Kötü Anılar, Travmalar Kaybolabilir.

kötü anılar travmalar yok olabilirReiki ilk göz ağrım. Uyumlama sonrası neler olabileceğine dair uyarılan öğrenci hemen tüm olasılıkları yaşar. Mantık şudur: Reiki temizlik yapmak için önce tüm tozu havaya kaldırır! (Tıpkı eskitip el süpürgeleri gibi)  Yaşam travmatik olaylarla çalkalanır. Sağlık sorunları, ilişki sorunları yaşanır. Ve sonra Reiki bizi başkalaştırır. Süreç uzundur sabreden için sonu huzurla, dinginlikle donanmıştır.

Reiki’nin versiyonları olarak sunulan enerjilerin Reikiden başka bir şey olmadığını, bir nevi ticari sunum olduğunu bilerek Reiki dışında hiçbir enerji ile ilgilenmedim yıllarca. Ne zaman ki Shamballa ile tanıştım tüm fikrim değişti. Shamballa tozu dumana katmadan “modern sulu süpürgeler gibi sessiz ve derin bir temizlik yapar. Bu temizlik o kadar derindir ki geçmiş yaşamdan getirdiğiniz ya da genlerle DNA ya aktarılan tüm acılı bilgiler şifalanır, iyileşir, yaralar sarılır. Kötü anıların olumsuz etkisi kaybolur.

Shamballaya uyumlanırken anlatılanların ne kadar önemli bilgiler olduğunu kimse kavrayamaz. Ne zaman ki uyumlama sonrasında 9 gün geçer Shamballa şifacısı ani ve olumlu değişiklikleri, her şeyi yapabilme/ başarabilme gücü kazandığını fark eder ve neredeyse bir sihirli değnek kazanmış gibi hisseder o zaman en başta anlatılanları hatırlamaya, kavramaya başlar. Bu kavrayış bir seviye üste atlamasına yardımcıdır.

Bedene enerji yüklemeye daha hevesle devam eder. İnancı pekişir. Ve bir seviye daha yükselir. Süreç böyle devam ederken işler yoluna girer, ilişkiler beklenmedik şekilde düzelir, düzelmeyenin yerine daha iyisi gelir ve kişi daha çok mutlu olduğunu yanlış bir ilişkide boşuna debeleniyor olduğunu fark eder.

Shamballa öğrencisi 21 gün bedenine enerji gönderdiğinde ve küçük başarılardan büyük başarılara geçiş yaptığında artık bir daha Shamballayı bırakmayacağını bilir.

Shamballa uyumlama almadan herhangi bir yerde okuduğunuz çalışmaları yaparak enerjiyi işletemezsiniz, yararlanamazsınız. Bu büyülü şifanın tek anahtarı uyumlanmaktır ve uyumlama ancak bir master tarafından yapılır.

Ücretsiz uyumlamalarda enerji çalışmaz. Bir süre çalışsa bile kısa sürede etkisi kaybolur. Bedeli tam olarak ödemeyen hiçbir şifa tekniği işinize yaramaz, yavaş yavaş kendini kapatır ve kaybolur.

Shamballa uyumlama sonrasında zeka açılır, akıl daha iyi çalışır, dilekler gerçekleştirilir, hastalar iyileştirilir ve ilişkiler iyileştirilir. Bunları yapabilmek için önce beyninizi, düşüncelerinizi ve sonra geçmişte bu yana getirdiğiniz tüm negatif enerjiyi temizlemeniz gerekir. Kötü anıları, anıların yarattığı travmaları, hem beyninizden hemde yaşamınızdan silebilirsiniz. Shamballa uyulmamasından sonra yeniden doğduğunuzu tam anlamıyla fabrika ayarlarınıza geri döndüğünüzü net olarak hissedersiniz.  Birden fazla alanda sorun yaşıyorsanız Shamballa ile mutlaka tanışmalısınız. Shamballa adını duyduğunuzda, okuduğunuzda heyecan duyuyorsanız siz gerçek bir Shamballa uygulayıcısısınız.

Ancak gerçek bir master tarafından gerçek bir uyumlamayla tanıştıktan sonra. Kuşkulu bulduğunuz, aşırı ucuz, geçmişi hakkında bilgi sahibi olmadığınız, tanımadığınız kişilerle uyumlama çalışması yapmayınız. Böylesi çalışmalar hem zaman hem de para kaybına neden olur.

Shamballa uyumlama ve eğitimi hakkında bilgi almak için;

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

SU KARAKUŞ

Makalenin her hakkı saklıdır. Noter onaylıdır.

İzinsiz alıntı yapılamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.