Sevgililer, Sevilenler ve Geri Bildirimler

sevgililer,sevilenler ve geribildirimlerSEVGİLİLER, SEVİLENLER VE GERİ BİLDİRİMLER..

Bugün gelen birkaç harika geri bildirimi sizlerle, sıcağı sıcağına paylaşmak istiyorum. Ama önce hayatımızdan özetler:

Yüzlerce köpek besleme işinden birkaç kare paylaşacaktım, çekim yapmak aklıma gelmediği için ancak bir kare ile kalmışız. Gelecek günlerde mutlaka fotoğraf çekeceğim. Mama gönderen, mama getiren, mama alın diye para gönderen bunu biz istemeden kendiliğinden yapan,

-Ayça Kükrekol,

-Selda Taş,

-Betül Yıldırım,

-Derya Çetin’ e binlerce teşekkür..

Sokak beslemesi sırasında, Kısırkaya’da karşılaştığımız, bir deri bir kemik avcı köpek bugün ilk kez kaçmadı ve kısmen de olsa yanaştı, mama yedi. Çok mutluyuz.

Birbiriyle dostluk yapan,1 yaşlı ve 1 de sakat kangalımız akşam olduğunda yağmura rağmen bizi bekliyorlardı. 7 köpeklik sera grubu da aynı şekilde kuytu bir yere saklanmış bekliyorlardı. Hepsi doydu. Huzurla evimize döndük.

Gün güzeldi. 3 büyük paket mama 10 kilometrelik yolculuğumuzda bol bol yetti.

Birçok anlamlı e-posta aldık. Sevinenler, hayatı değişenler, gelişenler üşenmemiş yazmışlardı. Elena imkansızı başarıyor. Youtube’da izlediğim Geçmiş Yaşam Terapi tekniklerinden çok farklı bir çalışma yapıyor. Bu nedenle hemen ilk haftadan itibaren negatif düşünceler hayatımızdan çıkmaya başlıyor. Değişiyor, derinleşiyoruz. Git gide güzelleşiyoruz. Sevgililer, anlayışımız arttıkça hayatımızda daha fazla olmak istiyorlar.

Geçtiğimiz hafta benimde çok merak ettiğim bir deneyim yaşadık. Görme özürlü E. Avrupa’dan yazmış katılmak istediğini bildirmişti. Neler görebileceğine dair bir fikrimiz yoktu. “Ücret ödeme bir bakalım, önce seansı yapalım” dedik. O yine de ödemiş. Seans çok başarılıydı. Bakın bize neler yazmış:

sevgililer,sevilenler ve geribildirimlerMerhaba Su hanım,

1 haftadır kendimi gözlemlemekle meşguldüm. Geçmiş Yaşam Terapisinden sonra içimde garip bir boşluk hissi oldu. İlk başta bir şey anlamadım. Her şey aynı
gibi diyordum ama enerjimin eskisine göre daha yüksek olduğunu hissettim ve kendime dert edindiğim şeyler üzerinde durmamaya başladığımı fark ettim. Gittikçe iyimser düşünmeye başladığımı fark ettim mesela.

En güzeli, 1 buçuk yıl önce biten ilişkimden sonra eski sevgilimle ilgili düşünmekten, onun hakkında konuşmaktan bile kaçarken bu gerçekle yüzleşme yaşadım ve kafamda bu konuda bir rahatlık hissi oluştu.

Birde o günden sonra Fransızcayı hiç sempatik bulmazken,
Fransızca çalışmaya başladım ve Fransızcayla barıştım diyebilirim.
Gerçekten teşekkür ederim bu terapi için.

Açıkçası işe yarayacağından pek umutlu değildim ama zamanla ne kadar etkili olduğunu hissettim. Elena hanıma teşekkürlerimi iletirseniz çok sevinirim.

KÜÇÜK BİR NOT: eğer benden başka görmeyen bir arkadaş terapilerinize katılmak isterse, ona rahatlıkla katılabileceğini söyleyebilirsiniz bence. Gerçekten bu çalışmaların görsellikle pek ilgisi yok. Daha çok
hayal gücüyle bağlantılı bir şey bence de.
Size kolaylıklar diliyorum.
Hoşça kalın E.

