Nisan Burç Yorumları

Nisan Burç Yorumları

NİSAN BURÇ YORUMLARI

SU KARAKUŞ

www.sukarakus.com

Nisan oldukça zor ve sert bir ay. Yeniay ve dolunayların sert açıları hepimizi zorlayacak. 5 Nisanda gerçekleşen yeniay Koç burcundan Plüton, Güney ay düğümü ve Satürn’e  sert bir yumruk atmaya çalışırken zorunluluklar yeniliğe neden olacak. 10 Nisandan itibaren Jüpiter Ağustos’un 2. yarısına dek etkili olacak retrograde harekete başlıyor. Bu etkiyi ayın başından itibaren hissedeceğiz. Ve ayın 2. yarısında Terazi burcunun son derecesinde oluşan dolunay, Uranüs’e kafa tutarak gerilim yaratacak. Beklenmedik şok olaylar ve haberler sarsabilir. 24 Nisandan itibaren  Satürn ve Plüton da retrograde harekete geçeceği için kısmen baskının azalmasıyla rahatlayacağız. Mayıs ayına keyifle ve güzel açılarla girilecek. 

KOÇ: Ayın ilk yarısında görünüşünüzü yenilemek zorunda kalacaksınız zira yeniayla birlikte yeni bir kariyer planı hayatınızı kökten değiştirecek. 10 Nisandan itibaren Jüpiter Retro harekete başlayarak seyahat, medya ve eğitim yaşamınızdaki şanslara  mola verecek. Ayın ikinci yarısındaki dolunay aile, evlilik ve ortaklık yaşamınızı gözden geçirmeniz veya sürpriz teklifler almanız anlamına geliyor. 24’ünden sonra üstünüzdeki baskı kalkacak.

BOĞA: Ayın ilk yarısında seyahatlerde dikkatli olun ve yakınlarınızın rahatsızlıklarına destek olmak zorunda kalacağınız için esnek zaman planlaması yapın. 10 Nisandan itibaren şans oyunlarında kazanma ihtimaliniz düşüyor. Ekstra gelirlerinizi kaybedebilirsiniz. Bu araştırma döneminde hırslı olmayın Jüpiter Retro. Ayın ikinci yarısında iş ve sağlık yaşamınızda yeniden denge kurmak zorunda kalacaksınız. Sağlığınıza özen gösterin.

İKİZLER: Ödemeler, ekstra gelirler ayın ilk yarısında baskı yapacak ve kendinize yeni arkadaşlar, yeni gruplar bularak bu sorunun üstesinden gelmeye çalışacaksınız. 10 Nisandan itibaren evlilik ve ortaklık alanındaki iyimser tutumunuz yerini şanssızlıklara bırakabilir ve eşinizin başına gelen olumsuzluklarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında çocuklarınız hakkında daha kararlı davranacaksınız ve sürpriz gelişmelerde esnek olmayı başaracaksınız.

YENGEÇ: Kariyerinizde yeni bir evre ayın başında başlıyor. Ancak aileniz, partneriniz veya ortağınız karşı çıkabilir, sizi bu yeniliğe zorlayabilir. Zorluklara katlanmalısınız. 10 Nisandan itibaren iş ve sağlık alanında bir süre şansınızı görmek zor olacak. Ayın ikinci yarısında evle ilgili eksikler tamamlanacak, veya sürpriz bir şekilde taşınacaksınız. Yenilik konfor getirebilir.

ASLAN: Uzaklara taşınmak, yeni bir ticari yaşama başlamak, akademik veya medya çalışmalarına başlamak gibi bir çok yenilik ayın ilk yarısının konusu. Öte yandan iş yükünüzün artması da stresinizi çoğaltabilir. 10 Nisandan itibaren çocuklarınızla veya partnerinizle daha çok ilgilenmek zorunda kalacak, iyimserliğinizi kısmen kaybedeceksiniz. Ayın ikinci yarısında kısa yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Kazalara açıksınız.

