RUH VE BEDEN SAĞLIĞINI BOZAN ENDİŞEDEN SONSUZA DEK KURTULUN

Endişe en yaygın stres kaynağımız. Anlam itibariyle henüz gerçekleşmemiş bir olumsuzluğun olma ihtimalini dert etmek, üzülmek, korkmak. Tuhaf ama fiziksel hastalıkların ana kaynağı. Özellikle teşhisi konuşamayan hastalıkların!
Endişeyle yaşamak zorunda değiliz. Sonsuza dek kurtulmanın bir yolu var; Shamballa şifasıyla tanışmak. Tüm dertlerden koruyam Shamballa, endişe duyduğumuz konuda hemen bir çözüm üretiyor, endişeden kurtulacağımız haberler almamızı sağlıyor ya da bu düşüncenin sadece bir endişe olduğunu, gerçek olmadığını gösteriyor.
?Eğer hiç bir şifa öğretisiyle tanışmadıysanız endişeli düşünceler aklımıza geldiğinde üstüne kocaman kırmızı bir çarpı attığınızı hayal edin ve içinizden “böyle bir şey olmayacak, bu düşüncemi iptal ediyorum” deyin.
?Eğer Shamballa şifa öğretisiyle tanıştıysanız “endişelerimin kaynağına, x konusunun iyileşmesi için, x konusunun düzelmesi için” gibi cümleler kurarak şifa gönderin ve mutlaka evrensel bir dilek eklemeyi unutmayın.
?Eğer aşırı endişeli ve stresli bir insansanız “endişelerimi kaynağından şifalandırıyorum” “ablamın endişelerini kaynağından şifalandırıyorum, evrensel dileğim Dünya’da barışın hakim olması” gibi cümlelerle şifa gönderin. Bir şifa sanatına uyumlanmadıysanız bu bölümü yapamazsınız.
Bu tür çalışmalar, endişenizin kaynağını bularak ( çocuklukta öğrenilmiş davranışlar, üstüste yaşanan travmalar vs) temizler. Bir kaç ay içinde rahat ve gerçekçi bir düşünce biçimine sahip olursunuz. Uykularınızın kalitesi artar. Mide spazmlarınız azalır. Fiziksel olarak daha sağlıklı ve cesur hissedersiniz. Bedeninizin zayıf bölgelerinde ortaya çıkan hastalıklar kendiliğinden iyileşmeye başlar. Ağrılar ve kasılmalar azalınca daha mutlu, daha keyifli,  daha neşeli birine dönüşür, başkalarına da neşe verirsiniz. Neşe veren insanlar yalnız kalmazlar, özgüvenleri yükselir.
Birbirine zincirleme bağlı bir mutluluk döngüsü var gördüğünüz üzere. Bu döngüyü mükemmel şekilde işletmek için de bir şifa öğretisiyle tanışmakta fayda var.
Bu bilgilerle tanışmalı diye düşündüğünüz, sevdiğiniz kişilerle paylaşın. Mutlaka kaydedin, mutluluk döngüsünü bir gün hatırlamak isteyeceksiniz.