2019'da Burçların Aşk Yaşamı (Su Grubu)

24 Şubat- 1 Mart Haftasi Burç Yorumlari

2019'da Burçların Aşk Yaşamı (Su Grubu)Merkür Retrosu ve Yeniay Balik burcunda. Düşle ve gerçekleştir haftasi

Uzman astrolog Su Karakuş

İnstagram: Su Karakus

Youtube: Su Karakus

PAZARTESİ: Ay balik burcundaki yolculuğunu sürdürüyor ve Neptün’le kucaklaşiyor. Bu duyarli hissedeceğimiz, düşlere dalacağimiz bir dönem. Düşleri gerçekleştirmek de yine bu dönemde mümkün.

SALİ: Jüpiter-Venüs arasindaki sert açi ekonomik göstergelerde endişe yaratabilir. Mali konularda büyük adimlar atmamak gereken günlerdeyiz. Duygusal konularda sevgisizlik veya kuşku ilişkileri engelleyici olabilir.

ÇARŞAMBA: Mars-GAD( Güney ay düğümü) kavuşumu dikkat çekiyor. Kariyer alaninda alininan kararlari etkileyecek bir kaç şanssizlik, kişinin geçmişte yaptiği hatalari tekrarlatacak bir kaç öfkeli çikiş veya kariyer basamaklarini tirmanirken atilan yanliş adimlar güne damgasini vuracak. Bu transit yavaş olacaği için hafta boyunca etkisini hissettirecek. Öfke ve acimasizliğa dikkat!

PERŞEMBE: Jüpiter, Venüs’e kafa tutarken, Neptün’le işbirliği yapiyor. Bir yandan duygusal konularda ümitsiz ve sevgisiz hissetmek mümkünken, diğer yandan düşleri gerçekleştirecek adimlar atmak mümkün. Merkür retrounu unutmada hareket etmeli.

CUMA: Ay, Venüs kavuşumu aniden sevgi duygusunun, beğenilerin artmasini sağlayabilir ancak Plüton’un bu naif ikiliye karşi ataği düşündürücü. Duygusal kararlarda otorite engeline takilmak ve kararlarimizi kökten değiştirmek olasi.

CUMARTESİ:Ay’in Boğa burcundaki yolculuğu sürprizlerle başlanan bir hafta sonunu çağriştiriyor. Şaşkinlik yaratacak haberler ve sevinçlerle başlayacağiz. Bu transit sirasinda Oğlak burcundan geçiş yapan GAD, Mars, Jüpiter, Satürn, Plüton ile Ay arasinda muhteşem bir bağlanti olacak. Yararliliklari bol bir haftasonu yaşanabilir.

PAZAR:Merkür RX balik burcunun 2. derecesine kadar geriledi ve Uranüs’le güzel bir bağlanti kurdu. Sürpriz haberler geçmişte unuttuğumuz fikirler yeniden gündeme getirebilir. Öte yandan Ay, Jüpiter arasindaki mutlu bağlanti günün güzel ve keyifli, şansli ve bereketli yaşanmasini sağlayabilir.

KOÇ: Ruhsal ve kişisel gelişim açisindan önemli bir haftadasiniz. Yenilenmeniz yeni kararlariniza sadik kalmaniz gerekiyor. Mars-GAD kavuşumu, deneyimlerin önemine dikkatinizi çekecek. Ya deneyimleri hatiralayacak ya da eski hatalari tekrar yapacaksiniz. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda dikkatli olmalisiniz. Öte yandan ruhsal gelişiminizi destekleyen çalişmalarin yararini göreceksiniz.

BOĞA: Arkadaşliklar yeniden önem kazaniyor. Hayat amacinizi bulmak, ideallerinizin peşinden gitmek için şifa tekniklerinden yararlanmaniz gerekecek. İnançlarinizi yeniden gözden geçirecek ve çe yolculuk yaparak doğruyu bulacaksiniz. Kendinize kizmakla ve suçluluk duygulariyla zaman kaybetmemelisiniz. Bu hafta sürpriz yapan kişi siz olmali, başkalarini sevindirmelisiniz.

İKİZLER: Merkür retrosu kariyer alaninizda kimi aksilikler yaratsa da, eski planlari yeniden devreye sokarak yükselmenize yardim edecek. Başkalarinin kaynaklariyla ve refeanslariyla ilgili alanda bir sorun vardi. Önünüze çikan engeller hatta maddi kayiplar travmatik oluyordu. Bu hafta hem şansi, hem şanssizliklari ayni anda yaşayacaksiniz. Biraz dikkatle sadece şansi değerlendirebilirsiniz.

YENGEÇ: Yeniay dost bir burçta gerçekleşti ve yararini görecek, deneyimlerinizden faydalanarak ilerleyeceksiniz. Seyahatler, eğitim yaşaminiz veya akademik konular öne çikiyor. Kariyer alaninda geçmişteki hatalari yapmamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Yakinlarinizin ve eşinizin katkilariyla şansli ortakliklar kuracak veya onlarin kaynaklarindan yararlanacaksiniz.

