Shamballa Hakkında Bilinmeyenler

GÜNAYDIN, DÜN AKŞAM YAŞADIĞIM ÇOK İLGİNÇTİ ELLERİM ÖNCE DİZLERİMİN ÜSTÜNDE DUA EDER VAZİYETTE AÇIKTI DAHA SONRA BİLİNÇLİ OLARAK ALDIM KALP HİZASINA GETİRDİM VE TAM O SIRADA 3.ÇAKRAM YANİ MİDEMİN İÇİNDE BİŞİLER GEZİNMEYE BAŞLADI SONRA KOLLARIMA YAYILMAYA DAMARLARIMDAN GEÇİŞİNİ HİSSETTİM VE ELLERİM İSTEM DIŞI ÖNE DOĞRU UZANDI VE HAVAYA KALKTI BAŞIMDA YAVAŞ YAVAŞ GERİYE GİTTİ VE BİR ELİN SANKİ BAŞIMI OKŞADIĞINI VE BİŞİLERİN ORDAN GİTTİĞİNİ YÜZÜMDEDE DEĞİŞİK BİR GÜLÜMSEME OLUŞTU BUNLARIN HEPSİ İSTEM DIŞIYDI VE HARİKAYDI ÇOK GÜZELDİ..

Merhaba Su hanım,
Uyumlama sırasında yatağımda oturdum,ayaklarımı uzattım,beklemeye başladım.ellerimi dua eder gibi yukarı kaldırdım,iki elim yavaş yavaş geriye geldi ve parmak uçlarım birleşti,kollarımda bir sıcaklık hissettim,başım sallanmaya başladı,otururken sanki kuyruk sokumumdan birileri beni havaya kaldırmaya çalıştı,bu 3 kez tekrarlandı,kalkmam mı gerek diye düşündüm,odadan 1-2 sefer tıkırtı geldi,sanki odada birileri var gibi hissettim,bu ilk uyumlamadada olmuştu,daha sonra bağdaş kurup oturdum,ellerimi dizlerimin üzerine koydum,dua eder gibi bekledim,bu sefer bütün vücudum hızlı bir şekilde sallanmaya başladı,deprem mı oluyor acaba dedim,bu arada olumlu şeyler geçirmeye çalıştım aklımdan,hızla sallanıyordum,sanki krem beyaz parlak bir ışık gördüm,ve kenarda o ve ben varmışız,evleniyormuşuz gibi hissettim,krem ışık ve parlak yıldızları hissettim,her yer aydınlıktı,sonra bağdaş kurulu vaziyette öne doğru itildim ve secde eder gibi kaldım,ne olacak,nasıl kalkıcam burdan derken,birden arkaya doğru çekildim ve tekrar oturur pozisyona geldim,enerjinin kesildiğini hissettim ve 15 dk.dolmuştu.bu arada arasıra karnımda ağrı gibi tuhaf birşey hissettim 2 sefer. unuttuğum birkaç şey olabilir,yoğunlukla hissettiklerim bunlardı.size anlatmak istedim,bu sefer kopmamaya çalıştım ?
Birde öğlen dileklerim için şamballa yapıyordum,ilişkim için yaparken (gözlerim kapalı yapıyorum şamballayı,enerjiyi daha iyi hissediyorum) gri mavi bir rengin içinde siyah bir kapı gibi birşey önünde de onun son baktığım resmindeki silüetini gördüm parlak beyaz renkteydi,bu benim beynimin oynadığı bir oyun diye düşündüm,tekrar gözümü açtım,kapadım yine gördüm.
Bu akşamkiler ve gündüz gördüklerim benim yanılsamalarım mı?yoksa şamballayla mı ilgili ?
Teşekkür ederim,yaşattıklarınız,beni bu enerjiyle tanıltırdığınız için…
Sevgiler

…………..

