Bir Dileği Gerçekleştirmenin Kolay Yolları

45 Yaşlarında ve aşırı kilodan muzdarip. Bir bilgi arıyor hemen kilo vermesini sağlayacak. Bilumum yöntemleri denediğini söylüyor, yazıyor, arıyor, anlatıyor. Bir çok yöntemi tam anlamıyla uygulayıp uygulamadığını hatırlamıyor. Gezegen sihir çalışmalarını web sitemizde ve dergilerde görmüş. Mars sihir çalışmasını yaparak hemen 60 kiloluk fazlalığından kurtulmak istiyor. O’na defalarca anlatıyorum:” bir dizi gezegen tılsımı çalışmasına da ihtiyacınız olabilir, Mars dışındaki bir gezegende kilo sorunu yapabilir. Doğum haritanızı inceleyeceğim, ona göre uygun tılsımı veya tılsımları önereceğim.” Peki diyor.

Önce uyumlaması yapılıyor. Ardından doğum haritası incelenip ihtiyacı olan sihir çalışmaları bildiriliyor.  Gezegen sihir çalışmalarının içinden sadece Mars’a odaklamış kendini. Uzakta yaşadığı için Mars dvd.si satın alıyor. Uygulamayı yapmaya başlamadan önce belirtilen özyağ ile duş alması gerekiyor.

“Duşu almaya vakit bulamadım, birkaç kerede uygulamadım ama sihir özel gününde uygulayamadım, hala kilo veremedim neden?” diye soruyor.

“Gezegen sihir çalışmaları” kısa sürede mucize yaratan kadim bilgilerden derlenmiş sihirli uygulamalardır. Altın Kurallara bağlı kalındığı sürece. Hiçbir adımı atlamadan, kendine özel günlerde uygulama tam olarak, istekle yapılmalı. İnanıp inanmamanız önemli değil. İstekli olmanız ve gerçekten ihtiyaç duymanız yeterli. Sihir adımlarını eksiksiz takip edebilmeniz için dvd.lerde bütün bilgiler mevcut. Ancak bu çalışmayı yaparken ne dileğinizden, nede ne yaptığınızdan kimsenin bilgisi olmamalı. Bu şekilde dileğinizi koruma altına almış olursunuz. Hiçbir sihirsel çalışmanın niteliği ve dileği söylenmez. Bu şekilde gerçekleşir.
“Yaptım olsun” diye yapılan sihirler, isteksizce sırf uygulamış olmak için yapılan çabalar boşunadır. Dış alamadıysanız uygulamanızı yapmanıza gerek yok. Duş alırken kullanılan özyağ da sihirin bir parçasıdır çünkü. Ve özel özyağla alınan duş sizi temizlemekten daha büyük bir anlama sahiptir.

………………..

40’lı yaşlarında başarılı bir iş adamıyken bir anda işleri ters dönen Bay G. Jüpiter sihiri yapmaya karar veriyor. Eşinin ısrarıyla. Kendisinin hevesli ve istekli olması daha önemli oysa. Eşine “kendisi arasın lütfen kişiye özel bir çalışma bu” diyoruz.

Bay G. İstekli olduğunu, bu tür sihir çalışmalarına inancı olmadığını ancak bizim çalışmalarımızın sonucunu alan tanıdıkları olduğu için yüzde yüz inandığını söylüyor. Uyumlaması uzaktan yapılıyor. Uyumlama sırasında gördüğü vizyonlardan son derece etkileniyor. Ona bir dizi sihir çalışmasına ihtiyacı olduğu doğum haritası incelenerek bildiriliyor. Teşekkür ederek Jüpiter dvd.si ile başlamak istediğini belirtiyor.

Aradan kısa bir süre geçiyor ve Bay G. “ ben Jüpiter sihir çalışmasını dvd.den uyguladım ama hala bir değişiklik yok” diyor. Başka hangi sihir çalışmalarına ihtiyacı olduğu soruluyor. “Siz sadece Jüpiter” diye yazmışsınız diyor.

Kendisiyle olan yazışmalarımız kontrol ediliyor.  4 farklı gezegenin iş ve kariyer alanını bloke ettiğini ve her bir gezegen sihir çalışmasını kaç kez yapması gerektiğini bildiren yazışmalarımız kendisine tekrar hatırlatılıyor…
Eğer şikayetiniz olan yaşam alanınız birkaç gezegen tarafından bloke edilmişse, bir tek sihir çalışmasıyla o blokajı çözemezsiniz. Birbirine bağlı çalışan, hasar görmüş zincirlerin birini tamir etmekle çarkı döndüremezsiniz. Bütün zincirler tamir olduğunda çark yeniden döner ve hızlanırsınız. Şansınız açılır. Hedefe ulaşırsınız. Takıntılı bir şekilde sizce doğru olan sihir çalışmasını yapmak her zaman yeterli sonuç vermeyebilir. Üstelik hiç aklınıza gelmeyen bir gezegen sihir çalışması o zincirin en önemli halkası da olabilir. Bir yola çıkacaksanız bütün donanımların sağlamlaştığından emin olun.

Sihir çalışmalarını büyük bir saygıyla ve disiplinle yapmalısınız. Oldu bittiye getirdiğinizde gezegenlerde sizin işlerinizi oldu bittiye getirir, kıpırdanma olsa bile sonuç olmaz.

Kendi başınıza yaptığınız uygulamalarda veya birlikte olduğumuz seminerlerde, malzemelerinizi özenle seçmelisiniz. Öncelikle doğru öz yağ kullanmalısınız. Örtünüz olabildiğince şık ve özenli olmalı. Sıklıkla bir kazak, atkı veya şapkayı örtü niyetine kullanan katılımcılara rastlıyorum. Siz ne ekerseniz gezegen sihir perisi size onu verir. Buruşuk eski yastık kılıfınızı örtü yaparsanız, işe yaramaz ve ciddiyetsiz bir eş adayı karşınıza çıkar. Bu kadar basit. Evrensel dileğiniz tüm fakirler zengin olsun gibi asla olmayacak ve mantık kurallarına aykırı bir şeyse, dileğinizde de bir mantıksızlık olabilir. Mantıksız ve gerçekleşmesi imkansız dileklerinizle sihir perisi ilgilenmez. “O adam beni çok sevsin benimle evlenmek istesin” sihir perisinin asla ilgilenmeyeceği dileklerden biridir. Onun yerine “ hayırlı olan aşkı ve kişiyi diliyorum” demek, belki de “o adam”ı size getirir.

Bir dileği gerçekleştirmek aslında çok basittir. Önce blokajlarınızı çözün. Yavaş da olsa tüm ihtiyacınız olan sihir çalışmalarını yapın. Sonra her ay yeni bir dileği gerçekleştirmeye hazırsınız demektir. Elinizde kocaman bir sihirli değnek olduğunu işte o gün anlayacaksınız.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59