Gezegen sihir çalışmasıyla neler elde ettiler

SİGARAYI BIRAKTI

Sevgili Su hn.
Bu yaz zor bir dönem gecirdim ve sigaraya başladım. İçerkende nefret ediyorum ama içiyordum artık paket taşımaya başlamıştım. Kahve, cay, cola, sigara arada su. Belki yemek. İnanın her içişte kendime kızıyordum . Sizden uyumlama aldım bana Merkür, Saturn tılsımı gerekli dediniz daha öncede Taksimdeki yerinize gelmiştim Jüpiter, Venüs en son sizinle Ay tılsımı yaptım . Satürn tılsımında sigaradan nefret ettiğimi ve hayatımdan çıkmasını istedim. İnanın ne aklıma sigara, ne kahve nede başka birşey geliyor. Bunun için teşekkür etmek istedim inş başka dileklerimde gerçekleşir sizinle paylaşırım su anda mali sıkıntılarım var bir iş bulabilirsem ne mutlu bana :))) sevgilerimle
…………………

NİŞANLANDI

Su hanımcığım,

Çok zor koşullarda maddi imkanlarımı zorlayarak gezegen tılsımlarınızı yapmaya karar verdim. Önce uyumlama yapıldı. Hissettiklerim beni çok etkiledi. Başımdan ayaklarıma kadar büyük renkli bir enerjinin beni sardığını hissettiğimde tılsımların gerçekliğine inandım. Sonra bana gereken tılsımları bildirdiniz. Hepsini yapamam diye düşündüm. Maddi imkanlarım elvermezdi. Yavaş yavaş uygun oldukça yapın ama hepsini tamamlayın dediniz.
Yaklaşık 7 ayda hepsini DVD.lerinizden tamamladım. Arada umutsuzluğa düştüm. Olmadı, olmayacak, işe yaramıyor diye düşündüm. Ama şimdi tam 8 ay sonra geriye baktığımda olanlara şaşırmamak, şükretmemek ayıp olur. Bu yüzden paylaşmak istedim. Yalnızdım, aşka inanmıyordum. Benim başıma hiç iyi bir şey gelmezdi. İyi bir eşim olacağını da düşünmezdim. Venüs ve Mars’ın evlilik evimde olumsuz etkileri varmış, tekrar tekrar yaptım. Şu anda dünyanın en iyi insanıyla nişanlıyım. Bu tılsımlarla kiloda verdim. İşsizdim. Ailem çalışmama izin vermiyordu. Şu anda nişanlımın şirketinde iyi bir konumda maaşla çalışıyorum. Bütün bunlar rüya gibi. Size binlerce kez teşekkür etsem azdır. Tılsımları yapmaya devam ediyorum. Jüpiter sayesinde hayalimdeki maddi olanaklara da kavuşacağım.
……………..

İFLASIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜ

Su hanım,

Kısa ve öz yazacağım. 55 yaşında iflas etmek üzere bir erkek olarak size umutsuzca başvurdum. 4 ay geçti. İşlerimi yeniden toparladım. Mümkün olmayan oldu ortak buldum ve borçlarımı kapattım. Daha çok çalışıyorum ve eskiye göre daha başarılıyım. Elimdekileri artık kaybetmem. Satürn ve Jüpiter tılsımlarınızı DVD.lerinizden uyguladım. Uyumlama sırasında bir şey hissetmediğim için endişeliydim ama başardım. Bana Mars dvd.side gönderin.
……………

BAŞARILI BİR ÖĞRENCİ OLDU.
Su ablacığım,

Üniversite öğrencisiyim. Okulda daha başarılı olmak için Merkür, sevdiğim kişiye kavuşmak için Venüs yapmak üzere tılsımlara katılmak istedim. Uyumlandım. Siz bana Uranüs, Merkür ve Jüpiter yapmam gerektiğini başarımı bunlarla sağlayacağımı yazdığınızda inanamadım. Bu kadarı yapamam dedim. Sonra o gece rüyamda sizi gördüm. Venüs tılsımıyla sevgilimi kazanmayı değil, hayırlı bir aşk dilememi söylediniz. Bunu ertesi gün mailime de yazmışsınız. Rüyamın izinden gittim önerdiğiniz bütün tılsımları günü gününe yaptım. Ben yurt dışında yaşadığım için seminerlerinize  katılamadım ama dvd. de aynı seminer gibi.
Okulda dereceye girmeme az kaldı. Birde sevgilimden ayrıldım ama şimdi başka biriyle çıkıyorum. Eskisinden daha mutluyum. Yani bir sevgilim illa olsaydı eskisi olsaydı bu kadar mutlu olamayacaktım. Hep fedakarlık ederek onun sevgisini kazanmaya çalışacaktım. Kendi horoskopumun negatif etkilerini yok edebildim. Sayende. Su ablacığım iyi ki sana inandım güvendim. İyi ki bu tılsımları yaptım. Hepsini yapacağım. Reikiye de uyumlanmak istiyorum.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59