Tarot: nikah davetiniz var…

tarot: nikah davetiniz varBu yaz tam 3 tane (gerçekleşen tarot, gerçekleşen tılsım uygulaması) nikah daveti aldım. İkisine çok istediğim halde katılamadım. Bir diğeri maille davet etmiş.

3’ü içinde imkansız bir evlilik yorumu yapmıştı kartlar. Evleneceksin mutlaka diyordu. Karşımdaki inanmaya çalışan gülen gözlerle beni dinliyor, en azından moral kazanarak yanımdan ayrılmanın keyfini çıkartmaya çalışıyordu. Bunların 2 sinde partner ben seni sevmiyorum modunda gayet kötü davranıyordu. Yine bunlardan 2 sinin yorumunda soru konusu kişi ile değil de başkasıyla evleneceği öngörülüyordü. Aşağıdaki mail soru konusu kişiyle imkansız aşkını nikah masasına götüren bir danışana ait.

Sevgili Su Hanım,

Umuyorum çok ama çok iyisinizdir. Uzun zamandır size yazamamış olmanın mahçupluğuyla yazmaya başladım aslında; ama açıkçası gerçekten değecek bir şeyler olmasını istedim yazmak için.. Ve şimdi artık değecek bir şeyler buldum.. Bana söylediklerinizi ya da yaptığınız yorumları hatırlatmama gerek var mı artık bilmiyorum ama içimden bir ses beni hala hatırladığınızı söylüyor. Yıllar öncesinde bana vermiş olduğunuz haberlerin artık gerçeğe dönüşmek üzere olduğunu söylemekten sonsuz mutluluk duyuyorum; çünkü ben tam da o zamanlarda söylediğiniz gibi evleniyorum ? Geçtiğimiz cumartesi istemeye geldiler hatta… Yüksek ihtimalle yılbaşından hemen önce de evleniyoruz. Sizi de orada görmek istediğimi söylememe gerek var mı bilmiyorum ?

Çok uzatıp yormak istemiyorum sizi, sadece mutluluğumu paylaşmayı çok istedim sizinle ve artık içimde tutmak da istemedim açıkçası.. Mutlaka ki yolunda gitmeyen şeyler de var.. Tam da evlilik arifesinde iş yerinde işlerin bozulması ve maaş alamamak gibi… Ama bunda da vardır bir hayır diyorum şimdilik..

Sizi seviyorum..
Lütfen kendinize çok dikkat edin ve lütfen ihtiyaç duyacağınız şey her ne olursa olsun beni arayın.. Konu ne olursa olsun yardıma gelmekten zevk duyacağımı bilin lütfen..

Görüşmek üzere,
Sonsuz sevgiler, Alex’e öpücükler…