Osmanlı Tılsımı Nasıl Yapılır ?

Osmanlı Tılsımı kişiye özel olarak hazırlanır içeriğinde dini figürlerde mevcuttur. Kişinin doğum haritasına uygun olarak tek bir soru veya konu hakkında hazırlanır. Birden fazla konu için ayrı Osmanlı Tılsımları hazırlanmalıdır. Osmanlı Tılsımının hazırlanma süresi yaklaşık 10 gündür. Kişinin tılsımı uygulama süreci ortalama 4 haftadır.

*** Osmanlı Tılsımı Hizmetimiz detaylı ve titiz bir çalışmayı gerektirir. Bu çalışmamızın teslim tarihi 15 gündür.

OSMANLI TILSIMI YAPABİLME ADIMLARI

*Ödemenizi yapmadan önce konuyu e-posta ile yazın. Dileğiniz uygun bulunursa ödemenizi yapabilirsiniz. Osmanlı Tılsımı tek bir konu hakkında hazırlanır.

*Osmanlı Tılsımı bir vefk ya da talisman değildir. Üzerinizde taşınacak bir şey değil bir dizi çalışmadır. Çalışmanın hazırlanması için ödemenizi yaptıktan sonra doğum tarihi / yeri ve mümkünse saati bilgilerinizi  e-posta ile iletin.

*Çalışma 10 gün içinde e-posta ile iletilir.

*Çalışmayı kendi başınıza yaparsınız. Bu süreçten kimsenin haberdar olmamasına özen göstermelisiniz. Tılsımlar ve sihirler başkalarına söylendiği anda bozulur.

*Osmanlı Tılsım çalışmasını başkalarının zararına veya yararına yapamazsınız sadece kendi yaşamınızı iyileştirmek ve dileklerinize ulaşmak için yapabilirsiniz.

*Osmanlı Tılsımını sizi sevmeyen başkasını seven bir kişiyi kazanmak için yapamazsınız. Sizi sevdiğini düşündüğünüz biriyle bağınızı güçlendirmek, evlenmek için yapabilirsiniz.

*Mali konularda Osmanlı Tılsımı çok hızlı çalışır. Duayı, dini figürleri sevmeniz kaydıyla.

*Osmanlı Tılsımını sadece Müslüman danışanlarımız yapabilir.

Osmanlı Tılsımını yapabilmek için iyilik yapmayı seviyor olmalısınız.