Sırları Ortaya Çıkaran Kartlar (video)

Tarot yorumun gerçekleşince şaşıracaksın!

tarot yorumunun gerçeklesmesiHocam iyi geceler. Bana ilişki açılımı ve genel açılım olmak üzere 2 defa tarot okuma yapmıştınız. Söylediğiniz her şey harfi harfine gerçekleşmeye devam ediyor şaşırıyorum tarihler olaylar hiç şaşmıyor.

Verdiğiniz tarihte iş değişikliği yaptım ve bunu yaparken ki ruh halim psikolojim bile söylediğiniz şekilde gerçekleşti. Ev için, bildiğin bi semtte oturacaksın belli fedakarlıklar yapman gerekecek demiştiniz aynen durum böyle şu an, bildiğim bi semtte ev buldum ve fedakarlıklar yapmam gerekiyor üstelik verdiğiniz tarihte gerçekleşti. Şimdi diğer öngörülerinizin gerçekleşmesini bekliyorum. İçinde bi konu benim için çok önemli biliyosunuz ? siz benim enerji çalışmaları dışında tarot hocamsınız bir gün sizin kadar iyi olmayı diliyorum bende, çünkü, kartları bilebilirsiniz yorumda yapabilirsiniz ama olayları yaşarken birinin ruh halini içinde bulunacağı psikolojiyi tariflemek müthiş bişey.

Ne yalan söyleyim okumalardan sonra bunların olması mümkün değil demiştim ama şimdi utanarak mahçup ama mutlu yazıyorum size ? Çok teşekkür ediyorum size beklediğim öngörüler gerçekleştiğinde size mutlaka onlarıda yazacağım. Kocaman kucaklıyorum sizi..Y.Ç

Tarot eğitimleri ve tarot danışmanlığı hakkında bilgi almak için: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59