4-10 Mart Haftası Astroloji Önerileri

Kova Burcu Yeniayı Burç Yorumları

Uzman astrolog Su Karakuş

Instagram Su Karakuş

Youtube Su Karakuş

 

4-10 Mart Haftası Astroloji ÖnerileriKOÇ: Yeni ay yaşaminiza yeni arkadaşlar getiriyor. Fakat onlarla uyumlu olmak için çok para harcamaniz gerekmiyor. Başka bir deyişle mali kaynaklarinizi korumalisiniz. Öte yandan uzun yolculuklarda ve uzaktaki yakinlarinizla ilişkilerinizde düş kirikliğina uğramaniz olasi. Hayal kirikliklarinin etkisini atlatmaniz biraz uzun sürebilir. Bu hafta hem kendinizden beklentinizi düşürün ve bilinaçltiniza yeni bir düş kirikliği kazimamaya çalişin.

BOĞA: Kariyeriniz adina önemli bir adim atmanizin zamani geldi. Değişim istiyordunuz işte firsat. Üstelik bur firsat sizin zekaniz veya tahammülsüzlüğünüz sayesinde oluşacak. Arkadaşlarinizla para alişverişiniz varsa biraz ssinirbozucu gelişmeler yaşanabilir. Ani mali kayiplarinizdan dostlarinizi sorumlu da tutabilirsiniz. Önlem alirsaniz kazancinizi başkalariyla paylaşma şansi bulursunuz. Tedbirli ve esktra gelir kazanmaya odakli olmalisiniz.

İKİZLER: Taşinmak, uzun bir yolculuğa çikmak, yeni bir medya projesinde yer almak hepsinin olduğu bir haftadasiniz. Heyecan verici evet ama içinizde kötü bir his olabilir veya kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Duygusal karmaşalar yerine farkliliklarinizi ortaya koymalisiniz. Yakinlarinizin sağlik sorunlari çikarsa belirsizlik uzun sürebilir dingin kalmalisiniz. Ev aile ve kariyer alaninda düş kirikliklari yorabilir. Oysa büyük değişim ve düşlerinize ulaşmanizi ağlayacak şey beklentinizi düşürmeniz olacak.

YENGEÇ: Ekstra gelirler kazanabilirsiniz. Yeni firsatlari kaçirmayin tabii bu firsatlar bir arkadaş sayesinde değilse. Arkadaşlarinizin başina gelenlerin veya önerilerinin size engel olmamasi gerekir. Öte yandan iş yaşaminizla ilgili dikkatli olmalisiniz. Hirslarinizin yerine sakinliği, sezgilerinizi kullanarak hedefe odaklanma seçeneğini koymalisiniz. Yolculuklar sağlik sorunlarina neden olabilir. Bu hafta bir kaç alanda birden zorlanacaksiniz ve sonuçta daha güçlü ve başarmiş olacaksiniz.

ASLAN: Evlenmek veya ortaklik kurmak için doğru bir zamandasiniz. Ancak kariyer alaninizdaki sorunlar ve ani değişiklikleri bir çeşit engel yaratabilir. Her ikisiyle ayni anda baş etmeli ve birinin diğerine engel olmasina izin vermemelisiniz. Aşk yaşaminizda itiraflar, yüzleşmeler bir miktar düş kirikliği yaratabilir. En başindaki düşlerinizi hatirlayin, Anlayişinizi yükseltin ve herkesin hata yapabileceğini kabul edin.

BAŞAK: Yeni bir iş plani veya sağlik programi için en ideal zamandasiniz. Deneysel herşeye evet deyin. Uzaktan destek, medya veya akademik kariyer gibi konularda beklenmedik şok eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun bir yolculuk için doğru zamanda değilsiniz. Ev kazalari, partnerinizin evle ilgili sorumsuzluklari, yakinlarinizin yaratacaği düş kirikliklari duygularinizi kismen zorlayabilir. Onlarinda sizin gibi zor günler yaşadiğinizi düşünerek anlayişinizi yükseltirseniz, içinizdeki gücü yükseltirsiniz.

