Reikiyle Süreç Kısa, Shamballayla İyileşme Hızlı…

Merhaba Su Hanım,

Ankara ziyaretinizde sizin ve öğrencilerinizle yaşadığım bir şeyi okuyucularınızla da paylaşmak isterim.
Ben bugüne kadar sizin tılsım çalışmalarınızdan ve tarot servisinizden yararlandım. Ve hala da zevkle, inançla devam ediyorum. Çünkü sonuçlardan memnun kalıyorum. Bu memnuniyet bir sonraki çalışmam için beni daha da heyecanlandırıyor. Bunun dışında her gün web sayfanızı ziyaret etmek benim için her gün mutlaka maillerimi kontrol etmek gibi bir şey haline geldi. Bu uzun zamandır böyle. Sizi tanımadan yani en başlarda sadece burç yorumlarınızı okumak için baktığım web sayfanız benim için artık her gün okunması gereken bir adres. Tılsım çalışmaları, günlük-haftalık-aylık burç yorumlarınız, tarot yorumlarınızla birlikte reiki ile ilgili yazılarınızı da okuyorum. Ve bir kere de bir hocayı davet etmenizle alakalı olan shambala enerjisi ile ilgili olan yazınızı da okumuştum. Hem reikiye hem de shambala enerjisi seminerinize katılmak istedim ancak önce sizinle birlikte belirlediğimiz yapmam gereken tılsım çalışmalarını bitirmek istedim.  Diğer yandan, dürüst olmam gerekirse, nedense tılsım çalışmalarına reiki ya da shambala enerjisinden daha çok inandım sanki.  Bilinçli bir insan olsam da yine de maalesef etrafta enerji çalışmalarıyla ilgili söylenen tuhaf, şüphe uyandıran şeyler aklımı karıştırmıştı. 11 Mayıs Cumartesi günü sizin yanınıza gelmemle düşüncelerim daha çok netleşti.
Nasıl mı?
Ankara ziyaretinizde sizinle tılsım çalışması yapmak ve tarot yorumu almak için yine yanınıza geldim. Ve geldiğimde gerçekten çok kötüydüm. Feci bir diş ağrım vardı ve ağrısı boğazıma, kulağıma ve de başıma kadar yayılmıştı. Hatırlarsanız tüm dişlerini kaybetmiş bir anneanne gibi ağzımı tam açamadan konuşuyordum ?
Bunu sizinle paylaştığımda hemen yanınızdaki öğrencilere reiki göndermelerini söylediniz. Ve öğrencileriniz de dediğiniz gibi yaptı. Benim için inanması zor bir olay ama öğrencileriniz bana reiki göndermeye başladıktan yaklaşık 2-3 dakika sonra hatırlarsanız ben birden bire ”inanamıyorum, şaka gibi” dedim. Çok ciddi anlamda ağrım azaldı. İnanın hala şaşkınım ?
”Onlar reikiyi bitirsin ben de size shambala enerjisi yollayacağım” dediniz. Ve yaptınız. Sadece ellerinizi bana doğru uzatarak gönderdiğiniz enerjiyle yaşattığınız bu deneyim için size ve öğrencilerinize çok teşekkür ederim. Geldiğimde çok zor konuşan ve yarı açık gözlerle bakan ben, yanınızdan ayrılırken şakıyordum ?  Bu arada, bana gün içinde birden ağrımın artabileceğini ama sonrasında çok daha iyi olabileceğimi de söylemiştiniz. Eve ulaştığımda müthiş bir uyku çöktü üzerime ve evet ağrım çok arttı. Ki zaten o ağrıyla o sırada uyumaktan başka bir şey yapamazdım. Uyandığımda daha iyiydim ve bugün çok daha iyiyim. Tekrar çok teşekkür ederim.
Tılsım çalışmalarım bittiğinde, shambala enerjisini sizden öğrenmek için can atıyorum ? Ve herkese tavsiye ediyorum.
Sevgiler…
(İsmimi yazmadan yayınlarsanız sevinirim.)
…………………………………
Su hanım, bir kaç gündür size yazmak için çok yeltendim ama her gün ki deneyimlerime bir yenisi eklendikçe ve yaşamımdaki sizin bildiğiniz sorunlarıma gönderdiğim bu güzel shamballa enerjisi ile gözle görülür iyileşmeleri yaşadıkça nihai sonucu bildirmek için sabırsız ve sabırla bekledim.:) Ta ki; siz bana yazana kadar. Beni tanıştırdığınız ve aslında size reiki uyumlaması için gelmişken bana önerdiğiniz shamballa hayatımı, etrafımdaki insanları iyileştirmeye beni sükute, dinginliğe ve eşsiz bir bilinç keşfine soktu. Her gün günde 2 kez ve bazen 3 kez olmak üzere bu enerji ile ve oradaki dostların enerjisiyle arınıyorum. Bunu nasıl hissettiğimi tarif edemem. Artık üçüncü gözümü görebiliyorum alnımın ortasında ve tek bir göz ve yaydığı mor hortumu beni alıp nasıl temizlediğini hayallerimi nasıl temizlediğini görmenizi isterdim. Etrafımda olan ve tanımadığım herkesin iyiliğine gönderdiğim bu enerjiyi herkesi nasıl sarıp sarmaladığını yaşadıkça muhteşem iyi hissediyorum. Sizden sonra çok fazla kaynaklar okudum. Çok yaygın olmayan ama varlığına inancım deneyimlerimle ve onlarla olan irtibatımla güçlenen bu enerjiyi her gün size de gönderiyorum. Bu gün ilk defa meditasyon duruşumu aldığımda ve shamballa mı yaptığımda hiçlik bilincimde o kadar güzel bir duygu ile gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı ki size ve beni buluşturduğunuz dostlara da beni aralarına kabul ettikleri için şükranlarımı sundum. Gözyaşlarımla saflıkla ve tertemiz aktılar. Mutluluktan ağladım. Rüyalarım sanki bir yol gösterici oldu. Artık yaşamımın bir parçası bu güzel enerji. Koşulsuz sevgi, teslimiyet, hiçlik bilinci, arınma, şifalanma, sorunlarını önce kendi içinde çözebilme (yani bilincinde) bana hepsini yavaş yavaş öğretmeye başladı. Sonsuz minnettarım. Hiç bir şey tesadüf değildir işte. İyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım. Çok şanslıyım… İsterseniz bu deneyimimi yayınlayabilirsiniz de. Dilerim bir gün hepimiz o birleşimde hep birlikte oluruz. Sizi seviyorum. Tekrar görüşeceğiz. Sevgilerimle. SEVDA