MAYIS AYININ 3 TEHLİKELİ TARİHİ

Derinden ve kadersel bir şekilde etkileneceğimiz Ay tutulması 16 Mayıs da gerçekleşecek, etkisi başladı. Ay sonuna dek sürecek. Bir kaç dolunay gücündeki bu tutulma parayla, borçlarla ve derin duygularla, tutkularla, yüzleşmelerle bağlantılı.
Merkür Retrosu 10 Mayıs da ikizler burcunda yani en tehlikeli olduğu alanda başlıyor. Merkür’ün doğal alanı yani en güçlü olduğu alan İkizler burcu.
Bu iki etki birbirine karışınca ortalık savaş alanına dönecek. Yanlış anlamalar, yanlış adımlar, yanlış kararlar, alacak-verecek işleri, ödemeler, sorgulamalar, yüzleşmeler derken ruhların kaos dönemi başlayacaktır çok sakin kalmak mümkün görünmüyor. Tabii #MerkürKozmikSihiri yapanlar şanslı. Shamballa öğrencilerim şimdiden başladı kendilerini koruma altına almaya.
Merkür retrosu da, Satürn’le TKare oluşturan Akrep Ay tutulması da tehlikeli. Peki 3.cü tehlike nedir?
Jüpiter 11 Mayıs da koç burcuna yerleşecek. Kısa bir konukluk bu; sadece neler yapacağına dair ön bilgi verecek. Bu mudur tehlike? Tabii ki hayır.. Jüpiter koç burcunda çok eğlenceli, güçlü, genel anlamıyla pozitif bir etki yaratır. 30 Mayıs da koç burcunda Mars, Jüpiter kavuşumu yaşanacak. İşte en büyük tehlike budur. Etkisi 10 gün önce başlar, 10 gün sonra devam eder. Ayağınızın altına muz kabuğu koyacaklar ve göremeyeceksiniz en küçük zarar böyle.
Öfkenin kontrolsüzlüğü, yapabileceklerini aşırı önemsemek, şişirilmiş egoya kurban olmak, abartılı tepkiler vermek, birden fazla alanda savaşarak gücünü harcamak, birden fazla alanda liderlik etmeye soyunup başarısız olmak, birden fazla kazayı aynı gün yaşamak, birde fazla yara, kesik almak veya patlamanın ortasında kalmak. Büyük patlamalar, söndürülemez yangınlar, saldırılar, bombalamalar ve maalesef daha neler neler. Bitse de çıksak diyeceğiz ama bitiş Haziran ortasını bulacak.
Neler yapmalıyız?
Bildiğiniz tüm şifa tekniklerini kullanın. Kozmik Sihirlerden yararlanın. Engelleri değil kuralları ciddiye alın. Öfkeyi değil sakinliği, benimseyin. Vitamin takviyesi alın. Mali ilişkiniz olan kimi kişilerle bağınızı kopartacaksınız. Dert etmeyin. Yüzleşmelere hazır olun. Makaleyi paylaşın herkes yararlansın ?