İyi ki Doğdun Başak

İYİ Kİ DOĞDUN BAŞAK.

Uzman Astrolog Su Karakuş

İyi ki doğdun Başak olmasaydın,  yardımlaşmak, özeleştiri yapmak ve gelişmek, tertemiz olmak, saflığımızı korumak gibi kelimelerin anlamını bilemezdik. Sen olmasaydın asla gelişemezdik. Sağlıklı olanla olmayana ayırt edemez, günlük işlerin yaşamdaki önemini fark edemezdik. Sen olmasaydın, tıp olmazdı. Sen olmasaydın iyileşemezdik. Sen olmasaydın iş dünyası olmazdı. Miskin ve gelişimden uzak bireyler olarak kalırdık. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Uzun zaman sonra güzelliklerle dolu bir haftaya daha başlıyoruz. Pazartesi düşlere dokunacak, kalplere sevgi pompalayacak Ay, Neptün, Venüs pastanesi bir üçgeniyle dileklerimizi gerçekleştirmenin sevincini yaşayacağız. Hafta boyunca Uranüs-Merkür üçgeni rafa kalkan projelere, fikirlere yeniden hayat verecek. Mars’ın Ay düğümleriyle dansı sağlıklı bir enerji kullanımıyla geleceği şekillendirmemize yardım edecek.

Ancak Mars, Satürn karesi engellere,  Agresyon’ un acımasızlıkla harmanlanmasına tanık olmamızı getirirken özellikle gelecek hafta sonunda artan Corona vakaları, artan kazalar, şiddet ve yangınlar, patlamalar ve uçuşla ilgili teknik sorunlar, internet kullanımıyla ilgili problemlere gibi bir çok üzücü olayı beraberinde getirecek. Çarşamba günüyse düş kırıklıkları herkes için üzücü olacak.

Sağlıklı ve bereketli haftalar olsun.

 Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos