9-16 Eylül Haftası Burç Yorumları ( Balık dolunayı düşlere dokunacak)


9-16 Eylül Haftası Burç Yorumları (Balık burcu Dolunayı Düşlere Dokunacak)

Instagram: Su Karakuş

Öğrenci, çocuk, genç doğum haritası analizi hakkında bilgi almak için

astrolojikulubu@gmail.com veya 05050107059

Dolunay 21.derece Balık burcunda Neptün’le 4.derecelik orbla kavuşum halindeyken gerçekleşecek. Karşısında Mars ve Güneş kavuşumu var. Neptün dilekleri gerçekleştirmeye çalışırken Jüpiter’in her iki gruba kare açıyla bağlanması gökyüzünde bir TKareye neden olacak. Gökyüzü güzel şeyler vaad etmiyor ancak kare açıların her zaman bir yararı var. Biraz hayatımızı sarsıp başarıya ulaşmamızı sağlarlar. Peki hedefimiz ne olmalı? Dolunaydan nasıl yararlanırız?

KOÇ: Ruh sağlığınıza ve sağlığınıza odaklanmalısınız. Meditasyon, Shamballa gibi bir ruhsal gelişim tekniği öğrenmek veya sertifikasını almak gibi amaçlarınız olmalı. Plüton kariyer alanınızdan hem dolunaya hem Güneşe gülümseyecek. Bu dolunayı iyi değerlendirirseniz kariyer alanınız adına önemli bir adım atmayı başaracaksınız. Öte yandan dikkatli olmanız gereken bir nokta var ki seyahatler. Hız sevdiğiniz herkesce malum ama aracınızı siz kullanıyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

BOĞA: Dolunayda dikkatli olmanız gereken alan arkadaşlıklar ve dostluklar. Arkadaşlarınız bir hayalinizi gerçekleştirmek üzere vaade bulunabilir ve doğrudur yardım edecekler ancak aileniz, çocuklarınız, partneriniz de ilginizi bekleyecek. Uzaktaki bir dosttan yardım istemek veya partnerinizi bir yolculuğa uğurlamak kurtarıcı olabilir. Bu evrede aşırı harcama yapmamaya karşı uyarılar var. Ne olursa olsun harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER: Neptün kariyer alanınızda bir hayalinizi gerçekleştirmek üzere çalışıyor. Sizin için koşullar zor değil ama beklentilerinizi mantıklı bir formda düşürürseniz bu dolunayın kazananı siz olacaksınız. Ancak aileniz sizin amaç ve hedefleriniz için destek vermeyebilir. Evle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu noktada ekstra gelir kazanacağınız her koşul sizin için uygundur ve başkalarının yardımını almalısınız. Bunu başarırsanız dengeyi kuracaksınız. Eş veya ortakla iletişim dikkatli olmanız gereken alan şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bu evrede hem partner hem ortağınızla yakından ilgilenmeli ve şansınıza güvenmemelisiniz.

YENGEÇ: Seyahatler, eğitimler, yurt dışı seyahatler, taşınmalar, sertifika programları, pürüzlü yolculuklar bu dolunayın konusu adımınızı attığınız her alanda bir pürüzle karşılaşacaksınız. Ama isteklerinizin peşinden gitmelisiniz. Danışmanlarınızla bir işbirliği yapabilirseniz önünüzdeki her engel avantaja dönüşecek. Sağlığınız sevindirici ve işler gayet yoğun olacağı için yorulmadığınızı zannedeceksiniz  ama bir noktada sağlığınız tökezleyebilir. Danışmanlarınızdan destek almayı unutmamalısınız.

ASLAN: Dolunay ekstra bir gelir kazanmanıza veya borçları ödemenize yardım edecek ama bir yandan da kazanmak için uğraşmanız gerekecek. Ekstra gelirleri belki red etmeniz arada kalmanız da gerekebilir bu durumda iş alanınızdaki diğer kişilerden yardım istemelisiniz. Dikkatli olmanız geren alan da çocuklar ve partnerle ilişkiniz. Bir aşk yaşıyor hatta en güzel dönemi yaşıyor olabilirsiniz ama parayla ilgili dertleriniz var hallederken partnerinizin şansınız olduğuna da emin olmayın Bu tamamlanma sürecinde tek başınıza olduğunu unutmayın. İlişkinize gereken saygıyı gösterin ama bir o kadar da mesafe koyun.

BAŞAK: Evlilik ve ortaklık alanınızdaki dolunay bir yandan evlilik hayaliniz varsa gerçekleşeceğini söylüyor ama diğer yandan sizin ve hırslarınızın dolunaya karşı olduğunu görüyoruz. İçsel olarak istemediğiniz bir şeye evet diyor da olabilirsiniz veya yakınlarınızla ters düşebilir veya yakınlardan biriyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu koşullarda yardım istemelisiniz partneriniz veya varsa çocuklarınız yardım edecek. Dolunayın en çok zorlayacağı burçlardan birisiniz aileye yardım etmeli, çocuklardan veya partnerden destek almalı derken aile içinde işler biraz karışabilir ve neye yetişeceğini şaşırabilirsiniz.

