13 Ocak Haftası Burç Yorumları( Aşk, şefkat,ilerleme haftasi)

13 Ocak haftası Burç Yorumları

Güneş tutuldu Aralık sonunda. Etkisi 1 ay sürecek.

Ay Tutuldu 10 Ocak da Etkisi 15 gün daha sürecek.

Satürn-Plüton kavuşumu 12 Ocak da zirve yaptı. Etkisi aylardır sürüyordu yine sürecek.

Uranüs retrosu 11 Ocak da sona erdi. 13 ‘ünden itibaren doğru yoluna dönecek.

13 Ocak da Venüs Balık burcuna girecek.

Offf nedir bu tutulmalar, girmeler, çıkmalar, ilerleme, gerileme söyle bana ne olacak?

Çok özet yazayım yararlanmak isteyenlere: tutulmaları iyi takip et çünkü seni yükseltecek, olgunlaştıracak, ilerletecek,

İki sert ve büyük gezegenin yani Satürn ve Plüton’un kavuşumu zorlar, engeller ama güçlendirir. Güçlenmeye çalış. Başıma neler geliyor diye ağlama. Kader sana daha konforlu, daha yenilenmiş bir hayat vaat ediyor. Kötü sandığın daha iyisini verebilir, dayan, diren ve küllerinden yeniden doğmaya çalış.

Venüs dokunduğu alanı hem güzelleştirir hem finansal fayda sağlar.

Doğum haritanda bütün bunlar hangi alanda olup bitiyor öğrenmeye çalış.

Çünkü yukarıda bahsettiğim tüm göksel etkiler birbirine karışmış durumda. Zarar görmeden yararlanmalısın. Nasıl yaralanayım diyorsan önerileri dikkatle oku.

Astroloji eğitimleri, doğum haritası danışmanlığı, ilişki analizi, doğum saati tesbiti, çocuk doğum haritası, tek soruluk danışmalık ve detaylar için

whatsapp hattı: 0505107059

e-posta: astrolojikulubu@gmail.com

www.intasgram/sukarakus DM

 

KOÇ: Hafta başindan itibaren ruhsal gelişime önem vereceksiniz. İlişkilerinizde gizlilik tercihiniz olacak. Mali konularda bir anda ilerleme yaşayabilirsiniz. Uzun zamandir beklediğiniz iş haberini alabilirsiniz. Kariyer konusunda köklü değişikliklere hazir olursaniz, disiplinli davranirsaniz  engellerden tamamen arinabilirsiniz. Ev ve yuva alaninda büyük tamamlanma devam ediyor. Ay tutulmasi işlevini tamamlayan her şeyi hayatinizdan çikartmanizi öneriyor.

BOĞA: Arkadaşlarinizla daha çok zaman geçirmeye ve sosyalleşmeye ihtiyaciniz var. Bu haftayi buluşmalarla geçirmeye çalişin. Dostlarinizin desteği sizinle olacak. Uranüs burcunuzda ilerlediği için kişisel stilinizi tamamen değiştirecek bir firsatlar dizisi karşiniza çikacak. Uzak bir kente veya ülkeye taşinma fikrine sicak bakabilirsiniz. Hayatinizda böylesi bir köklü değişiklik sorumluluklarinizi azaltabilir. Yakin çevrenizdeki kuru kalabaliktan da kurtulursaniz kafanizi toplamaniz daha kolay olacak.

İKİZLER: Kariyerinizle ilgili düşleriniz gerçekleşiyordu. Bu haftadan itibaren sevgi dolu davranişlarla otoritelerinizi yaninizda bulacaksiniz. Uraüs inanişlarinizi değiştiriyor ve bilinçaltinizla ilgili gerçeklerle buluşmanizi sağliyor. Yeni ruhsal gelişim teknikleri öğrenecek hayata bakişinizi değiştireceksiniz. Krediler, ödemeler, borçlanmalar caninizi sikiyor veya hayatinizi engelliyorsa büyük kurtuluşa hazir olun. Kurtarici bir gelir elde edebilirsiniz. Mali konularda eksiklerinizi tamamlamaya balayacaksiniz.

YENGEÇ: Seyahatler veya eğitim alanlari şefkatli bir aşka kavuşmanizi sağlayabilir. Başka bir deyişle yalnizsaniz aşka yolculuklarda veya bir kursda rastlayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz tamamen değişiyor, ilginç, orijinal insanlarla tanişip kaynaşiyor olacaksiniz. Yakinlarinizin orumluluğu üzerinizde baski yaratiyorsa hayatinizi köklü bir şekilde değiştirmenizin önünde engeller varsa zincirleri kirmanin zamani gelmiş olabilir. Ay tutulmasi görüşünüzü, diş dünyayi algilamanizi ve kendinizi ifade etme tarzinizi değiştirmeye devam edecek.

ASLAN: Ekstra gelirlerinizin veya paranizin bereketinin artacaği bir evredesinz. Sponsorlardan destek alabilirsiniz. Uranüs’ün ilerleyişi kariyeriniz için ani değişiklikler ve beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamini taşiyor. Yükselmeniz çok ani olabilir, şaşirtabilir. Ancak iş yaşaminizda sorumluluklarin artmasi gitgide yorucu olacak ve yardima gereksinim duyacaksiniz. Çalişma tarzinizi kökten değiştirmelisiniz. Tutulma kişisel gelişime ve ruhunuza daha çok zaman ayirmanizi sağlayacak.