ASLAN: Mali gelirlerinizin kontrol altinda olduğuna emin olmalisiniz zira kazançlar kadar kayiplarda sizi bekliyor. Biraz dikkatle olumsuzluklarin önüne geçebilirsiniz. İş alaninizdaki gezegen yoğunluğu bir yandan travma yaratirken öte yandan çeşitli firsatlari da karşiniza çikariyor. Bu hafta yüzleşmeler ve yeni başlangiçlar açisindan uygun değil.

BAŞAK: Yakinlarinizla ilişkiler, evlilik ve ortaklik alaninizda gerçekleşen yeniay ve Merkür retrosu yakin ilişkiler açisindan önemli gelişmeler yaratiyor. Danişmanlariniz, eski eşiniz veya eski ortaklarinizla yeniden buluşmalar söz konusu olabilir. Eski ilişkileri tazelerken, çocuklariniz veya partnerinizle ilgili deneyimler, hatalar yeniden gündeme gelecek, gizli hirslariniz bileylenecek. Hata yapmamak için dikkatli ilerlemelisiniz.

TERAZİ: İş alaninizda dikkat çeken gezegen geçişleri olduğu gibi, partnerinizle ilişkinizi etkileyecek geçmişe dönük sorgulamalar da söz konusu. Öte yandan aile içinde yaşananlar bir çeşit korku yaratmiş da olabilir. Bu hafta korkular kadar mutluluklarda öne çikacak ve özellikle hafta sonunda daha keyifli hissedeceksiniz. Ev alim/satim işleri bekleyebilir ama çeşitli firsatlarla da karşilaşacaksiniz. Değerlendirmek için acele etmeyin.

AKREP: Aşk ve çocuklarla ilişkiler alaninda hem yeniay, hem Merkür retrosu etkili oldu. İlişkilerdeki duruşunuzu gözden geçirip, yenilenmekte fayda var. İş alaninizda her zaman yaptiğiniz hatalardan birini daha yapmak üzeresiniz. Tecrübelerinizi hatirlarsaniz hata yapmadan önlem alabilirsiniz. Yakin çevrenizden gelen önerilerin bir kismi iyi niyetli olsa da bir kismi kuşku uyandiracak. sezgilerinizi kullanmayi ihmal etmeyin.

YAY: Ev ve yuva alaninizda tahammülsüzlükler veya yanliş anlamalar iyiden iyiye gerilim yaratabilir. Basit yeniliklerse içinizi açabilir. Bunun dişinde mali konularda çeşitli güçlükler yaşiyor da olbilirsiniz. Durumu stabil hale getirecek veya avantaja çevirecek bir destek yöneticiniz Jüpiterden gelecek. Büyük riskler almaz ve beklentilerinizi abartmazsaniz gerçekten kazanabilirsiniz.

OĞLAK: Başkalarinin üstünde sert, kati ve fakat etkileyici bir imaj çizmeye devam ediyorsunuz. İyimser ve neşeli görünüşünüz de buna eklenince kafalari kariştiriyorsunuz. Travmalar, içinizde yerine oturmayan taşlar, düşünceler ve duygusal değişimler epey yordu. Başkalarini da yordunuz. Yakin çevrenizden güven duyduğunuz kişilerle daha çok zaman geçirmeli ve motivasyonunuzu yüksek tutmalisiniz. Aksi halde hayat dayanilmaz gelecektir. Şifaci, iyimser ve güven duyan birine dönüşmeye çalişmalisiniz.

KOVA: Mali konularda hata yapmaya açik olduğunuz kadar kazanmak konusunda da şansli bir dönemdesiniz. Düşlerinizi gerçekleştirecek çeşitli firsatlar karşiniza çikarken, yakin çevrenizle yaşadiğiniz aci deneyimleri hatirlamali, eski hatalari onlara karşi yapmamalisiniz. İletişim araçlarinizla ilgili riskler devam ediyor. İletişim kurarken daha yapici görünmeye çalişmalisiniz. Jüpiter sezgilerinizi güçlendirecek ve doğru yerde doğru zamanda bulunmanizi sağlayacak.

BALIK: Burcunuzdan geçiş yapan gezegenler enerjinizi yükseltiyor. Öte yandan Merkür retrosu geçmişe doğru yol almaniza neden oluyor. Bir yandan hata yapmaya açik, öte yandan algilari zayiflamiş hissedebilirsiniz. Düşlerinizi gerçekleştirmek için bir çabaniz var ve hafta sonu doğru bir zaman diliminde olacaksiniz. Mali konularda hirsli veya düşüncesiz adimlardan uzak durun zira ayni hatalari tekrar tekrar yapabilirsiniz.

HER HAKKİ SAKLİDİR.