BU TARİHLERİ MAYIS DA SAKIN KAÇIRMA

?Kozmik Sihir Ajandamız www.sukarakus.com da yayında.
Mayıs da çok ilginç evreler var asla kaçırılmaması gereken önemli tarihler var. Mutlaka kaydedin. İhtiyacı olduğunu düşündüğünüz kişilerle paylaşın. Sorularınız olursa yazışalım.
?4 Mayıs- Merkür gerilemeden önce Merkür kozmik sihirini mutlaka yapın. Aksi durumda 1 ay bekleyin. Merkür başarıyı arttırmak, zekayı açmak, anlayış kazanmak için yapılan bir çalışma. Başkası adına yapamazsınız herkes kendisi için yapmalı.
?17-18 Mayıs da Jüpiter kozmik sihirini, şansınızı hareketlendirmek, evlenmek, bolluk bereket ve her türlü dilek için Koçlar, yükselen koçlar ve Ay burcu koç olanlar mutlaka yapmalı.
?19-20 Mayıs da Satürn retrosu başlamadan önce tüm engellet kaldırmak üzere Satürn çalışmasını yapmayı unutmayın. Sonra sadece Satürn Retrosunda doğanlar yapabilecek.
?25-26 Mayıs da Mars doğal alanı koç burcunda olacak. Bu güçlü bir evre kararlı olmak, diyete başlamak, güçlü ve iradeli hissetmek için Mars çalışmasını mutlaka yapın. Bu tarih her zaman yakalanmaz.
?29 Mayıs da Venüs doğal alanı boğa burcunda olacak. Venüs kozmik sihir çalışmasını aşk ve çekicilik, finansal avantaj kazanmak için yapıyoruz. Bu çok hızlı çalışan tılsımı mutlaka yapın her zaman karşımıza böyle bir tarih çıkmaz.
Değişmek ve doğum haritanızdaki retro, sert açılar gibi engelleyici etkileri avantajınıza çevirmek üzere yapılan kozmik sihirler hakkında detaylı bilgiye www.sukarakus.com da Kozmik Sihir Ajandasının ilk 3 paragrafından ulaşabilirsiniz.