Plüton Durağan

Plüton Durağan

Artık her şey durdu. İstesen de köklü bir değişikliği yapamazsın. Ya hep ya hiç noktasındasın.

Artık her şey durdu. Kendine uzaktan bir noktadan bakacaksın. Yeni bir bakış açısı kazanacak, küllerinden yeniden doğmuş gibi olacaksın. Değiştirmek, dönüştürmek istediğin şeyler iyi belirle. Şimdi gücünü ilişkilerinde hissetmenin tam zamanı. Sürekliliği olana odaklan çünkü Pluton ve Saturn el ele. Geçici eylemlerden, kişi ve materyallerden uzak dur. Yaratlı ve şifalı olanı kabul et. Dönüşmeye yatırım yap. Süreç 13 Ekim’e dek devam edecek.
.
Merkür retrosu 14 Ekim’de, Akrep burcunda başlayacak. Gölge dönemin içindeyiz. Derin sorgulamalar, yanlış anlamalar ve yanlış düşünceler, hatalı kararlar gitgide artacak ve çember daralacak. Hafta boyunca yanlışlık tuzağına doğru ilerleyeceksin. Dikkatli ol.

Mars ve Pluton, Satürn, Jüpiter arasındaki savaş devam edecek. İçinde büyük bir savaş yaşıyorsan, güçlü kişilerin desteğini al, dönüştürenden, hayat akılını değiştirenden yana ol, karşı çıkma.

Jüpiter ve Neptün arasında mutlu üçgen bu haftada zirve yaparak devam edecek. Hayalperest ol, yaratıcı ol, daha çok üret, daha çok film izle, daha çok şiir yaz. Neptün haftanın yıldızı. Dileklerini gerçekleştirme fırsatı bulacaksın. Ne dilediğine dikkat et

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos