Shamballa Nasıl Yapılır?

Shamballa ile ilgili soruların tamamı öğrencilerimizden ve katılımcılarımızdan gelmiştir. Aklınıza gelen soruları lütfen çekinmeden yazın. Shamballa uyumlama ve eğitimler uzaktan veya yüzyüze yapılmaktadır. Randevu için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Uyumlamaların uzaktan yapılmayacağını söyleyenler var ne diyorsunuz?

Shamballa uyumlaması yapan bir mastera uzaktan enerji göndermesini istediğinizde gönderir. Bütün enerji sistemlerinde uzaktan uyumlama vardır. Shamballa da uzaktan şifalandırma ve uyumlama yapılır ancak kimi masterlar sizi görerek bunun yapılabileceğini düşünür. Bu tamamen öğretinin ciddiye alınması amaçlıdır. Uzaktan uyumlamalarda  öğrencilerimiz enerjiyi hisseder ve çalışmalarına başladığında işe yaradığını da gözlemler. Bu nedenle işe yaramadığı söylenemez. Shamballa uyumlamaları tıpkı şifalanma gibi fotoğrafla yapılır.

Uzaktan uyumlamanın kabul edilmemesi bana göre kabul edilemez bir durumdur. Çünkü Shamballa masterlar genellikle büyük şehirlerde veya yurt dışında yaşar. Öyleyse köyde, kasaba da, küçük kentlerde yaşayanlara” siz Shamballadan uzak durun” demek gerekir ki bu enerjinin varlığına aykırıdır. Şimdiye kadar uyumladığım yurt dışında veya küçük kasabada yaşayan öğrencilerimin enerjiyi kullanması, gelişmesi, özgüven kazanması, başarılı olması ve ilişkisini düzeltmesi Shamballa ile sağlandı. Shamballa iyi niyetle uygulanan, kuralların olabildiğince esnek bırakıldığı bir sistemdir. Uzaktan uyumlama yapılamaz diye bir kural yoktur böylesi bir düşünce ancak ve ancak masterların yarattığı bir kuraldır.

Uyumlandim çok farklı bir güç ve hissettim  ellerimin istemsizce hareket ettiğini, güzel renkli (mavi  ağırlıklı) bir kelebek bile gördüm melek yerine ? Ve de sanki  bir savaş halinde görüntüler  nedenini bilmeden ağlamaya başladım bu normal mi?

Bunlar normal. Shamballa uyumlanmasıyla birlikte DNAlarınız, geçmiş travmalarınız ve karmanız temizlenmeye başlıyor. Bu nedenle uyumlama aşamasında geçmiş yaşamınıza ait görüntüler oluşabiliyor. Savaşlar, eski dönem veya geçen yüzyıla ait görüntüler, kral-kraliçe görüntüleri ve bir ismi sayıklayarak uyulmamanın sonlanması sıklıkla gelen geri bildirimlerdir.

4 Aydır regl olamıyorum ve bu konuda doktora  gitmeme rağmen herhangi bir sorun bulunamadı. Stresten olduğu söyleniyor. Bu rahatsızlık için Shamballa ve Reiki’yi nasıl uygulayabilirim?

Stres kaynaklı rahatsızlıklar için hem rahatsızlığın olduğu bölgeye hem de baş bölgenize ( düşüncelerinize) enerji vermelisiniz. Bir elinizi ensenize diğer elinizi alnınıza yerleştirin. 3 dakika Shamballa veya 10 dakika Reiki vermelisiniz. İki elinizi karnınıza ( yumurtalık bölgesine) koyarak 3 dakika Shamballa ve/ veya 10 dakika Reiki göndermelisiniz.  Bunun 21 gün boyunca veya normal adet düzeninize geçene dek uygulamalısınız.

Su hanım, Shamballa yaparken mutlaka oturmam ve gözlerimi kapamam gerekiyor mu? Yoksa Shamballaya bağlanıp enerjimi gönderdikte sonra rutin işlerime dönebilir miyim? Ben işimi yaparken enerji akışı devam eder mi?

Reiki 2 veya Shamballa 2 seviyesinde öğrenciyseniz enerjiyi kurabilirsiniz. Yani  “X sorunum için her gün 1 saat veya 2-3 saatleri arasında Reiki veya Shamballa  enerjisi gitsin” deyip bir dakika kadar enerji gönderdikten sonra tıpkı saati kurar gibi akışı kurup işlerinize dönebilirsiniz. Daha alt seviyede mutlaka enerji gönderirken dakikalarca ellerinizle enerjiyi yönlendirin. Gözlerinizin kapalı olması bir koşul değildir ama daha iyi konsantrasyon sağlar, akış artar.

Kızımın beyninde şimdilik zararsız olan ama mutlaka takip edilmesi gereken küçük bir kist bulundu. Düzenli olarak kontrollerini yaptırıyoruz. Ben Shamballa ve Reiki ile sağlığını nasıl desteklerim?

Reiki 1 seviyesinde kistin bulunduğu bölgeye dokunmadan 20 cm kadar uzaktan EN sembolünü çizip enerji gönderebilirsiniz. Düzenli olarak kesintisiz her gün 10 dakika sürecek şekilde devam etmelisiniz.

Reiki 2 seviyesinde kistin bulunduğu bölgeye dokunmadan 20 cm. kadar uzaktan sol elinizle çizeceğiniz AZALTAN ÇO-KU-REY ile enerji göndermelisiniz. Güç sembolünü kist, kanser gibi hastalıklarda ÇOĞALTAN ( sağ elle çizilen) olarak kullanmamalısınız. Azaltan sembolünüzle her gün 10 dakika enerji vermeli ve bunu sürekli yapmalısınız.

Shamballa 1 ve 2 seviyelerinde SHAMBALLA mantrasının yanısıra MAHATMA mantrasınıda kullanmalısınız. Her gün 5 dakikalık bir enerji gönderimi ile kızınızın düşünceleri, kiste neden olan fiziksel, ruhsal ve genetik her şey hızla değişecektir.

Bana kötülük yapmak isteyen insanlardan Shamballa ya da Reiki ile kendimi koruyabilir miyim? Nasıl?

Kendinizi sadece kötülükten değil, birçok yanlış karardan, yanlış davranış ve düşünceden ve bunların sonuçlarından da koruyabilirsiniz. Kişisel ve ruhsal gelişim sağlayan Reikinin ilk seviyesinde kullanılan koruma sembolü veya ikinci seviyede kullanılan Ço-Ku-Rey her elle çizildiğinde dünya dışı varlıklardan da korunmanızı sağlar.

Shamballa 352 sembolüyle başlı başına bir koruma aracıdır. Kötülüklerden, hakkınızdaki kötü düşüncelerin verdiği negatif enerjiden veya 3 harflilerden veya inandığınız her türlü kötü varlıktan uyumlandıktan sonra korunabilirsiniz.