Astroloji Ve Deprem

Pluton ve Mars arasındaki sert açı zirve yaptı ve akıllara “deprem mi olur, savaş mı?” Sorusunu getirdi. Her ikisininde olması muhtemel. Yarım kalan hesaplaşmalar tekrar ortaya çıkabilir. Dünya üstündeki depremler ve bu sıklıkla olan bir doğa olayı. Depremlere alışmalı, hazır olmalıyız. Depreme, salgına, yangına, fırtınaya hazır olarak yaşamalıyız. Dünya yaşayan, canlı bir organizma ve kendini yenilerken bizi silkeliyor veya biz ona zarar veriyoruz. Her koşulda adı afet oluyor!

Savaşlar, yangınlar, küresel ısınma, pandemi ve daha bir çok şey insan eliyle veya insanın şuursuz davranışlarıyla ortaya çıkan zararlar. Deprem, toprak kayması, sel, fırtına, çığ düşmesi, yanardağ patlaması gibi olayları doğa kendiliğinden yapıyor ama önlem almak mümkün. Dere yataklarına, toprağın kayabileceği alanlara, deprem bölgelerine, volkan eteklerine sağlıksız ev yapan zihniyeti değiştirmek gerekiyor.

Değişim, köklü dönüşüm, yapılandan -faciayla – ders almamızı sağlamak, Pluton’un görevi. Bugünlerde o değişim için düğmeye bastı. Ya bir felaketle konuyu anlatacak ya da kendiliğinden öğrenenleri, önlem alanları takdir edecek. Tercih her zamanki gibi bizim. Kolay gelsin

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos