Shamballa’yla Bir Hayat Daha Kurtuldu

Shamballa’yla Bir Hayat Daha KurtulduTarot Yorumundan Kuşkunuz mu Var?

Merhaba Su hanım sizden daha önce tarot yorumu (genel açılım) almıştım. İş alanımda yaptığınız okumayı aynen yaşadım.Size teşekkür ediyorum. Şimdi ise 1yıllık tarot yorumu almak istiyorum.Ancak web sitenize bir süredir ulaşamadım,ben de var olan hesap bilgilerini kullanabilirmiyim? Not:sizden Mayıs 2013’de yorum almıştım. Sevgilerimle. N.K

…….

Shamballa ile bir hayata daha kurtuldu!

Sevgili Su hanımcım, şuan o kadar coşkulu,sevinç ve mutlulukla doluyum ki anlatamam.Size ne kadar teşekkür etsem azdır.Senelerdir sadece sizin burç yorumlarınızı takip ediyordum.Sayfanızda ki bütün tılsımlardan çok Shamballa enerjisi ilgimi çekmişti.Maddi ve manevi olarak en zor zamanımda mutfak masrafından kısarak sizden uyumlama almıştım.İlk birkaç gün düzenli enerji yüklemesinden sonra kabuslar görmeye başlamış ve büyük bir hata yaparak enerji yüklemesini bırakmıştım.Sizinle görüştükten sonra kendimi toparlayarak size söz verdiğim gibi hem kendime hemde dileklerime yükleme işlemini tamamladım.Daha ônce ki mailimde yazdığım gibi gelişmeleri size yazacağımı söylemiştim.Evet sonucu yazıyorum ? İşsiz olduğum halde 21günlük zaman diliminde kart borçlarımı ödedim ve para biriktirmeye başladım.Kendime ait iş yerimin olmasını istiyordum enerjiyi o yönde göndermeye devam ediyorum ve bugün aldığım habere göre bankadan kredi kullanabilimişim hehe.Hiçbir rahatsızlığı olmamasına rağmen küçüklüğünden beri kilolu olan kızım 48 beden iken şuanda 44 bedene düştü ? Aslında yazmak istediğim yaşadığım birçok mucize var :)Hepsi sizin sayenizde,çok ama çok minnettarım size.İsterseniz ismimi vermeden yayınlayabilirsiniz.Bu arada 2.seviyeyi ne zaman almam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim.Tekrar teşekkür ederim sevgilerimle…M.O

………..

M E R H A B A

İnsanlar psikoloğa gidip motive olurlar ya, benim psikoloğum sizler oldunuz çünkü her sıkıntımı veya iyi olanları sizlerle paylaştığımda kendimi çok daha huzurlu hissediyordum.

Uzun zamandır sizinle paylaşmadığım o kadar çok konu var ki hangisinden başlasam acaba J

Benim çok ciddi bir fobim var, hayvanlara kesinlikle dokunamıyorum ve onları gördüğümde yolumu uzatacak kadar değiştiriyordum, tamam halen dokunamıyorum ama en azından yolumu değiştirme korkusunu yendim

Ve uzun zamandır tatil falan nedir unutmuştum, aile içi sıkıntılarda eklenince eyvah dedim 9 gün bayram tek başına ne yapıcam!. Zar zor denkleştirip kendime pasaport çıkarttım, arkadaşım iş olarak gittiği seyahate ben de dahil oldum ve böylece muhteşem bir bayram tatili geçirdim ve inanın bu seyahatte harcadığım para sadece pasaport ve çok cüzi miktarda nakit harcamalarımdan oluştu.

Ve hayatımda çok büyük bir adımım daha hep aklımdan geçirmeme rağmen şartlar imkânlar neticesi ile bir türlü denk gelemeyen eğitimim ile ilgili.

MBA yapıyorum ve inanın birçok üniversitenin rakamlarının çok altında ve oldukçada iyi bir eğitim alıyorum. Ve çevremdeki birçok arkadaşın söylediği senin azmine inanamıyoruz diyorlar.

Bir arkadaşımla hayatımdaki değişiklerin nedenlerinin büyük kaynağının sizin sayenizde olduğunu söylediğimde önce inanamadı konuşmanın akabinde1-2 gün sonra kendisinin düştüğü büyük bir buhran esnasında kendisine shamballa enerjisi gönderdiğimde kendisinin çok rahatladığını söyledi şimdi sizi takip ediyor.

Geçen hafta ilk vizeme girdim ve öncesinde birkaç gün boyunca kendime shambala enerjisi gönderdim ve sınavım muhteşem geçti.

Çok paralar kazanmıyorum belki ama çok paralar da ödemiyorum.

Uzun zamandır tılsımlarımı yapamıyorum ama shamballa ile kendimi mutlu hissediyorum. Kendimce ihtiyacım olduğunda tılsımları yapabileceğimi düşünüyorum bilmem ne kadar doğru.

Geçenlerde siz bir hafta yokum dediğinizde çok da mutlu oldum umarım bizlerle paylaşacağınız muhteşem bir kitapla gelir ve benim gibi birçok okuyucu da sizi daha iyi tanıyabilir. Şimdilerde shamballa enerjilerime sizide dâhil ettim, güzel kitaplarınıza sahip olabilmek için.

(Bir konu daha var; neden sizinle bir şeyler paylaşmaya kalktığımda gözlerimden yaşlar akıyor bunu bir türlü çözemedim.)

İyi ki varsınız, iyiki sizi tanıdım.

Sevgiyle kalın /A.P