Shamballa İle Mucize Yaratanlar

Shamballa İle Mucize YaratanlarShamballa hakkında bilgi almak için;

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Shamballa bir şifa sanatı. Kısa sürede sonuç veren, hızlı, iyileştirici, arabulucu, şifalandırıcı, yakınlaştıran ve kazandıran bir şifa. Deneyimlerini yazılı ve sözlü paylaşanların çok az bir kısmını yayınlayabiliyorum. Buyrun Shamballa ile Mucize Yaratanlar..

Bayan Y. yurt dışında yaşıyor.  Bir ev almak istiyordu. Hatta alacağı evi bulmuştu ama bir türlü bankadan kredi alamıyordu. Son çare olarak, Shamballa özel seans aldı. Tek istediği bir an önce evi satın alabilmek, bunun içinde gereken paranın bir şekilde sağlanmasıydı.

Özel seansla her sabah bu dilek için çalışma yaptık. Fakat bir türlü istediği kredi onaylanmadı. Neden böyle oluyor diye düşünürken o umudunu kesti, ben devam ettim. Ve birkaç hafta sonra evin sahipleri evi ona kiralamak istediklerini belirttiler. Bu teklif çok sevindirdi.

Hemen kabul etti ve kocaman evin küçük bir bölümünde tadilata başladı. İşte o tadilat süresince anladı ki Shamballa onu korumuştu. Ev satın alınamayacak kadar eskiydi ve tamamına tadilat yapılsa altından kalkılamayacak kadar büyük meblaglar ödemesi gerekecekti. Kiraladığı için şanslıydı. Bir bölümünün tadilatını yaptırıp yerleşti.

Shamballadan o kadar hoşnut kalmıştı ki sevdiği adamla yakınlaşabilmekiçin de özel seans aldı. Uzun süren seanslar boyunca hiç bir gelişme olmadı. Sonunda O yıldı ve “keselim bu olmayacak belli ki” dedi. Ben yılmadım devam ettim. Birkaç hafta sonra güzel haber geldi. O uzak ve soğuk adam gitmiş yerine aşık adam gelmişti ve o kadar ki bayan Y. O adamdan sıkılır olmuştu. Özel seans sonunda anladı ki istediği sandığı adam pek de O’na uygun değildi. En azından içinde uhte kalmadı, kısada olsa aşkın tadını çıkardı. Shamballa Onu bir kez daha korumuştu.

Şimdilerde bir yakınının bağımlılık sorununu çözebilmek üzere Shamballa özel seans alıyor. Çünkü Shamballanın her türlü bağımlılık için iyi geldiğini daha önce deneyimledik ve yazdık. O bunu biliyor. Gelişmeler başladı bile. Diğer tüm vakalarda olduğu gibi bağımlılığı olan kişi, kötü arkadaşlarından uzaklaşmaya başladı bile.

………..

Bayan I. büyük şehirlerden birinde yaşamıyor. Bu nedenle özel yaşamına çok dikkat etmesi gerektiğini biliyor. Çok uzun yıllar sorunlarıyla ve seviyorum kavuşamıyorum dediği adamla mücadele etti. Dayak yedi, hırpalandı, hakarete uğradı. Bakın neler yazmış o günlere dair.

Merhaba Su Abla; Öncelikle yeni evinizde bol sağlık ve huzurla oturmanızı diliyorum.  Bizlere huzur veren yüreği sevgi dolu ve en çaresiz anlarda mucize olarak karşımıza çıkan birine teşekkürü borç bilirim. Aslında size anlatacak çok şey var…Hatırlar mısınız nasıl azarlamıştınız beni her şeyden şikayetçi oluyorum diye sonra bir baktım gerçekten haklısınız. Kendime geldim ve toparladim. O günlerde sancılı bir ilişkim vardı ve psikolojik olarak çökmüştüm. Shamballa sifasi kendime getirmişti beni. Sonra shamballa 1e uyumlandım…Ilişkim berbatti ve bitiremiyordum buna cesaret edemiyordum;şiddet görüyordum dayanilmazdi ama hep affediyordum.Ve shamballa 1den dileklerim vardı…ilişkim bitti ama hayata döndüm ben yaşamıyormuşum meğer…hani ilişki bitince insan üzülür ya ben çok mutluydum. 3ay sonra çok güzel bir ilişkim oldu…araba istiyordum,yeni eve çıkmak istiyordum hepsi ard arda geldi ve bunlar hem sizin hem de shamballa sayesinde…Daha anlatacak o kadar şey var ki ve size danışmak istediklerim var ki uzun uzun yazacağım size.

………………..

Bay A. Shamballaya uyumlandı. Mimar. Dilekleri vardı. Bir hafta içinde tüm dilekleri gerçekleşti. Korktu. Belki de istemediği şeyleri istediğini sandığını düşündü ve Shamballanın ruhsal yönünü tanımaya karar verdi. Şimdi sadece bedenini ve ruhunu şifalandırıyor, dilekleri için enerji göndermiyor. Kişisel gelişimini çok önemsiyor. Doğru dileklere ancak bu şekilde ulaşacağını ve o dilekleri gerçekleştirmekten keyif duyacağını biliyor.

…………………

Bayan Ö,

Shamballa yolunun henüz başında. Birbiri ardına gerçekleşen dileklerini paylaşmak istemiş benimle. Bende sizinle paylaşıyorum.

Su hanım selamlar

Dün sitenizde Taşınma haberinizi aldım  yeni yeriniz bolluk bereket ve çok mutluluk dolu olsun inşallah.

Enerjimin 21 Gününü biraz geçirdim?ama Gelişmelerime baktığımda iyi ki varsınız işim çok sıkıştıktı onu paylaştım sizinle mucize haber geldi rahat bi ay geçmiş baktığımda bugünde çok yakın bi arkadasım 3 tüp bebek denemesi yaptı bu süre içinde ona da cok dua ettim, şifa gönderdim güzel haberi verdi az önce çok çok tşk ederim bir tek bi şey kaldı beni içimde beni çok üzen sadece onunla ilgili ii deil daha kötü haber aldım ama olsun düzelecektir.

Dediğim gibi 21 günü geçirdim çok sıkıntı olur mu ?bir de shamballa dediğimde ellerim ısınmaya Başlıyor sevgi dolu dileklerimi diliyorum aa bide cildim düzeldi çok az kaldı sivilcelerim

Sizinle ilk fırsat inşallah tanışmak ve doğum haritama göre olur başka yonlendireceğiniz sekilde olur nasıl derseniz destekleyici bir çalışma yapmak istiyorum

Şimdiden herşey için binlerce teşekkür sizinde hersey gönlünüzce olur inşallah!

NOT: Makale ve paylaşımlar noter onaylıdır. İsim göstererek de olsa başka yerde yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.