Supermoon Hangi Burca Ne Getirecek?

10-16 Şubat Haftası Burç Yorumları

Mart 2019 Kozmik Sihir Ajandası10-16 Şubat Haftası Burç Yorumları

Dolunay, Merkür retrosu, Mars Oğlak burcunda, Venüs-Kiron kavuşumu. Yani son derece hareketli bir hafta!

Su Karakuş

İnstagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Aslan burcunda gerçekleşen dolunay 5 gün daha etkili. Yararlanmak isterseniz öncelikle dolunayların bir tamamlanma ve sonlanma süreci olduğunu hatırlamak, sonlanmasını istemediğiniz ve süren her şey için şükretmek gerek. Aşkınız, çocuklarınızın sağlığı, lüksleriniz, sizinle kalan her şey için..

Dolunay’ın etkisi perşembeye dek devam edecek. Eksikleri tamamlamak ve ilişkileri gözden geçirmek için harika bir dönem.

Venüs, Kiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşerek haftaya damgasını vuracak bir başka etki. Estetik kaygılar, şikayetler tedavi arayışında çözümü getirirken, ruhumuzun avcı yanı eğitmek de mümkün olacak. İlişkilerde nasıl göründüğümüzü dışardan kendimize bakarak görmek de bu haftanın güzel getirisi.

Satürn, Plüton henüz biribirinden uzaklaşmadı, kavuşumun sarsıcı etkisi sürüyor. Köklü değişikliklere devam etmeli, dürüst ve çalışkan görünmeli, entrikadan uzak durmalı, kariyer konusundaki hırslarımızın kimseye zarar vermediğine emin olmalıyız. Zira 16 Şubat da Oğlak burcuna yerleşen Mars 1.5 ay sonra Plüton ve Satürn’le kavuşarak zararlı olmaya başlayacak. O zaman nelerden zarar görebileceğiniz şimdi atacağınız adımlara bağlı olacak.

17 Şubat da Merkür retrosu( gerilemesi) balık burcunda başlıyor. Gölge dönemin etki geçen hafta başladı bile. Suyla ilgili sorunlar, alerjiler, yanlış ruhsal hastalık teşhisleri, gizli düşmanların ortaya çıkışı, yakınların sağlığıyla ilgili yanlış karar verme ihtimali, uyuşma eğilimi Merkür retrosunun ( Merkür gerilemesinin) yan etkileri.

Bu hareketli haftada özellikle önerilere dikkat edilirse gelecek zorlu açılar kolay atlatılır. Zorlu açılarla baş etmenin bir diğer yolu da Shamballa şifasını kullanmak. Bu konuda Şifa Sanatları butonunda Shamballa hakkında bol bilgi bulacaksınız. Buraya da link bırakıyorum.

SHAMBALLA NEDİR? https://www.sukarakus.com/shamballa-nedir/

SHAMBALLA ÇALIŞMALARINA NASIL KATILIRIM? https://www.sukarakus.com/shamballa-calismalarina-nasil-katilabilirim/

SHAMBALLA MAKALELERİ: https://www.sukarakus.com/kategori/shamballa-makaleleri/

Mutlu haftalar..

 

KOÇ: Dolunay aşkda ve çocuklarla ilişkilerde tamamlanma etkisini göstermeye devam ediyor. Kendinizi ve eksiklerinizi gözlemleyin, değişmeye çaba harcayın. Kiron, Venüs kavuşumu baş bölgenizle ilgili rahatsızlıkları arttırarak, çözüm arayışına yöneltecek. Yöneticiniz Mars hafta sonundan itibaren kariyer alana yerleşiyor. İşinizi ve itibarınız kaybetmemek için gelecek 2 ay son derece dikkatli ve özenli olmalısınız. Özellikle otoritelerinize karşı.

BOĞA: Dolunay evle ilgili eksiklerin tamamlanması için itici güç olmaya devam ediyor. Venüs, Kiron kavuşumu iç dünyanızı, ruhunuzu yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak. duygusal ilişkilerinizden kalan travmalarla ilgilenmek için iyi bir dönem. Mars’ın seyahat alana geçişi ile gelecek 2 ay için planlanan seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Şimdilerde alınacak kararlar Nisan ayında sorun yaratabilir. Hırslardan uzak ve dürüstlüğü öne çıktığı, savaşın değil barışın hakim olduğu bir dönem yaşanmalı.

İKİZLER: Dolunay yakın çevrenizle ilişkilerinizde egonun önemine dikkat çekecek. Yalnızlık hissediyorsanız, arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, Venüs, Kiron kavuşumu duygu eksiklerinizi öne çıkaracak ve sevgiyi yürekten hissetmenize yardım edecek. Merkür retrosunun gölge dönemi bu hafta yormaya başlıyor. Kariyerinizle ilgili yanlış kararlar ve eylemlerin zararını görmemek için daha çok dikkatli olmalısınız. Mars hafta sonunda oğlak burcuna geçiş yapacak. Giderlerinizi dikkatle planlayın zira 1.5 ay sonra büyük kayıplar yaşanabilir.

YENGEÇ: Dolunay mali gelirlerinizi arttırmanın formüllerini bu haftada bulmanıza yardım edecek. Venüs, Kiron kavuşumu kariyer alanında gerçekleşecek ve bu alanla ilgili şikayetleriniz artacak. Artışla birlikte çözüm de geliyor. Yeter ki çabalayın. Merkür retrosu eğitim ve seyahatlerinizle ilgili sorun yaratabilir. Mars’ın karşıt burcunuza geçişiyle birlikte evlilik, yakınlarla ilişkiler ve ortaklık alanlarınızda tepkiler artacak. Öfkelenmek ve aynı tonda cevap vermek yerine sakin bir değişim avantaj sağlayacak.