………..

Aşağıdaki geri bildirim Kozmik Sihir Uyumlama seansından, bana yazılmış. Bu kadar sevilmek ve yararlı olmak da bana ayrı bir gurur veriyor.

sevgililer,sevilenler ve geribildirimlerMerhaba Su hanim. Aksamki uyunlama cok guzeldi.uzun yillardir hic Bu kadar rahatladigimi hatilamiyorum. 4 saat sonra bile saclarim sanki diken gibi,yuzum uyusuk, kulaklarimda anlatamadigim bir hareketlilik, yasadim. 8 senedir cektigim doktorlarin ameliyat Olmam gerektigini  soyledikleri boyun fitigim var. Uyumlamadan sonra boynumdaki rahatligi size anlatamam. uyumlama sirasinda use kulaklarimdan sanki damla damla Su tanecikleri akiyor zannettim. bu damlaciklar omuzlarimdan ellerime kadar yavas yavas indi. Bacak ve ellerim uyustu, karincalandi. En cok yuzumde ve boynumda hissettim.Ve bugun ilk isim samballa uygulamalarinizi okumak oldu.Bende hergun yazilarinizda tarif ettiginiz gibi samballa uyg Yapabilirmiyim. Saturn tilsimi yaptiktan sonra uranusude en kisa zamanda almak istiyorum. Hersey icin cok tesekkur ederim .iyi aksamlar. D. M.

………….

Aşağıdaki satırlar her kötü döneminde Shamballa Özel seans alan güzel insan A.K ya ait.

sevgililer,sevilenler ve geribildirimlerSu hn merhaba, nasılsınız?

Kime sorsam moralsiz keyifsiz hissediyor kendini. Umarım en kısa zamanda pozitif günlere geçiş yaparız. 

Benim ruh halimde çok büyük bir değişiklik yok. Ama inanıyorum ki hiç ummadığım zamanda pozitif gelişmeler olacak:) Daha önceki çalışmamızdan aylar sonra ümidimi kesmişken tekrar medya sektörüne döneceğim aklımın ucundan geçmezken sürpriz bir teklif gelmişti. Tam da bana uygun koşullarla ışık hızıyla işe başlamıştım. Şu anda işten ayrıldım ama bana çok güzel bir deneyim ve sağlam dostluklar kattı. iş hayatında 10 yıldır edinmediğim tecrübeyi 2 yılda elde ettim. Bunun da shamballanın hediyesi olduğunu hissediyorum:) Bunları anlatmamım nedeni, bence shamballa çok akıllı bir enerji. Sadece bizim o anda aklımızdan geçeni değil, ihtiyacımız olanı daha komplike bir şekliyle bize sunuyor.( ben o zaman sizden iştahsızlık, vitiligo için size başvurmuştum.)  

Şu anki çalışmamızda ise kendimdeki ilk gelişmeler;  6 yıllık evliyim, ama eşimle sanki ilk defa  birbirimize dürüst davranıyoruz. Aramızdaki bağın farklı şekilde güçlendiğini hissediyorum.

vitiligolarım babamı kaybettikten sonra çok arttı. geçen hafta çok güvendiğim bir arkadaşım kuzeninde de vitiligo olduğunu ve kendisinin de yıllardır kullandığı bir gıda takviyesini önerdi. Şimdiden olumlu etkilerini hissetmeye başladım. Umarım güzel gelişmeleri sizinle paylaşacağım. 

 Ben shamballayı uygulamaya devam ediyorum. Hem kendim için hem de ülkemizde ve dünyada sevgi enerjisinin hakim olması için. Bugün aşırı bir iç sıkıntım vardı, önce bedenime enerji gönderdim. Ardından dileklerim için çalışma yaparken karanlığın içinde parlak yeşil bir cenin görüntüsü geldi. Sonrasında bir rahatlama hissettim. 

Bu arada  sokak hayvanlarına mama dağıttığınızı okudum. Ben de  bir destekte bulunmak istiyorum. Aynı hesap numarasına mı göndereceğim?

Sevgilerimle

A.