Eski Eş Nasıl Geri Döndü?

eski eş nasıl geri döndüBende neler gelişti neler değişti şöyle söyleyeyim. Çok fazla bi değişiklik yok ama beynimde çok fazla düşünce vardı şu an o kadar düşünmüyorum. Daha relaksım. Kötü düşünmüyorum hiç bir konuda. Her gün iş sonrası eve acayip yorgun geliyordum ama shamballaya başladığımden beri yorgun hissetmiyorum. Dileklerimle ilgili herhangi bir gelişme yok henüz. Sabırsız değilim artık içimden bir ses olacak diyor yüzümde gülümseme oluyor. 4 mayıstan beri görüşmediğim gönül verdiğim insan bugün aradı çok özlediğini söyledi çokda şaşırdım. Dileğimde hep benim için kim hayırlısı ise karşıma çıksın gönlümdeki ise hayırlısı konuşarak kırgınlıklarımızı giderelim dedim. Parmak uçlarımda elektrik akımı gibi bir titreme oluyor shamballayı yaparken. Bütün parmak uçlarım kalp gibi atıyor. Sadece ellerimi başıma koyup shamballa yaparken konsantre olamıyorum çok fazla olamayınca da kabuslar görüyorum ama çok iyiyim. Şimdilik bu kadar biraz uzun mu oldu ne 

Shamballa öğrencilerimden birinin geri bildirimini okudunuz. Henüz yolun başında, Shamballa 1. seviyenin ilk uyulmamasını aldı ve en önemli dileğini gerçekleştirmeyi başardı. Sırada 2. uyumlama var henüz enerjiyi tam kullanmıyor. Yarısıyla bunları başardı. Onun hikayesi etkileyici. Ama beni en çok etkileyen Bayan M. nin hikayesi.

Bayan M. 30’lu yaşlarında ve 1 çocuk annesi. Geçtiğimiz yıllarda eşi bir başka kadından çocuk sahibi oluyor ve boşanıyorlar. Bayan M. çok üzülüyor ve acı çekiyor çünkü eşini seviyor. 1 çocuğunu tek başına büyütmek, aile evine geri dönmek istemiyor. Mecburen dönüyor. Hacı-hoca, internette bulabildiği ne varsa hepsini deniyor. Bütün parasını, varını yoğunu kocasını geri döndüreceğini söyleyen, yazan herkese dağıtıyor. Sonuç hüsran. Eşi diğer kadını sevdiğini söylüyor ve geri dönmüyor.

Bayan M bana ilk yazdığında şöyle diyordu: Acil yardımınıza ihtiyacım var. Eşim tarafından aldatıldım çok haksızlığa uğradım geçmişi unutup, Oğlumla huzurlu gelecek yaşamak istiyorum.6 yıldır hayatımı düzene koyamadım.

Birlikte nasıl bir yol izleyeceğimizi belirledik. Sonraki yazışmalarda öğrendiğim detaylar öncelikle Shamballayı önermeme neden oldu. O disiplinli bir şekilde Shamballa şifa enerjisiyle çalıştı. Kendisini değiştirmeyi, doğum haritasını yararlı bir biçime getirmeyi kozmik sihirlerle öğrendi. Bunlar onu değiştirdi. Yenilendi. Hayata bakış açısı değişti. Dolayısıyla enerjisi değişti. Bu değişim çok uzaklarda onu aramayan, sormayan eski eşe bir biçimde yansıdı. Sonunda aradı ve “özledim” dedi. Bayan M. her zaman hayırlısını dileyerek ilişkilerine, geçmişine, tüm travmalarının temizlemesine şifa gönderdi. Her adımda danıştı, sordu ve benden yardım istedi. Onunla neredeyse haftada bir yazıştık. Arınmaların adımları konusunda yardım ettim. Onun gayreti ve çabası bir master olarak bana ilham verdi.

İlişkinin şifalanması ve gezegenlerin yararlı şekilde aktive edilmesine başlanınca gelişmeler de başladı. Ve hız kesmeden sürdü. Bayan M.nin eski eşi görüşmek istedi. Yıllar sonra bir araya geldiler, önce dostça sohbet ettiler. Günler geçince görüşmeler devam etti ve yeniden birlikte olma kararı aldılar.

Son yazdığı e-posta da kendisi durumunu en iyi şekilde özetlemiş:

Sizinle tanıştığımda Psikolojik açıdan bitmiş durumdaydım Sağlıklı düşünemiyordum herşey o saniye düzelsin istiyordum çünkü acı çekmekten yorulmuştu bedenim. Ağresifliğim, Hırçınlığım o yüzden şimdi öyle değil çok şükür sabırla bekliyorum.

Pes etmiştim artık çünkü çok uğraştım. Yanlış kişilere güvendiğim için çalışmalarımın sonucu hep olumsuzdu.

Son umut şans sizinle denemek istedim korkarak başladım çalışmalara. Yine hüsrana uğramaktan emeklerimin boşa gitmesinden korktum. Ama olumlu sonuçlar aldıkça daha da Heyecanla azimle yapmaya başladım.

Eşimle herşey çok güzel, Yıllar sonra gelen bu mucize Kozmik sihir ve Shamballa sayesinde..

Bu güzelliğin bozulmaması için Nasıl dikkat etmem gerek yardımcı olur musunuz?

Kozmik Sihirlerimi ve Shamballa yaptım .

Eşim yıllar sonra o kadının gerçek yüzünü gördü En büyük dileğim buydu .

Plüton yapacağım, gününü bekliyorum .

1.ciyi Tamamlayamadım bazı aksilikler çıktı ?

Ama yine de olumlu sonuçlar aldım. Yıllardır Eşimden cevabını alamadığım sorular tek tek açıklığa kavuşuyor Çok şükür. Eşim İşleri nedeniyle yurt dışında Oğlumla bizde haftaya gideceğiz bi aksilik olmazsa. 

Sizi iyi ki tanıdım, Güzel yüreğinize , emeğinize , her şey için , sabırla beni dinleyip yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. 

Hayırlısını istedim hep inşallah Zaman’la bütün kırgınlıklar, acılar geride kalacak.

M.