Haziran Burç Yorumları

Ekim Hangi Burca Ne Getirecek ?HAZİRAN BURÇ YORUMLARI

www.sukarakus.com

astrolojikulubu@gmail.com

KOÇ: Ay’ın ilk yarısında temanız seyahatler, eğitimler ve medya çalışmalarınız olmalı. Ay tutulması zorlayacak ama başarınızı garantileyeceksiniz. Geçmişe fazla odaklanmamalısınız. Ayın ikinci yarısında ev ve yuva alanında gerçekleşen Güneş tutulması yepyeni bir fırsatı karşınıza çıkaracak. Ev elemanı bulmak veya  ev almak gibi niyetleriniz olumlu sonuçlanacak.

BOĞA: Ay tutulması başkalarının kaynakları, krediler, miras veya ekstra gelir kazanmak gibi alanlarda yardım edecek. Olaylar üstünüze gelebilir ve baş etmek kolay olmayabilir. Aynı anda arkadaşlarla aranızda esen soğuk rüzgarlar yorabilir. Yine de çözüm yakınınızda. Güneş tutulması ayın ikici yarsında yepyeni bir çevrede yeşermenize yardım edecek.

İKİZLER: Ay karşıt burcunuzda tutulacak ve açıkça düşmanlık yapanların, eşinizle uyumsuz yanlarınızın farkına varmanızı sağlayacak. Önlem almak ve gelişmek için mükemmel zaman. Bu süre zorlasa da, Güneş tutulması mali alanda ışıltılı getirileriyle çok ama çok sevindirecek. Kariyerinizi destekleyen etkilerde eklenince, ayın ikinci yarısında mutluluk sizinle demektir.

YENGEÇ: İş yaşamınız ve sağlığınızla ilgili sorunlar ayın ilk yarısında yükselişe geçecek. Çözüme odaklanmanız için baskının artması gerekiyor. En büyük destek uzak yollardan gelecek. Ayın ikinci yarısında burcunuzda nefis bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenilemenizi sağlayacak bu tutulma hayli değerli. Evlenmek ve statünüzü değiştirmek de mümkün olacak.

ASLAN: Aşk yaşamınızda yalnızlığa son verecek, yaratıcılığınızı yükseltecek bir Ay tutulması ayın ilk yarısına damgasını vuracak. Kazanan taraftasınız zira yay burcundaki bir tutulma dost burçta gerçekleşiyor demektir. Bebek sahibi olmak da ihtimal. Güneş tutulması ayın ikinci yarısında kişisel gelişim alanınızda parlayacak ve ruhunuzun hissettiği huzurla aydınlanacaksınız. Ekstra gelir kazanmak da keyfinizi arttıracak.

BAŞAK: Ev ve yuvanızla ilgili bir sonlanma veya tadilatların tamamlanması ayın ilk yarısında yorucu olacak. Kariyerinizle ve yakınlarınızla ilişkinizle uğraşmak da cabası. Bu zor dönemde duygusal motivasyonunuz yüksek olmalı. Başarıya odaklanmalısınız. Ayın ikinci yarısında yakınlarınızın desteği ile yeni ekip arkadaşları ve dostlar hayatınıza katılacak. Birlikte hayat amacınıza ulaşacağınız hedefler belirleyeceksiniz.

TERAZİ: Yakın çevrenizle ilişkileriniz değişiyor. Daha çok tanınmak ve adınızı duyurmak niyetiniz varsa Ay tutulması ayın ilk yarısında yardımcı olacak. Ancak koşullar çetin. Ayın ikinci yarısında kariyeriniz önem kazanıyor.  Güneş tutulmasıyla yenilik yapacak ve yükselişe geçeceksiniz. Önünüz nihayet açılıyor. İş arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

AKREP: Mali konularda zorlayıcı ama hedefe ulaşmanızı sağlayan bir dönemdesiniz. Ayın ilk yarısında temanız kazanmak, daha çok kazanmak olmalı. Yanlış yatırımlardan kaçının çalışarak kazanmaya odaklanın. Ayın ikinci yarısında dostunuz yengeç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması yeni seyahatler ve yeni ufuklar yaratacak. Dünya görüşünüz genişlerken, aşka rastlayacaksınız.

YAY: Burcunuzda ayın ilk yarısında gerçekleşen Ay tutulması kişisel gelişiminiz için önemli bir katkı koyacak. Çocuklarınız ve partneriniz arasında kalabilirsiniz. Kimi düşmanlıkları tolere edemeyebilirsiniz. Bu dönemi bir çeşit gelişme süreci olarak değerlendirin. Ayın ikinci yarısında, kredi, ekstra gelir, telif gibi bir miktar ödeme elinize geçecek.

OĞLAK: Kişisel gelişiminiz adına önemli bir evre ayın ilk yarısında yaşanacak. Gücünüzü kanıtlarken acımasız olmadığınıza emin olun. Ayın ikinci yarısında evlilik ve ortaklık alanınızdaki tozlu ortamı temizleyecek bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Yakın çevrenizin güzel katkılarıyla mutluluğu yakalayacaksınız. Evlenmek ve iş ortaklığı kurmak içinde uygun bir aydasınız.

KOVA: Ayın ilk yarısında arkadaşlıkları gözden geçirmelisiniz. Yaşam amacınızı bulmalısını ve parayla ilişkinizi yeniden şekillendirmelisiniz. Aksi halde tutulmadan yararlanamazsınız. Yenilenin ve fikirlerinizi eyleme dönüştürün. Ayın ikinci yarısında Güneş tutulması mali gelirlerin artması için son derece destekleyici. İş yaşamınızla ilgili yapacağınız yenilikler gelirlerin artmasını sağlayacak.

BALIK: Öfke kontrolünün şart olduğu günlerden geçiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili bazı tamamlanmalar ve sonlanmalar yaşanabilir. Yeni bir yola girebilirsiniz. Ev ve yuvayla ilgili kararlarınızı iyi yönetmeniz gerekecek. Ay tutulması kısmen zorlayacak. Ayın ikinci yarısında ise Güneş tutulması gayet destekleyici. Aşk ve projeleriniz , amaçlara ve hedeflerinize kolayca ulaşmak için yeni başlangıçlar yapacaksınız.