BAŞAK: Ekstra gelirlerinizi ayın başında yeniden düzenleyecek, yeni kazançlar elde edeceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak yeni şeyler üretmek zorundasınız ve bu baskı sizi yoracak. 10 Nisandan itibaren evinizle ilgili şanslı gelişmeler yerine şansınızı göremeyeceğiniz bir döneme girecek ve işlerinizi kendi başınıza çözeceksiniz. Ayın ikinci yarısında bir gelirle vedalaşırken, sürpriz harcamalar ortaya çıkabilir ve buda kesenizi yorabilir.

TERAZİ: Yeni bir evlilik veya iş ortaklığı için ayın ilk yarısında aileniz tarafından zorlanabilirsiniz. Onların isteği veya sizin istediğinize karşı çıkmaları ihtimaller. 10 Nisandan itibaren yakın çevrenizin sizinle ilgilenmemesi de canınızı sıkacaktır. Oysa yeni çevrelerde yer almaya çalışmalısınız. Ayın ikinci yarısında görünüşünüzü yenileme kararınız varsa dikkatli olun sevimsiz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

AKREP: İş ve sağlık yaşamınızda yenilikler ayın ilk yarısında sizi bekliyor. Ancak bu konu sık seyahat etmenize de neden olabilir ve aşırı yorulabilirsiniz. Yine de göze almalısınız. 10 Nisandan itibaren mali konularda şanslı hissetmeyeceksiniz. Bu geçici dönemi nerelerden nasıl para kazanacağınızı araştırarak değerlendirmelisiniz. Ayın ikinci yarısında inançlarınız değişecek, bilinçaltınızın arınması için yeni bir sağlık diyetine başlayacaksınız.

YAY: Aşk yaşamınızda yeni başlangıçlara ayın ilk yarısında hazır hissedebilirsiniz ama önünüzdeki en büyük engel özgüveniniz. Ya aşırı güvensiz ya da aşırı kuralları olan tahammülü zor birisine çekilmek gibi nedenler aklınızla duygularınızı yorabilir. 10 Nisandan itibarense eskisi kadar iyimser hissetmeyeceksiniz. Yine de öğrendiklerinizi ne kadar hazmettiğinizi düşünmelisiniz. Ayın ikinci yarısında dolunay dostlukları gözden geçirmenize neden olacak.

OĞLAK: Evinizi yenilemek ve daha konforlu hale getirmek için ayın ilk yarısında mecbur hissedeceksiniz. Ancak bu yenilikler sizi fazlasıyla zorlayabilir veya kendi isteklerinizi diretebilirsiniz. Her koşulda sevimsiz sonuçlar ortaya çıkmaması için zorluklara kısmen katlanmakta fayda var. 10 Nisandan itibaren içinizdeki umutlar, aydınlıklar yerini melankoliye ve umutsuzluğa bırakabilir. Ayın ikinci yarısında tamamen kariyerinize odaklanacak, kötü sürprizleri alacağınız kararlarla tolere edeceksiniz.

KOVA: Yakın çevrenizi yenilemeniz ayın ilk yarısında olası fakat bu tamamen istem dışı nedenlerle olabilir. Yaşanan travmalar ay sonunda yerini rahatlığa bırakacak. 10 Nisandan itibaren arkadaşlarınızla yardımlaşmalar veya sosyalleşme potansiyeliniz daralabilir. Yeni arkadaşlar aramak için iyi bir neden olacak. Ayın ikinci yarısında sürpriz seyahatler yaşanacak ve çevre değişikliği yapacaksınız.

BALIK: Ayın ilk yarısında mali konularda yenileneceksiniz. Dostlarınız bu süreçte sizi yalnız bırakabilir veya yüksek beklentilerle yorabilir. 10 Nisandan itibaren kariyerinizle ilgili şansın adresini bulmak zorlaşabilir. Ayın ikinci yarısında gelir gider dengenizi düzenlemek, borçları kapatmak veya yeni borçlanmalar için çok çalışmak isteyeceksiniz. Büyük ve beklenmedik ödemelere hazır olmalısınız.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos