Tarot Yorumu Ne Kadar Hızlı Gerçekleşir…

Günaydın Su hanım,

1. Ben size bu kadar kısa sürede dönebileceğimi düşünmemiştim. Tarot yorumu alalı birkaç gün oldu. Dün akşam derste telefonum çaldı, arayan proje danışmanımdı, beni hiç olmadığım kadarıyla şok etti, kendisi benden- bana bunu net bir şekilde belirtmemiş olmasına rağmen- projenin bitip bitmediğini sordu ve benim ona neden göstermediğim konusunda konuştu. O ana kadar böyle bir şeyden bahsedilmemişti ve buna karşılık olarak ben “Mayıs ortasında gelicem o zaman bakarım” demişti. Ayrıca, bu haftalar içerisinde Bodrumda olacağını da söylemişti. Sağlık problemlerinden dolayı gidilememiş ve burdaymış; benden 8 Mayısta projeyi göstermemi istedi. Tıpkı tarot yorumunda söylediğiniz gibi. Benim danışmanımın İstanbul dışında yaşıyor olması benim erken teslimimi gerektiren bir unsur oldu. Biliyorsunuz bu konuda Merkür’ün hızlandıran etkisini yaşamış projemi erken bitirmiştim. Başkaları henüz proje konusu bile seçmediği halde.

2. Danışmanım İstanbul üniversitesindeki Avrupa Birliği kongresine katılmak amacıyla buraya Mayısda gelecek ve benden ricası ben kongredeyken, Üniveristeye gel dedi, orda inceleriz projeni dedi. Siz bana yabancı bir ortamda, yabancılarla ilgili bir yerde birisi ile tanışacağımdan bahsetmiştiniz tarot yorumunuzda. Akşam eve geldiğimde yaptığımız konuşmayı düşünürken söylediğiniz sözler aklıma geldi birden.

3. Şu an duygusal bağım olan kişi ile ilgili de eskiyi özlüyor demiştiniz, son iki gündür bana eski ile ilgili, kendi ile ilgili konulardan bahsediyor.
Derslerime konsantrasyon haricinde şu anda güzel şeyleri çekiyorum kendime sanırım .. mutlu ediyor bu beni.

İyi haftalar , haftanız bol neşe ve huzur ile geçsin.