İşim değişti, maaşım arttı, kilolarımdan kurtuldum!

Merhabalar Su Hanım,

Ben sizden shamballa enerjisi almış öğrencilerinizden biriyim. Bu enerjinin hayatıma kattıkları için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Öncelikle aylardır çile çektiğim iş yerinden ayrılma cesareti buldum. Çok kötü çalışma saatlerinin yanında bir de mobbinge uğruyordum. İşten ayrılır ayrılmaz yeni bir iş buldum ve şu an çalıştığım iş müdürüm herşey harika. İlk olarak çok düşük bir maaşla başladım.(önceki çalıştığım yerin neredeyse yarısıydı.) Ben başlar başlamaz yeni bir prim uygulaması geldi ve artık önceki çalıştığım iş yerinden daha fazla maaş alıyorum. Bunun yanında uzun zamandır kurtulmak istediğim kilolarımdan kurtulmaya karar verdim ve nası verdiğimi anlamadan 6 kilo kaybetmişim. Ve son olarak erkek arkadaşımın uzun zamandır bana yalan söylediğini farkettim ve ayrıldım. Shamballanın hayatımıza direk veya indirek şekilde doğru yolu bulmamızı sağladığına inanıyorum. Öyle tesadüfi şeylerle öğrendim ki bu durumları anlatamam… Sonuç olarak hayrımıza olan herşeyin zaman içinde şekillenmesini sağlıyor. Bu enerji için size çok teşekkür ederim ? Bunun yanında size bir sorum olacak. Enerjinin zaman içerisinde azalması mümkün mü? Enerjim son dönemlerde çok düştü. Eskiden düşündüğüm herşey biraz odaklanmamla olurdu ya da rahatlardım filan… Bir günde üç müşteri bulduğum bir gün olmuştu ki bizim aylık satışımız 3tür. Ama şimdi istesemde hissedemiyorum. Ellerim ısınmıyor eskisi gibi. Bir sorun mu var acaba? S.Ö

 

Shamballa ile hem size uygun hem daha çok kazanacağınız bir iş bulmanıza çok sevindim. İyi insanlarla çalışmak verimi de arttırıyor ve Shamballa her zaman bize en uygun kişileri karşımıza çıkarıyor. İnanıyorum ki en doğru sevgiliyi/eşi de karşınıza çıkaracak. Hayatımızdaki temizlikleri canımızı yakmadan yapması ve değişimi yaratacak özgüveni sağlaması Shamballanın en iyi yanlarından biri. Bu olağanüstü bir enerji. Bu nedenle adı Büyülü Shamballa. Tabii sizin düzenli uygulama yapmanızın önemi büyük. Enerjiyi işler hale getirmezseniz kendi başına bırakırsanız yapabilecekler kısıtlı olur.

Enerjinizin düşmesi mümkün değil. Sadece artık daha yüksek seviyeden bir enerjiye ihtiyaç duyduğuınuz için hissedemiyormuşsunuz gibi geliyor. Bedeniniz alıştı. Ruhunuzda 1 seviye Shamballa işlevini tamamladı.Şimdi 2. Sınıfa geçmeniz ve bilgilerinizi arttırmanız gerekiyor. 500 watt olan enerjinin yerine 5000 wat olanını koymanız gerekiyor. Shamballa 2. Seviyenin de hayatınıza katacağı hediyeler olduğuna eminim. Ve bu hediyeleri çok daha fazla seveceksiniz. Shamballa seviyenizi yükseltin. Mutlu olun.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA YERDE BAŞKA İSİMLE YAYINLANAMAZ.