Sevgili Su Hanim,

size Sambala Uyumlanmasi icin cok cok tesekkür ederim, hergün birisi ( siz tahmin ediyorsunuzdur kim) icin Enerji gönderiyorum, hosuma gidiyor Ellerimde Enerjiyi his etmek, hem cok kolay hem zahmetsiz hem vakit alan bi is degil. Isyerinde yapa biliyorum mesela. Üzerinde durmak gerekiyor üsenmeden, sabirlida olmak gerekiyor. Bu arada benim bi arabam vardi bi türlü satamiyordum, dün Arkadasim aradi, Arabanla ilgilenenler var diye iki saate kadar sana haber veririm dedi kapatti Telefonu. Ben tabiki hemen Enerjiyi gönderdim gönderdim ve aradan iki saat coktan gecmisti yine gönderdim, umutsuzluga kapilmistim zaten. Aksam olmustu ben tekrar Enerji gönderdim Arabama, aradan yarim saat bile gecmedi, Arkadasimin Esi aradi ve gözün aydin dedi arabani sattik sabahtan beri ona kosturuyorum dedi verdi Müjdeyi. Yani o yük üzerimden kalkti bi borcdan kurtuldum ya benden mutlusu yok simdi.

Cok cok Tesekkür ederim size. Tabiki uygulamaya devam, Bu maili size gönderdikten sonra bi kagida bi dilegimi yazicam ve bugünümü o kagida Enerji göndermekle mesgul olacagimdan emin olabilirsiniz. Cok sevdim ben Samballayi. Tabiki Evrensel Dilekleri unutmus degilim :))

Kendinize cok iyi bakin, mutlu huzurlu dinlendirici bir gün gecirmeniz dilegiyle.

Saygilar Sevgiler

Y. Almanya

1. REIKI 1 İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞIM ANDAN KISA BİR SÜRE SONRA HAYATIMA BİRİSİ GİRDİ. ONU ÇOK SEVİYORUM VE ONUN DA BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ BİLİYORUM. ONUNLA EVLENMEK İSTİYORUM AMA BU KONUDA ONUN YÜKSEK BENLİĞİNE TERS DÜŞEBİLİR DİYE ENERJİ YOLLAMAYA KORKUYORUM. BU KONUDA BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM.

Reiki ve Shamballa şifa sistemlerinde bir başkasına ve ilişkinize enerji göndermek için O’nun yüksek benliğinden izin almanız iyi olur. Bu izin verilirse enerji akışını avucunuzda hissedersiniz, verilemezse enerji akmaz his oluşmaz. Dolayısıyla onun yüksek benliğine ters düşmeniz ona istemediği bir şeyi zorla yaptırmanız söz konusu olamaz.

2. SU HANIM, BİR YAKINIM MAALESEF HAKSIZ YERE TUTUKLANDI. TUTUKLULUK GEREKÇELERİ İSE SUÇ OLMAKTAN ÇIKTI. ŞİMDİ KARAR YARGITAYDA. YARGITAYDAN TUTUKLULUK KARARININ İPTALİ VE YAKINIMIN EN KISA SÜREDE SERBEST KALMASI İÇİN HANGİ ENERJİYİ ÇALIŞMALIYIM.

Merhaba, Reiki 2 ile çalışıyorsanız O’na ve yargılanma ortamına Hon-Şa-Ze-Şo-Nen ile başlayıp Se-He-Ki göndermelisiniz. Bu duygusal sembol ortamı rahatlatacak ve yakınınızın korkularını giderecektir. Ayrıca Ço-Ku-Rey’in azaltan sembolünü mutlaka gönderdiğiniz sembollere eklemelisiniz. Bu stresi ve hukuksuzluğu azaltmanız yani ortamın üzerindeki negatif etkiyi azaltmanız anlamına gelir. Koruyucudur.

Shamballa ile kişiye enerji göndermek onun özgüvenini arttırarak daha inandırıcı bir enerji yaymasını sağladığı gibi, ortama göndereceğiniz Shamballa daha adil bir ortam yaratacaktır.

3-Shamballa 1 ve 2. Seviye uyumlaması beraber yapılabilir mi? Yani aynı anda hem 1. Seviyeye hem 2. Seviyeye uyumlanabilir miyiz?

Hiçbir enerji sisteminde 1-2 uyumlamasının beraber yapılması tavsiye edilmez. Birinci seviyede öğrenecekleriniz ve yaşanacaklar ile sınavlarınızı ikinci seviye ile birleştirmek sorunların ikiye katlanarak üzerinize gelmesinden başka bir işe yaramaz. Her iki seviyeyi ancak ve ancak ağır hastalar ile birkaç enerji sisteminin masterları alabilir.