TERAZİ: Yeni bir aşka evet diyebilir veya bebek sahibi olabilirsiniz. Aş tazelemek, yeni projelerde yer almak hepsi mümkün. Ancak ekonomik anlamda dikkatli olmalisiniz bir ödeme şoku yaşanabilir. Ya da ekstra bir gelire ihtiyaciniz varsa elinize geçebilir. Yakin çevrenizle aranizdaki uyum yerini tartişmalara düş kirikliklarina birakabilir. Trafikte dikkatli olmali, işinize odaklanmali ve sağliğinizi korumalisiniz.

AKREP: Yeni bir ev veya ev eşyasi dünyanizi renklendirebilir. Partnerinizin tepkisi şaşirtacak bu nedenle önce onayini almalisiniz. Yalnizsaniz evlilik için şaşirtan bir teklif alabilirsiniz. Mali konularda harcamalariniz artiyor. Ayağinizi yorganiniza göre uzatmaniz gerekiyor. Çocuklarinizin gereksinimleri ve projeleriniz için harcananlar düş kirikliği yaratabilir. Mümkünse alişverişlerinizi erteleyin ve gelirlerinizdeki düşüşü önemsemeyin.

YAY: Çevre değişikliği için hazir misiniz? Kardeşlerinizle ilişkileriniz de değişebilir. İş yaşaminizda değişebilir. Her değişim hoşunuza gitmeyecek elbette ama yenilik için hazir olun ve şaşirmayin. Öte yandan öfkenizi kontrol etmek, spor yapmak ve enerjinizi doğru kullanmak zorunda olduğunuz bir haftadasiniz. Aile içi sorunlar ve evle ilgili tamirat gereksinimleri düş kirikliği yaratabilir. Gözünüz evde çikabilecek sorunlarda olmali. Böylece kendinizi koruyabilirsiniz.

OĞLAK: Mali gelirlerinizi arttirmaniz, özgüven tazelemeniz gerekiyor ve bunu yapacaksiniz. Ancak çocuklarinizla ilgili şok eden haberler keyfinizi de kaçirabilir. Biraz yenilik, biraz alişkanliklari kirmak şok yerine değişim ve konfor getirebilir. Kendinizi suçlama eğiliminiz yükselecek. Buna dikkat edin. Yakin çevrenizden destek alamayacaksiniz. Tam tersine başkalarina destek ve motivasyon vermelisiniz ki enerji kaybetmeyin.

KOVA: Burcunuzda gerçekleşen yeniay hafta boyunca görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenilemeniz için yardimci olacak. Ancak evinizle ilgili ani sorunlar, aile içinde gelişen şaşirtici olaylar bir anda odağinizi değiştirmenize neden olabilir. Önceliğiniz eviniz ve aileniz olmali. Arkadaşlarinizla özellikle şefkat gösterdiklerinizle aranizda soğuk rüzgarlar esebilir. Düşünü kurduğunuz mali gelirleri kazanmak yerine dostlarin yaratacaği zor duygulara odaklanmamalisiniz. Hedefe yönelin.

BALİK: Kişisel gelişimini için önemli bir dönemdesiniz. Orjinal bir fikir veya duygu sizi yenileyecek ve geleceğe hazirlayacak. Öte yandan çevre değişikliği yapabilir veya bir sunum yapmak üzere teklif alabilirsiniz. İkisine ayni anda odaklanmakta zorlanirsaniz önceliğiniz çevre değişikliği olmali. Kariyer alaninizda atak ve saldırgan görünebilirsiniz. Enerjinizi saldirmaya değil anlamaya, anlayişli olmaya odaklayin. Başkalarini düş kirikliğina uğratma eğiliminiz bu hafta zirve yapiyor. Kendiize hakimolmalisiniz başkalari üstünde ciddi travma yaratabilirsiniz.