı ile sorularınızın yanıtı. Ebeveyn-çocuk ilişkisi için en gerekli tiyolar.

Yazılı horoskop ve öneriler

10- Sezeryan Saatinin ve Gününün Bulunması

*-Sezeryanla doğum tarihi tesbiti için annenin ve babanın doğum haritaları ayrı ayrı incelenir.

*-Olası sezeryan tarihleri incelenir.
*-En ideal doğum saati, olası doğum saatleri içinden seçilir.
Burada tüm çalışma boyunca önceliğimiz bebeğin normal bir doğumdaki gibi ailesiyle (aile dinamiklerine sadık kalınarak) uyumlu bir birey olmasıdır. Bulunan tarih aile uyumu gözetilerek yapıldığında en iyi sonucu verir.

 

11-Doğum Gününüzün Tesbiti:

Doğum gününüzü yaklaşık olarak biliyor ve gününden emin olamıyorsanız yaşamınızdaki 10 önemli olayı tarihleriyle (gün ay yıl) birlikte bildirmeniz yeterli. Yüzünüzün net göründüğü bir fotoğrafınızı da bilgilere eklemelisiniz. Doğum günü tesbitiniz 2 hafta süren bir çalışmadır.

 

12-Doğum Saatinizin Tesbiti:

Doğum saatinizin net olarak hesaplanması için yaşamınızdaki 10 önemli tarihi (doğum, ölüm, evlilik, okul bitirme, taşınma v.s.) bildirmelisiniz. Doğum saati tesbiti en az 10 gün süren bir çalışmadır. 1 fotoğraf ve sizi ilk kez gören kişilerin nasıl tanımladığı, sizin kendiniz hakkındaki tanımlama yazınız gerekiyor. Yaklaşık olarak biliyorsanız doğum saatinizi de ekleyin.

SU KARAKUŞ

Uzman Astrolog

HER HAKKI SAKLIDIR.