Sizlerden gelen geribildirimler

Sizlerden gelen geribildirimler

Tarot Bu mudur?

Su abla inanamıyorum. Daha 2 ay önce tarot baktırmıştım, söylediğin her şey gerçekleşti.

Mail yorumunda bahsettiğin kişiyle tanıştım. Acaba tekrar baktırmalı mıyım? O günkü ruh halimi, modumun nasıl değişeceğini yazmışsın. Açıkçası ben yine maille yorum alacağım. Çünkü seni dinlerken not tutamıyorum şaşırıp kalıyorum. Sen yazıp gönderiyorsun ya kolay oluyor. Tekrar açıp okuyorum, arkadaşlarıma okuyorum. Tanışma şeklimize kadar her şeyi yazmışsın. Ona da okudum hayretler içinde kaldı. Çok etkilendi. Dün bana biz gerçekten evlenir miyiz diyordu. Annesinin beni çok beğenirmiş.

Erkek arkadaşım da yorum almak istiyor bakalım ikimizinki de aynı mı çıkacak diyor. Böyle bir şey olabilir mi?

Ç.Ş

………………………………………….

Su Hanım uzaklardan İsviçre’den yazıyorum. Beni hatırlarsınız. Zor bir anımda tarot yorumunuzu istemiştim.

Fazla söze gerek yok. Yazdıklarınızı birebir yaşadım. Tekrar yorum almak için ne kadar süre geçmeli?

Süresi yoksa birkaç sorum daha olacak tekrar yorum almak istiyorum. Selamlar

Fikret

………………

Merhaba Su Hanım nasılsınız?

Tılsım geri bildirimlerini okuyunca bende kendi tılsım uygulamalarımı, ilk kez tılsım seminerine katılıp kazandığım parayı sonra Venüs uygulamasıyla eşimle tanışmamızı hatırladım. Bunlar artık alıştığımız sonuçlar bizler eskiyiz. Ben ilk tılsım uygulamamı sizinle yıllar önce yapmıştım. Hala her yıl en az 5-6 kere Jüpiter tılsımı yapıyorum. Mutlaka yeni bir dileğim oluyor.

Benim size yazma sebebim başka: tarot yorumunuzun da tılsımlar kadar mükemmel olduğunu anlatmak istedim.

İlk kez maille tarot yorumu istemiştim o zaman kafamda birkaç soru birden vardı. Genel açılımla sorularımın hepsine cevap verdiniz ama bu cevaplara inanmak çok zordu. Nerdeyse hiç planlamadığım, aklımdan geçmeyen şeyler yazmışsınız. Hepsi zaman içinde birer birer gerçekleşti. Sonra ki yıl sizden yüz yüze tarot yorumu alma şansı buldum. Yorumunuzu not aldım. Kız kardeşimle birlikte gelmiştik hatırlarsanız. Ona söyledikleriniz 3 ay içinde gerçekleşti inanamadık. Benim yorumum ise ilişki hakkındaydı. Yine inanması zor bir yorum yaptınız ve yine 6 aylık dönemde hepsini yaşadım. Tarot hislerle bakılmaz diyorsunuz. Öyleyse nasıl bu kadar başarılı olabiliyorsunuz.

Şu anda hiçbir sıkıntım yok. Satürn tılsımı yaparak bütün engellerimden kurtuldum yine de tarot yorumu alabilir miyim?

Sevgilerimle Z.Ç