4.Dilek listemi avuçlarımın içine alarak enerji yolladım……. samballa ve Mahatma mantralarını kullanarak…….kağıtta sıraladığım tüm niyetlerimi tek tek saymalı mıyım? 

Dilek listenizi enerjiyle doldurmadan önce bir kez okumak, hatırlamak gerekir. Kağıtta 3’den fazla dileğiniz olmamalı ve ona eşlik eden 3 adet de evrensel dileğiniz olmalı. Daha azı makbuldur çünkü dilek sayısını arttırarak enerjiyi bölmemek, azaltmamak veya daha uzun süre enerji göndermek gerekir.

5. 15 dk boyunca bir sefer mantraları söylemek yeterli mi? Yada devamlı 15 dk.boyunca mantraları tekrarlamalı mıyım?

Dileklere veya kendinize enerji gönderirken bir kez mantralarınızı söylemek enerji akışını başlatır. Bu yeterlidir. İçinizden gelirse arada mantarınızı tekrarlayabilirsiniz sakıncası yok.

6.Dilekleri kısa cümlelerle mi yazmalıyım?

Dileklerinizi anladığınız şekliyle yazmanız yeterli. Uzun ve karmaşık cümleler kafanızı karıştırıyorsa kısa ve özet, anlamlı cümleler kullanın. Dilekler için özel bir format yok. Aşağıdaki örneklerin hepsi uygundur:

….X dileğimin gerçekleşmesi için. Veya

….x dileğimin şifalanması için. Veya

…..x dileğim kısa sürede gerçekleşti. Veya

…x dileğim kısa sürede gerçekleşsin.

7.Ayrıca uzakta birine enerji gönderirken yaptığımız dur işareti pozisyonu 15 dk boyunca mı kalmalı?

15 dakika Shamballa için uzun bir süre gibi görünmekle birlikte süreyi belirleyen enerji akışıdır. Dur işareti yaparak başkasına enerji gönderirsiniz. Burada süreyi o an akan enerjiye konsantre olarak belirlemelisiniz. Enerji akışı azaldığında veya kesildiğinde ellerinizi indirebilirsiniz. 15 dakika diye bir kural yoktur. Ortalama 15 dakika olduğu gözlemlendiği için ağır hastalıklar ve önemli dileklerde 15 dakika enerji gönderebilirsiniz ancak dakika için saat kurmanız gerekmez. İç saatinizi, iç sesinizi dinleyin yeter.

8.    Yollamış olduğunuz bilgi notlarından uzun olanı konu hakkında geniş bilgileri içeriyor kısa olan ise uygulamanın pratik anlatı mı diye düşünmekteyim ? Başka bu notları nasıl yorumlamalıyım. O bilgilerin hepsinin uygulanması şart mı?

Shamballa uzaktan eğitimi ve uyulmaması alanlara 2 ayrı eğitim notu gönderiliyor. Birincisi 2 sayfalık özet, pratik bilgiler. Shamballaya hemen hevesle başlamak isteyenler için. İkincisi kadim bir kitapçık. Okumak için en az 1 ay bekleyip, bedeninizi Shamballa ile doldurmanız gerektiğini gözlemledim. Ancak ondan sonra kitapçığı okumak için bir heves duyulabilir. Bu Shamballanın uyumlandığınız seviyesine henüz intikal ettiniz demektir. Öncesinde dilekleriniz gerçekleşmiyorsa sebebi henüz tam olarak Shamballanın uyumlandığınız düzeyine ulaşamamışsınız, yeterince ruhsal gelişim gösterememişsiniz demektir. O bilgilerin hepsini hazmetmek sizi dileğinize ulaştırır.

9.    Gümüş mor alev enerjisini benim gibi sorunları olan biri nerde kullanmalı?

Gümüş Mor Alev sorunları çözmekten ziyade arınma ve temizlenme getirir. Bu nedenle önce evinizi, bedeninizi arındırdıktan sonra Shamballa gönderirseniz daha hızlı ve yararlı olacak bir çalışmaya başlamış olursunuz.

10. SHAMBALLA NASIL OKUNUR?

Şambala olarak okunur.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59