Shamballa Deneyimleri-1

shamballa deneyimleri-1Shamballa uyumlama ve eğitim randevusu almak ve detaylar için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

SU HANIM İNSANLARIN KÖTÜLÜKLER YAŞAMASINA ÇOK ÜZÜLEN BİRİ OLMAMA RAĞMEN UZUN YILLAR EVLİ BİR ERKEKLE BİRLİKTELİĞİM OLDU. ONUN EVLİLİĞİ BOZULMASIN DİYE ÇOK ÇABALADIM VE DEFALARCA ONDAN KENDİ ÇABALARIMLA AYRILMAYA ÇALIŞTIM AMA ONA KARŞI O KADAR ZAYIFTIM Kİ BİR TÜRLÜ AYRILAMIYORDUM. ONUNLA YAŞADIĞIM BİRLİKTELİK İÇİN DUA ETMEYE YA DA HERHANGİ BİR ENERJİ GÖNDERMEYE DE ÇOK KORKUYORDUM. REIKIYE UYUMLANDIKTAN SONRA ÖYLESİNE GÜÇLENDİM Kİ HAYATIMDA VE PSİKOLOJİMDE BÜYÜK ZORLUKLAR VE YIKIMLAR YARATAN BU İLİŞKİYİ BİR ANDA HİÇ ACI ÇEKMEDEN BİTİRDİM VE KURTULDUM. ŞİMDİ YENİ BİRİSİ GİRDİ HAYATIMA. ÇOK SEVİYOR VE SEVİLİYORUM. SİZE SONSUZ MİNNETTARIM.

…..

merhaba Su hanım,

Shamballa uyumlanma sırasında hissettiklerimi paylaşmak istiyorum sizinle, isterseniz ismimi vermeden sitenizde yayımlayabilirsiniz.

Verdiğiniz saat geldiğinde tarif ettiğiniz gibi gözlerim kapalı, ellerim yukarıya açık beklemeye başladım. Önce herhalde uykuya dalıyorum dedim, çünkü rengarenk görüntüler gözlerimin önünden akmaya başladı. Mekan mekan dolaşıyorum, kilise benzeri bir yerde kalabalığın içinde, tıklım tıklım bir dükkanda rengarenk elbiselerin arasında, yemyeşil bir çayırda, daha aklımda tutamadığım ama şimdiye kadar hiç  bulunmadığım bir sürü yer. Kalabalığın içindeyim ama kimse beni görmüyor, içimden geçip gidiyorlar gibiydi. Siyah cüppeler giymiş zebani kılıklı figürler gördüm, bana uzun uzun bakıp kayboldular, yerlerine bembeyaz giyinmiş bir kalabalık geldi, aralarında dolaştım. Sonra oturduğum yerde etrafımda dolaşan iki kişi hissettim, iki gölge. Birisi gelip yanıma oturdu, diğeri öbür tarafımda yüzüme sanki bir tastan su alıp parmak uçlarıyla yüzüme attı (kutsar gibi), sonra elini yüzümde gezdirdiğini hissettim, alnıma dokunduğunu. Arada sizi de gördüm sanki, oturuyordunuz, bir elinizi bana uzatmıştınız. Sonra hiç aklımda yokken, yeni tanıştığım ve çok beğendiğim adamı gördüm, sevgi dolu gözlerle bana gülümsüyordu, geldi yanıma oturdu, sohbet eder gibiydik ama ne konuştuk hatırlamıyorum. Bütün bu süre boyunca ellerimde yoğun bir baskı hissettim. Oturduğum koltuk sanki hafif hafif sallanıyor gibiydi, ben de yerden yükselip tekrar iniyormuşum gibi. Ellerimin hafiflediğini ve renkli görüntülerin bittiğini farkettiğimde gözlerimi açtım, neredeyse 30 dk olmuştu uyumlama başlayalı. Kendimi şimdiden hafiflemiş  hissediyorum ?

…….

İyi akşamlar Su Hanım

Bu akşam  ki uyumlamada kök çakramda birşeyler hissettim. Yine avuçlarımda yoğunluk ve sıcaklık vardı. Omuzum ve kollarım sanki geri itildi kalp çakramın üstü genişliyor gibiydi. Bunu enerji çalışmalarımda bazen yaşıyorum. Parmaklarımda sanki iğne batırılıyormuş gibi hafif acı hissettim.  Bir de taç çakramdan bir şeyler çekildi vakumlanır gibi.

Bir kez daha emeğiniz ve iyi niyetiniz için sonsuz teşekkürler.

Sevgiyle kalın.

……

Su Hanım

Günlük rutinlerimi az önce tamamladım. Kahvemi içtim kendime geldim. Benim hayatımdaki rutinlerim çok yönlü. Kendi özelime ayıracak zaman dilimim sınırlı. Olsun ben yine de mutluyum çünki ben gibi yaşıyorum yönlendirilmeden hesap vermeden. Bugün yine akıntım vardı. Yinemi dedim sonra da değmez nasılsa bitecek kendimi üzecek kuruntulara ayıracak zamanım yok.

Değiştiğimin farkındayım. Keşke bu değişim daha önceleri olabilseydi. Yakın çevremde iletişim kurduğum herkes benimle konuşunca çok rahatladıklarını söylüyorlar terapi oluyormuş benimle olmak. Oysa dış görünüşüm oldukça serttir. Bu enerjilerin mucizesi ben de keyif alıyorum onlara destek olmaktan.

Kitapçığı bir kez okudum. Sakin zamanım olduğunda yine okuyacağım.

Shambala enerjisinin mucizesini aralık ayında siz bana yaşattınız. Evet ben shamballa enerjisini seviyorum onun hayatıma güzellikler katacağına inanıyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

Sevgilerimle