BAŞAK: Venüs evlilik ve ortaklik alaniniza geçiyor ve her türlü ilişkiniz şenleniyor. Sevgiyi, birlik olma duygusunu derinden hissedecek ve karşiliğini göreceksiniz. Uranüs’ün ilerlemesiyle birlikte eğitim ve yolculuklariniz hiz kazanacak. Taşinmalar veya medya da taninma çabalarinizda verim almaya başlayacaksiniz. Çocuklariniz veya aşk yaşaminiz oldukça zorlayiciydi veya aşiri yalniz kaldiniz. Bu konuda  da artik köklü değişiklikleri yapmanin zamani geldi. Arkadaşlarla ilişkilerinizde son noktayi koymaya devam edeceksiniz. Değişim ve yeni dotlar kazanma zamani.

TERAZİ: İş alaninizi dekore etmek, güzelleştirmek üzere kollari sivamaya başliyorsunuz. Ekstra gelir kazanmanizda böylece daha kolay olacak. Başkalarindan maddi destek alabileceksiniz. Ev ve ailenizin sorumluluğunu üzerinizde hissedebilir veya aşiri baskiya maruz kaldiğinizi düşünebilirsiniz. Sorumluluklari azaltacak köklü değişiklikler gerçekleşebilir. Ay tutulmasi kariyer alaninizda büyük bir değişiklik gerçekleştirebilir. Yönetimde yer alabilir veya emekli olmayi düşünebilirsiniz.

AKREP: Aşk alaniniza yerleşen Venüs sizi haftanin en çekicisi yapabilir. Bir şekilde etrafinizda yer alan hipnoz olmuşcasina etkilenen kişilerin sayisi artacak. Bir ilişkiniz varsa çok romantik bir evrede olduğunuzu hissedebilir, gitgide bağlanabilirsiniz. Çocuklariniz varsa onlarla ilgili gelişmeler sevindirecek. Uranüs evlilik ve ortaklik alaniizda istediniz gibi ilerlemenizi ve beklediğiniz haberleri almanizi müjdeliyor. Yakin ve uzak çevrenizi köklü şekilde değiştirecek, yeni bir hayatin, daha az sorumluluk ve daha çok konforun tadini çikaracaksiniz.

YAY: Venüs yuva alaniniza yerleştiğine göre evde dekoratif yenilikler yapmaniz çok olasi. Aile içi ilişkilerde uyum ve şefkat öne çikabilir. Öte yandan Uranüs de ilerliyor iş alaninizda her şey hiz kazanacak ve daha kolay, daha çok çalişacaksiniz. Otomasyona geçmek oldukça rahatlatici olacak. Mali konularda baski hisedebilir, hak ettiğinizden daha az bedellere çaliştiğinizi düşünebilirsiniz. Ek gelirlere ihtiyaciniz varsa Ay tutulmasi hala o şansi verebilir. Biraz daha gayret.

OĞLAK: Yakin çevrenizle ilişkilerini iyileşiyor. Gelişiyor. Taninma oraniniz artiyor. Başkalarinin şefkatiniz, desteğini aliyorsunuz ancak sizde ayni şekilde karşilik vermelisiniz. Satürn-Plüton kavuşumu yaaminizi ve görünüşünüzü köklü şekilde değiştirmeniz için zorluyor. Bu süreçte daha ciddi ve kontrolcü görüneceksiniz fakat başkalarina karşi baski unsuru olmamalisiniz. Ay tutulmasi evlilik ve ortaklik, yakinlarla ilişkileri gözden geçirmenizi sağlayacak ve yenileneceksiniz.

KOVA: Para alaniniza geçiş yapan Venüs finansal avantajlar yaratiyor. Karli alişverişler yapacaksiniz. Öte yandan yuvanizla ilgili gelişmeler hiz kazaniyor yöneticiniz Uranüs ilerlemeye başladi. Ev almak, satmak ve taşinmak, yuva kurmak için artik harekete geçebilirsiniz. Fobiler, korkular, özgürlüğünüzün elden gitmesi korkusu git gide yükseldiyse artik sizi rahatlatacak köklü bir çözüm bulmalisiniz. Bilinçaltinizi rahatlatmalisiniz. Ay tutulmasi kendi sağliğinizla da ilgilenmeniz gerektiğini hatirlatacak.

BALİK: Venüs burcunuzda! Güzellik, estetik, aşk ve Dünyayla sevgi alişverişi için en iyi döneminiz. Üstelik yakin çevrenizde değişiyor. Elektronik, iletişim ve teknoloji gibi alanlarda beklemede kalmak yerine sonuca ulaşacaksiniz. Arkadaşlik alanindan gelen baski belki yalniz hissetmenize neden oluyor. Yalnizliğa son vermek için köklü değişiklikler yapmalisiniz ve güçlü kişilerle dostluğunuzu sürdürmelisiniz. Ay tutulmasi aşk, çocuklar, yaratici projeler gibi konularda nihai sonuca ulaşmanizi çözüm bulmanizi sağlayacak.

HER HAKKİ SAKLİDİR.