Mart-Nisan 2018 Tüm Burçlara Büyük Tarot Açılımı

Tarot Eğitimi ve Danışmanlık Almak

TAROT EĞİTİMLERİ

Tarot hislerle bakılan bir fal değil, kart anlamlarını öğrenmek ve ilişkilendirmek yeteneğiyle bağlantılı, bir çeşit bilinçaltı okuma sanatıdır.

Kartlara bakıp içinizden geçenleri söylüyorsanız kartlarınızı kapalı bir kutuya kaldırın ve kahve falı bakmayı deneyin. Kartlar uyduruk bilgiler karşısında tahmin edemeyeceğiniz kadar tehlikeli olabilir.

Özünde doğru yorumlandığında hiçbir tehlikesi bulunmayan kartlara saygıyla davranmak gerekir.

İçinde henüz çözülememiş gizemli enerjiler barındıran Tarot kartlarını doğru yorumlamak için, eğitimli, saygın ve işinin uzmanı birinden ya da ilginizi çeken kitaplardan öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bulunduğunuz kentte bir tarot öğreticisi yoksa kitapların anlamını zor buluyorsanız internet üzerinden eğitim almaya çalışmalısınız.

Bireysel ders alanlar kartların anlamlarını derste öğreniyor ve bu güne kadar ne kadar yanlış bilgi depoladıklarını fark ediyorlar. Bu nedenle tarot öğrenme arzunuz varsa yanlış kaynaklardan yalan bilgiler almak yerine hiçbir şey bilmeden derse başlamanızı özellikle tavsiye ediyorum. Yanlış bilgiyi düzeltmek, doğru bilgiyi yerleştirmekten daha zordur.

SERTİFİKALI TAROT EĞİTİMLERİ:

Eğitim programımız 14 Hafta sürer. A.B.D kaynaklıdır.

Kurs programı ilk derste verilir. Bu program öğretme garantilidir. 3. Dersten itibaren yorumlama sanatı öğretilir.

İleri Düzey Tarot Eğitimine, Başlangıç Düzeyi Tarot Kursunu bitirmiş öğrenciler kabul edilir.

Tarot Dersleri Gün ve Saatlerimiz:

Her Pazar Günü Saat – 13:30

Her Perşembe Günü Saat : 15:00

Derslerimiz yüz yüze ve online olarak aynı anda yapılmaktadır.

1) Profesyonel Başlangıç Düzeyi Tarot Kursu:

30 açılım yapılarak yorumlama ve kartların geniş anlamları öğretilir. Derse klasik Rider White tarot kartlarınızla gelmelisiniz. Kurs bitiminde sertifika verilir.

Ne kadar sürer? : Eğitim süresi 3 ay dır. Haftada 1 gün 1,5 saat.

Nasıl Katılabilirim?: İstanbul Tekfen Tower – Levent de yapılan yüz yüze eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

2) Hızlandırılmış Tarot Kursu (Amatör kalmak isteyenler için)

Amatör kalmak isteyenler için uygun bir seçenektir. 15 açılım yapılarak yorumlama ve kartların özet anlamları öğretilir. Derse klasik Rider White kartlarınızla gelmelisiniz. Kurs bitiminde sertifika verilir.

Ne kadar sürer? : Eğitim süresi 1 ay dır. Haftada 1 gün 1 saat. 4 Hafta

Nasıl Katılabilirim?: İstanbul Tekfen Tower – Levent de yapılan yüz yüze eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

3) Online Tarot Kursu:

İstanbul dışında yaşayanlar, yurt dışında yaşayanlar ve kursa gitmeye zaman bulamayanlar için.

Haftada 1 kez e-posta adresinize ders gönderilir. Testleri çözüp geri gönderirsiniz. Böylece öğrenme düzeyiniz sürekli kontrol edilir. Toplam 30 açılım yapılır. Özel sorularınızı yine e-posta yoluyla sorabilirsiniz. Dilediğiniz gün başlayabilirsiniz. Kurs bitiminde sertifika verilir.

Uzaktan maille öğrenebilir miyim? Öğrenme garantili, sertifikalı e-posta ve görüntülü konuşma sistemlerinin kullanıldığı bu kurs boyunca öğrencinin öğrenme düzeyi birebir takip ediliyor. Rahatlıkla açılım ve yorum öğrenebiliyor.

Ne kadar sürer? : Eğitim süresi 3 ay (12 hafta) dır.

Nasıl Katılabilirim?: Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

Bütün eğitimler sertifika ve öğrenme garantilidir. Her ders sonunda test yapılır. Eğitim sonunda sertifika verilir. Derslere kendi kart desteniz ile katılmalısınız.

Tarot Yorum Seçenekleri ve Ücretler

Tarot bir fal çeşidi değil, bilinçaltı okuma sanatıdır. Bu nedenle kesin ve doğru bilgiler verir. Tarot okuması (Tarot Reading) yaptırmak için randevu almanız gerekiyor. Tarot okuması servisinden yararlanmak isterseniz anne adı doğum tarihi gibi bilgileri kesinlikle hiçbir yorumcuya vermemelisiniz. Yorumlama için asla bu bilgilere ihtiyaç yoktur.

Nerede Nasıl? Uzaktan yorumlar skype ile yüz yüze yorumlar ve eğitimler Workinton Levent veya Maslak da yapılır.

Tarot Yorum Seçenekleri

İlişki Açılımı: Bir ilişkiniz var veya hoşlandığınız biri varsa, onun duygu ve düşüncelerini, gelecekteki durumunuzu anlamak için en ideal açılımdır.

Genel Açılım: iş, para, kariyer, aşk gibi 4 soru hakkında genel bilgiler verir, detaylı anlatım yapılamaz. Açılım sizin adınıza yapılacağı için bir başkasının ya da partnerinizin sizin hakkınızda ne düşündüğü bu açılımın sorularından biri olamaz. İlişkimiz nereye gidecek, evlenecekmiyiz gibi 2 kişilik kararlara ait sorularda bu açılımın konusu olamaz. Sorularınız sizin adınıza ve net olmalıdır.

Tek soruluk açılım: Sonucunu merak ettiğiniz tek bir konu, soru için yapılan özel açılımdır. İlişki analizi bu açılımın sorusu olamaz. İçiçe geçen sorular da bu açılımda cevap bulamaz. 1 evi satın almak, kariyerinizle ilgili 1 teklifi değerlendirmek gibi s0rular uygundur.

Randevu almak için: e-posta gönderin, randevu almak istediğinizi yazın sizi yönlendirelim, 3 gün içinde randevunuzu alın.

İletişim adresimiz:  astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos