05.10.2020 – 11.10. 2020 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

05.10.2020 – 11.10. 2020 EKİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI

KOÇ: Aktif ve cesur hissedeceğiniz bir haftadasınız ancak bir çok yöneticinizi karşınıza alabilirsiniz. Dikkatli olun. Sezgilerinize güvenin ve özellikle iç sesinizi dinleyin. Mali konularda, harcamalarda aşırı dikkatli olmalısınız. Merkür sert açılarıyla üzebilir.

BOĞA: Suçluluk, öfke ve geçmişe takıntı gibi zor duygular bu haftanızı bloke edebilir. Çıkış asla ortamdan uzaklaşmak değil. Tam tersine kendinizi yatıştırmak. Uzaklara gitmek yerine uzaktaki dostlarınızla bağlantıda olmalısınız ve kalbi dileklerinizi paylaşmalısınız.

İKİZLER: Arkadaşlarınızın öfkesini farkında olmadan üstünüze çekebilirsiniz. Derin yüzleşmelerden kaçınmalısınız. Öte yandan ekstra gelir kazanma açısından mükemmel bir haftadasınız. Daha çok çalışın ve kariyerinize odaklanın.

YENGEÇ: Yöneticilerinizle ters düşmenin kolay olacağı bu hafta, yakınlarınızın desteğini almak yerine destek vermeniz de gerekecek. Öte yandan kimi yakınlarınızla birlikte yapılacak çalışmalar getirisi yüksek kazançlara dönüşecek.

ASLAN: Medya, eğitim ve seyahatler dikkatli olmanız gereken alanlar. Sağlığınızı korumalı, iş alanında tartışmalardan kaçınmalısınız. Ameliyatlar, ekstra gelirler ve başkalarının referansları konusunda şanslı bir haftadasınız.

BAŞAK: Ekstra gelir kazanmaktan daha çok harcamaya dönük bir tavır içindesiniz. Eğlence, çocuklarınız, hobi ve zevkleriniz için harcamaktan kaçınmayacaksınız. Ancak sınırı iyi belirleyin ve gelen hediyeleri hesaba katmayı unutmayın.

TERAZİ: Aile içi ilişkilerde zorlayıcı bir haftadasınız. Tartışmalarda arabuluculuk yapmanız gerekebilir. Ancak kimi aile bireyleri de şansınız olacak. İş yaşamınıza katkıda bulunacaklar.

AKREP: İş ve sağlık alanında yakın çevrenizin etkisiyle güçlükler yaşanabilir. Bazı yakınlarınız aşk yaşamınızda iyilikler olması için destek verecek. Çocuklarınız için gelen hediyeler mutluluk verecek.

YAY: Aşk yaşamınızda özgüveninizi sarsacak gelişmeler yaşanabilir. Çocuklarınızla ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Mali konularda aile desteğini alarak yatırımlarınızı katlayacaksınız.

OĞLAK: Güç gösterilerine müsamahasız olacağınız bu hafta boyunca, kişileri kendi gerçekleriyle yüzleştirmek konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Ancak vuruşlarınız yavaş olmalı, yıkabilir, yaralayabilirsiniz. Yakın çevrenize katkıda bulunacak, şans saçacaksınız.

KOVA: Çevrenizle savaşınızın süreceği, içsel gücünüzü yoğun şekilde kullanacağınız özel bir evredesiniz. Özellikle mali konularda dileklerinizi kolayca gerçekleştirecek, iç enerjinizle dağları devireceksiniz

BALIK: Aşırı harcamalardan kaçının, arkadaşlarınızın önerileri bu anlamda yanıltıcı olabilir. Öte yandan ekip çalışmalarında son derece başarılı ve yaratıcı olacaksınız. Sanatsal faaliyetlerde ödül alabilirsiniz

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos