Gezegen Sihirleri: Dokunduğunu değiştiren sihirli gezegen çalışmaları

Merhaba Su Hanım,

Bloğunuzu uzun süredir takip ediyorum. Haftalık astroloji yorumlarınız benim için erken uyarı sistemi gibi oldu.  Ve bloğunuzu okudukça diğer burçlarla, olaylarla, insanlarla ilgili daha fazla şey öğreniyorum. Ve makalelere tekrar baktığımda yeni şeyler görüyorum eski şeylerde bile. Tılsım uygulamalarını  yapmayı da uzun süredir istiyordum ama bir türlü fırsat bulamamıştım. En sonunda, kendimi en çaresiz hissettiğim anların birinde sizden tılsım uygulamalarını öğrenmeye karar verdim. Venüs, Jüpiter, Ay ve Uranüs tılsımlarını yaptım. Bunları yaparken aslında, bi çok şeyin yanında en çok istediğim aşktı! Ama hayattaki tek sorunumuz keşke aşk olsaydı. Bunu biz fark etmesek de tılsımlar farkediyo sanırım. İşyerinde son zamanlarda çok zorlanmaya başlamıştım. Elimde ne varsa, neye başladıysam sürekli diğer insanlara gidiyodu. Ben de hayretler içerisinde ve üzüntüyle kalakalıyodum. Özellikle ay ve Uranüs tılsımlarından sonra, işyerinde beni en çok zorlayan 2 kişi şu an ayrılıyolar. Ve bu, o kadar birdenbire ve beklenmeyen bir şekilde oldu ki herkes şaşırdı kaldı. Tılsımlara ve size teşekkür ediyorum Su hanım. Her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.

Sevgiler.

………………..

Hayatımın yarı parçası olan Su Hanıma merhabalar,

Jüpiterler Gelenler

Su Hanım yaz sezonu Jüpiter yapmıştım 12 Yıldır Tatil yapma olanağım olmamıştı Ekonomik sıkıntılar yüzünden….evet Jüpiter bana yine güzelliklerini gösterdi düşeş çok güzel Erkek arkadaşımla uzun süreli bir tatil dilemiştim ve oldu tam 30 günlük Erkek arkadaşımla mükemmel hayatımın en güzel tatilini çok ekonomik bir şekilde yaptık… Jüpiter bana hediye getirilerin dede bulundu tabiki…..  Appel-MacBook 5İ – bana hediye olarak geldi inanamadım ve birde Sony marka fotoğraf makinasıda hediye geldi gerçekten fiyat olarak çok yüksek meblağda hediyeler bunlar ben asla alamazdım. Jüpiter’e ve size teşekkür ediyorum.

………………..

Marsla Kazandıklarım

Sizden Mars DVD almıştım sizin yayınladığınız tarihlerde Mars yaparak tam 13 kilo verdim daha da veriyorum….Vücudumdaki kilo vermemi zorlayan sağlıksız durumlarımda Mars sayesinde düzeliyor inanın. Mars’a ve size teşekkür ediyorum.

…………………..

Reikili Ameliyat

Safra kesemden ameliyat olacaktım size yazmıştım; “çok panikledim Reiki gönderebilir misiniz” diye….Sizde beni kırmadınız o güzel enerjinizle bana Reiki gönderdiniz çok güzel geçti. Ağrısız, enerjik, sorunsuz ve birde doktorlar bana şaka yaparak ameliyata aldılar. Reikinize ve size teşekkürler.

Sizi çok seviyorum hayatımın Parçası Su Hanım

Yelda Uysal