6 Adımda Grip Tedavisi ( shamballa veya reiki ile)

6 Adımda Domuz Gribi Tedavisi ( shamballa veya reiki ile)SHAMBALLA veya REİKİ İLE SOĞUK ALGINLIĞI VE GRİP TEDAVİSİ

Bireysel eğitimler (Reiki, Shamballa, Altın Üçgen) ve şifalandırma seansları ile özel seanslar hakkında bilgi almak için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Üşütme, soğuk algınlığı veya her çeşit zorlu gripte öncelikle doktora gitmelisiniz ve alternatif tedavi olarak Shamballa veya Reiki den destek alabilirsiniz.  Bu tür hastalıkların belirtileri genel olarak: ateş, burun akıntısı, öksürük, baş ve eklem ağrıları ile boğaz ağrısı, boğaz enfeksiyonlarıdır.

Aşağıda girip ve soğuk algınlığı tedavisinde şifa sanatlarından nasıl yararlanacağınıza dair birkaç el pozisyonu bulacaksınız. Bunları sizin için hazırladım ancak eğer shamballa, reiki ya da altın üçgen şifa sanatlarından birine uyumlanmadıysanız, eğitimini almadıysanız kendi kendinize bu pozisyonları denemenizin bir yararı olmaz. Öncelikle bu tür enerjilerle çalışmak için bir master tarafından uyumlanmalısınız.

Not: Soğuk algınlığı ve grip tedavinizi C vitamini ve Çinko ile de tedavinizi desteklemelisiniz.

Not: Yukarıdaki kısa metni dikkatle okumadan aşağıdaki pozisyonları denememelisiniz.

6 Adımda Domuz Gribi Tedavisi ( shamballa veya reiki ile)1) Ellerinizi gözlerinizin üzerine yerleştirin. Parmak uçlarınız alnınızı kapsamalı. ( Shamballa ile 2-3 dk, Reiki ile 5-10 Dk.)

2) Ellerinizi çene altına yerleştirin. Parmak uçlarınız kulak altınıza gelecek şekilde olmalı. ( Shamballa ile 2-3 dk, Reiki ile 5-10 Dk.)

3) Eller boynun hemen altı kalp çakrasının hemen üstünde olacak şekilde yatay şekilde yerleştirilmeli. Burada hedef akciğerin üst kısmı ve bronşlardır. Hiçbir zaman asıl hedefe direkt eller yerleştirilmemeli. Biraz yanı tercih edilmelidir. Bronşları açmak için Shamballa ile 2-3 dk, Reiki ile 5-10 dk. enerji yüklemelisiniz)

4) Karaciğer ve dalak üzerinde eller 2-3 dk/ 5-10 dk. bekletilmeli. Bu aynı zamanda aldığınız ilaçların bedeninizde bıraktığı tahribatı engelleyecektir.

5) Göbeğin iki yanı ( karın boşluğu) üzerinde eller 1-2 dk/5 dk. şifa göndermeli.

6) Bir el mide üstünde yatay diğer el timus üzerinde dikey olacak şekilde 2-3 dk /5 dk.enerji göndermeli. Bu aynı zamanda bağışıklığınızı güçlendirecek.

SU KARAKUŞ

Reiki, Shamballa, Altın Üçgen master.

Makale noter onaylıdır ve her hakkı saklıdır.