Jüpiter’le gelen 22.000 TL.

VAKA ÖRNEKLERİ

JÜPİTER YAPTI BANKA HESABINDA 22.000 TL. BULDU!

Bayan G.  devlet memuru. Memuriyetinin yanı sıra bir sanat atölyesine sahip. Bu küçük atölyede büyük işler başarıyor, büyük miktardaki parayı riske etmek zorunda kalıyor. Yapılan bir siparişin bedeli bol sıfırlı. Sipariş tamamlanıyor teslim ediliyor ama alıcı kişi bir anda kayıplara karışıyor ödemeyi de yapmadan.

Jüpiter tılsımını uygularken Bayan G. nin aklına bu parayı tekrar geri istemek gelmiyor tabii! Zaten imkansız. Adam kenti terk etmiş ve hiç kimse nerde olduğunu bilmiyor.

Bayan G. Bu büyük kaybın ardından bol sıfırlı bir borcun altına girdiği için kişisel doğum haritasına uygun olarak Jüpiter’den yardım istiyor. Tılsımı 2 kez üst üste dönemlerde yapıyor. Hiç kimseye bahsetmemesi gerektiğini biliyor. Dvd. alıp uygulamasını kendisi yapıyor. Uzaktan uyumlandı.

Dvd.lerine ve tılsımlara karşı son derece saygılı. Borçlarını ödemesi mümkün değil ve çaresiz.

Jüpiter tılsımını 2. Kez uyguladıktan 15 gün sonra bankaya para çekmeye gidiyor ve hesabında fazladan büyük bir miktar paranın olduğunu görüyor. O anda aklına gelen ilk şey Jüpiter tılsımı. Daha önce katılımcı geri bildirimlerinden bir anda hesaba gönderilen paralar olduğunu hatırlıyor. Bol sıfırlı paranın kaynağı siparişi verip kayıplara karışan kişi. Bir şekilde siparişin bedelinin büyük kısmını ödüyor. Bunun yanı sıra aynı şekilde büyük işler almaya, yapmaya başlıyor Bayan G. Jüpiter tılsımı yaptıktan sonra işlerim çok açıldı diyor.

…………………..

PLÜTON TILSIMI YAPTI, TAYİNİ ÇIKTI.

Bayan A. Devlet memuruydu ve küçük bir kasabada yıllarca sıkışıp kalmıştı. Tayini bir türlü çıkmıyordu. Özgür ruhu bu kasabada ölüyordu. Tılsım çalışmalarımızdan haberi oldu. Duygusal ilişkilerinde sorun yaşadığının da farkındaydı. Ön çalışmada ihtiyacı olan tılsımlar belirlendi.

Kent dışında yaşadığı için tılsım çalışmalarımıza katılması zor oluyordu. Bu nedenle O da herkes gibi Venüs ve Jüpiter tılsımlarına öncelik verdi. Gerçekte ihtiyacı olan Plüton’u sona bıraktı. Böylece beklemeye devam etti.

Plüton tılsımını uyguladıktan sonra kendi deyimiyle “mucizevi bir şekilde” tayini çıktı. Hem de bulunduğu kentin merkezine yani en çok istediği yere. Ve yine kendi deyimiyle “genelde kötünün iyisine rastlarken” kentin en iyi bölgesinde en iyi olarak anılan evlerden birinin kiralık olduğunu gördü. Muhteşem bir deniz manzarası olan modern ve şık bu evi hemen kiraladı. Şimdi Plüton’un tekrar sayılarını tamamlamak üzere hafta sonu çalışmalarımıza katılıyor. Bu kez Plüton tılsımı ile duygusal yaşama bakışını değiştirme amacında.

………………………………………….