TERAZİ:  İş alanınızda bir tamamlanma yaşayacaksınız. Belki bir eleman alacak belki bir mekan açacaksınız hedefiniz bu ama bu son noktaya ulaşırken kendinizi suçlamayı biraz abartabilirsiniz. Ailenizin veya kontrolcü birinin fikrini almak hayatı kolaylaştırıcı olacak. Yakın çevreden destek almaya devam edemeyeceksiniz onların yardımını bekletmeye mecbursunuz. Diğer yandan hedefiniz tanınmaksa kısa sürede başaramayacaksınız dikkatli olun ve beklentinizi düşürün.

AKREP: Aşk yaşamınızda gerçekleşen dolunay, arkadaşlarınızı karşınıza almanıza neden olabilir belki bazı itirazlar söz konusu olabilir ama sizi hiçbir şey yolunuzdan döndürmemeli. Evet belki hayal kırıklığı yaşayacaksınız ama arkadaşlar sizin adınıza karar vermemeli. Yakın çevrenizden çok güvendiğiniz kişilerin fikrini ve yardımını alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir noktada harcamaları abartmayın, gelirlerinizi arttırmak için çok çalışın. Bu konuda şans yanınızda ama harcamalar abartılırsa gelecek günlerde işiniz zorlaşabilir.

YAY: Ev ve aile alanınızda gerçekleşen dolunay, kariyer ve aile arasında bir denge kurmak zor olacak. Gerilim her zamankinden fazla olabilir. Ev almak, ev satışı, evle ilgili değişiklik yapmak sürecinden kariyeriniz etkilenecek, kariyerle ilgili fırsatları yakalamaya çalışırken evle ilgilenmek gerginleştirebilir. Yapmanız gereken şey kariyeri önceliğiniz yapmak ve şansınıza güvenmemelisiniz. Yetişebileceğinizi sanmadan,  konsantrasyonunuz tam olarak, çabalayarak kariyerinize odaklanmalısınız. Ev işleri zamana yaymak da bir çözüm olabilir.

OĞLAK: Kısa yolculuklar yakın çevreyle ilişkiler çok önemli. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Araba almak için harika bir dönem ancak uzun bir yolculuğa gidip gelmek zorundasınız. Ancak yorucuda olacak ve bu yolculuk sizi aşacak, öfkenizi kabartacak. Şunu unutmayın siz nelere sabrettiniz, neleri başardınız ve içsel doğal direnç geliştirdiniz. Bu direnç yeteneği sizin en büyük desteğiniz olacak. Dolunayda dikkat etmeniz gereken bir konu daha var. Genel olarak mantıklısınız ama bu kez sezgisel davranacaksınız, sezgilerinize güvenmeyin yanılabilirsiniz.

KOVA: Gelirlerinizden bir kısmı gözünüzden düştü yetmiyor artık veda edip daha büyük bir gelir için çabalamalısınız. Kirada bir geliriniz var diyelim kiracınızı çıkarıp daha yüksek bir bedel için çabalayacaksınız. Bir yandan da harcamalarınız çok yetişemiyorsunuz. Bu dengeyi sağlamak üzere sessiz  bir yere çekilip dinlenmek, belki bir ormanda yürüyüş yapmak, içinize dönmek iyi gelecek. Yeni bir gelir kaynağı arayışına girin, harcamalarınızı kısıtlayın. Başkalarına yardım etmek konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız bu konuyu da dolunayda gündeme getirin. Gelirlerinizi değiştirirken hiçbir arkadaşın fikrine güvenmeyin. Son kararı kendiniz verin.

BALIK: Burcunuzun son 15 gününde doğduysanız dolunaydan direkt etkileniyorsunuz demektir. Elbette bu derecede bir gezegen veya köşe noktanız yada yükseleniniz varsa sizde etkileneceksiniz. Evlenebilir, dış dünyayı algılama biçiminizi değiştirebilir veya dış dünya sizi farklı biçimde algılayabilir. Arkadaşlar bu dönemde yanınızda ve destek olacaklar. Kariyer alanında belki zorluklar yaşayabilirsiniz aşmak için şansınıza güvenmeden çabalamanız gerekli. Dolunay bir yandan menfaatinize çünkü çok önemli bir düşünüzü gerçekleştireceksiniz. Hayallerinize odaklanın partnerinizin gerginliklerini de bir biçimde tolere edeceksiniz.

HER HAKKI SAKLIDIR ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA İSİMLE YAYINLANAMAZ