ASLAN: Değişim ve tamamlanma döneminiz devam ediyor. Fiziksel görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenilemelisiniz. Venüs, Kiron kavuşumu seyahatlerinizi ve eğitim alanıyla ilişkili şikayetlerinizi öne çıkaracak ve çözüm sunacak. Daha çok sevdiğiniz şeyler yapmalısınız. Merkür retrosu ekstra gelirlerinizi ve ödemelerinizi kontrol altına almanız açsından bir uyarı. Mars iş alanınıza geçiş yapıyor. Sakin, dürüst ve çalışkan bir izlenim yaratmalısınız. Aksi halde kimsenin kazanamayacağı bir savaşın ortasında kendinizi bulursunuz. Ve ağır yaralanırsınız.

BAŞAK: Dolunay iç gözlemi öne çıkarıyor. Merkür retrosu yakınlarla ilişkilerinizi, evliliğinizi veya iş ortaklığınızı etkileyecek. Yanlış anlamaların ilişkinize zarar vermemesini sağlamalısınız. Kiron, Venüs kavuşumu daha çok kazanmak ve borçlarınızı ödemek, gelir gider dengenizi sağlamak için bir çözüm bulmanıza yardım edecek. Mars aşk ve çocuklarla ilişki alanınıza yerleşiyor. Onlar için daha çok çaba sarf etmenizde bir sorun yok. Sorun birkaç ay sonra yaşanacak öfke krizlerinizde olacak. Sakinlik esas olmalı.

TERAZİ: Dolunay arkadaşlıklarınızı gözden geçirmenize yardım ediyor. Merkür retrosu ise iş ve sağlık alanınızda sorun kaynağı. Dikkatinizi ikiye katlayarak sorunları başlamadan çözebilirsiniz. Mars ev ve yuva alanıza geçiş yapıyor. Ailenize karşı daha anlayışlı olmalısınız.  Özellikle Nisan’a kadar geçen süreçte nazik ve anlayışlı kalmaya devam edin. Venüs, Kiron kavuşumu evlilik ve ortaklıkla ilgili şikayetlerinizin çözümünü bulmanız sağlayacak.

AKREP: Dolunayın etkisi Perşembe gününe dek sürerken, iş alanınızla ilgili tamamlanmaları bir an önce yapmalısınız. Merkür retrosu aşk ve çocuklarla ilişkinizde yanlış anlamaların öne çıkacağını bildiriyor. Doğru anladığınıza emin olmak için acele etmeyin. Mars Oğlak burcuna geçtiğinde yakın çevrenize karşı sabrınız da artacak. Ancak öfkeli çıkışlardan 2 ay boyunca uzak durmalısınız. Özellikle kardeşlerinizle ilişkileriniz de. Venüs, Kiron kavuşumu iş yaşamınızdaki şikayetlerinizin çözümünü getirebilir.

YAY: Dolunay uzak yolculukları tamamlayıp hayat felsefenizi yenileyip, macera hevesinizi bileylemenizi istiyor. Merkür retrosu ise ev ve yuva alanınızda gerçekleşiyor. Ailenizle aranızda yanlş anlamalar artabilir. Emlak alım/satımı için doğru zamanda değilsiniz. Venüs, Kiron kavuşumu aşk alanınızdaki sorunlara çözüm arayış getirecek. En çok şikayet ettiğiniz konuyu hatırlayın. Ve üstünde çalışın. Mars para alanınıza hafta sonunda geçiyor. Harcama eğiliminiz artacak.

OĞLAK: Dolunay ödemelerle ilgili eksiklerin tamamlanması ve ek gelirlerin arttırılması  revize edilmesi gereken şeyleri hatırlatmaya devam edecek. Merkür retrosu yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde yanlış düşüncelerden kaynaklı ayrılıklar yaratabilir. Venüs, Kiron kavuşumu ise yuvanızla ilişkili şikayetlerinizin çözümünü bulmanıza yardım edecek. Yeni dekorasyon fikirleri konforunuzu sağlayacak. Mars hafta sonunda burcunuza yerleşiyor. Öfke kontrolü mutlaka sağlanmalı zira Nisanda gerçekleşecek Mars, Plüton, Satürn kavuşumu başkalarına acımasızca zarar vermenize ve zarar görmenize neden olabilir.

KOVA: Evliliğinizi veya yakınlarla ilişkinizi gözden geçirmeniz gereken özel zamanlardasınız. Bu dönemden ayrılık veya evlilik kararı alarak çıkacaksınız. Merkür retrosunda mali konularda hata yapma ihtimaliniz yüksek, o nedenle dikkatli olmalısınız. Venüs, Kiron kavuşumu tanınma ve yakın çevre ilişkilerinize güzel bir dokunuş getiriyor. Şikayetleriniz ilahi bir güç tarafından dikkate alınacak. Mars hafta sonunda oğlak burcuna yerleşerek ruhsal hastalıkları tetikleyecek şekilde kendinize kızmanıza neden olabilir. Kendinizi 2 ay boyunca her türlü travmadan korumalısınız.

BALIK: Merkür burcunuzda gerileyecek ve etkisi başladı. Yanlış kararlar alabilir veya bir çok şeyi yanlış anlayabilirsiniz. Dikkatli bir iletişimle bu evreyi zararsız atlatabilirsiniz. Dolunay iş alanınızdan gülümsüyor. Venüs, Kiron kavuşumu mali konularda özel bir çözüm sunacak sizde çözüm arayışında olmalısınız. Mars hafta sonunda arkadaşlık alanınıza geçiyor. Arkadaşlarınızla aranızda acımasız bir savaş yaşanabilir. Sakin ve sağduyulu olmalı, güçlü dostları karşınıza almamalısınız.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.