22 Nisan Haftası Burç Yorumları (Bayram Haftası)

24-30 Ağustos Burç Yorumları-Mutluluk Haftası

24-30 Ağustos Burç Yorumları

Uzman astrolog Su Karakuş

Su Karakus30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

Hafta boyunca orijinal düşüncelere hayat verme şansı bulacak, birçok sürpriz anlaşma yapacağız. UranüsRx ve Merkür yani teknolojinin, iletişimin 2 özel planeti işbirliği halinde olacak. Toprak gruplarındaki bu işbirliği para, mali değerler ve ekonomik güvenceler olarak karşımıza çıkabilir.

Merkür, Başak burcundaki güçlü geçişinde başka bir güçle karşı karşıya gelecek. Neptün balık burcunda yani doğal alanında Rx konumda. Ve elbette Merkür’den daha güçlü. Hayal kırıklıkları düşünce hataları, sınırları zorlamak haftanın tuzak konuları.

NeptünRx, Merkür sayesinde hayal kırıklıkları yaratırken, öte yandan Venüs’e destek verecek. Yani özel yaşam, duygu dünyası, beğeniler, kişisel stil, sanat gibi alanlarda yaratıcılık yüksek, yarım kalan ilişkilerin yeniden düşlerin gerçekleşeceği şekilde gündeme gelmesi çok mümkün olacak.

Öte yandan Mars, Ay Düğümleriyle paylaşıp geleceği yeniden yazarken, Satürn, Plüton gibi zorlu gezegenlere kafa tutmaya devam ederek kendi yenilgisini hazırlayacak. Agresyon, ani öfkeli çıkışlar bu kez kendini baltalamaktan başka bir anlama gelmiyor. Mücadele edenler için geleceğe yatırım yapmak kolay ancak çıkışı kızgınlıkları yansıtmakta bulanlar için köklü değişiklikleri, engeller ve büyük kayıplar söz konusu.

Bu bağlamda hafta sonu oldukça tehditkar görünüyor. Çarşamba, Cumartesi, Pazar dikkat edilmesi gereken günler.

Sağlıklı haftalarınız olsun.

 

KOÇ: İş ve mali alanda sürprizlerle dolu bir haftaya başlıyorsunuz. Beklemediğiniz, planlanmamış teklifler alabilir/yapabilir ve gelirlerinizi yeniden arttırabilirsiniz. Ancak sağlık ve yakınların sağlığı konusunda dikkatli olmalısınız. Zehirlenmeler, bağımlılıklar zarar verebilir. Yuvanızda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz yenilikler veya fırsatlar da karşınıza çıkacak. Değerlendirin.

BOĞA: Sürpriz aşklara ve anlaşmalara açık olmalısınız zira bu hafta, geçmişte kalbinize gömdüğünüz dilekler gerçekleşebilir. Ancak arkadaşlıkla aşkı ayırmalı, dostlukla çocuklarınıza ayıracağınız zamanı iyi planlamalısınız. Ekip mi, markam mı tartışması düş kırıklığı yaratabilir. Kimi dostlarla yakın çevre gezileri oldukça mutlu hissettirecek.

İKİZLER : Kişisel gelişimde birkaç büyük adım atmak, ani aydınlanmalar yaşamak ve farkındalık kazanmak istiyorsanız mükemmel bir haftadasınız. Aile bireyleriyle ilişkilerinizi sevecen, samimi bir platforma taşıyorsunuz. Ancak kariyeriniz konusunda onlarla fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Mali konularda avantajlı bir haftadasınız o nedenle kendi kararlarınızı kendiniz alın, sınırlarınızı kendiniz belirleyin.

YENGEÇ: Yakın çevrenizde yeni dostlar edineceğiniz veya eskilerle yeniden irtibat kuracağınız bu özel evrede, kendinizi çekici ve etkileyici hissedeceksiniz.  Tüm hafta boyunca yolculuklarda dikkatli olmalısınız ve ucu açık, belirsiz planlara dahil olmamalısınız. Uzaklardan gelen haberler ve medya bağlantılı çalışmalarınızın olumlu sonuçlarını alabilirsiniz.

ASLAN: Hem kariyerinizin hem mali gelirlerin sevindireceği bir haftadasınız. Özgüveniniz yükselecek, beyniniz sınıflandırmalar yaparak işe odaklanmanızı sağlayacak. Düşüncelerdeki dağınıklıktan kurtuluyorsunuz. Harcamalarınıza her şeye rağmen dikkat etmelisiniz zira dolandırılma, kandırılma riski taşıyorsunuz. İç dünyanızda ışıltılar başlamış. İzleri ve sezgilerinizi takip ederseniz aydınlığa çıkaracak.

BAŞAK: Aniden beliren seyahat ihtimaline karşı hazır olun. Ve beklediğiniz medya, akademi, yurt dışı teklifi yine beklemediğiniz bir anda gelebilir. Değerlendirirken dış dünyadan, yakınlarınızdan gelen tepkiler beklediğiniz kadar yüksek olmayabilir. Düşmanlıklarda yanılan taraf olabilirsiniz. Yine de iyi arkadaşlarınızın desteği ile ilerlemeyi başaracaksınız.

TERAZİ: Yakınlarınızın sağlığındaki ani iyileşme, sezgilerinizdeki ani yükseliş, kafanızın bir anda başka türlü çalışması ve dinginleşmek bu haftanın mutluluk temaları. Kendi sağlığınızı ve iş yaşamınızı da ihmal etmemelisiniz. Sınırlarınızı çizmekle ilgili sorunlar büyük dertlere dönüşebilir. Eğer yaratıcı bir iş yapıyorsanız bereketli bir haftada olacak, otoritelerin takdirini kazanacaksınız.

AKREP: Eş, yakınlar, dostlar bir araya gelip muhteşem bir sürpriz hazırlayabilir. Ya da siz  evlilik kararı alarak onları şaşırtabilirsiniz. İyi bir dostla yakınlaşmak veya partnerinizle daha sıkı bir arkadaşlık geliştirmek mutluluğunuzu perçinleyecek. Çocuklarınızın yaratacağı düş kırıklığı uzaklardan alacağınız bir yardımla kısa sürecek. Dengeleri değiştireceksiniz.

YAY: İş ve kariyer alanında beklenmedik gelişmeler, iyimser ve keyifli duruşunuzun mutlulukla sarmalanmasını sağlayacak. Nihayet yüzünüz gülüyor. Aile içi miras, para paylaşımı, vs konularında uzlaşmacı ve kazançlı görünüyorsunuz. Mülk edinmek, kredi almak haftanın karlı yatırımları.

OĞLAK: Uzaklardan gelen haberler, aşkı, yeni bir projeyi  veya çocuklarınızla ilgili güzel yenilikleri getirecek, sevindirecek. Yolculuklarda dikkatli olması gereken gruptansınız. Yakın çevrenizle birbirinizi destekleyici tutumunuz hem bereketi hem şefkati sağlayacak. İhtiyacınız olan ilgiyi alacaksınız.

KOVA: Evle ilgili beklentilerinizi yerine getirecek fikirlerle karşılaşacak ve uygun çözümler üreteceksiniz. Bu karışıklığın sona ermesi, sevinç duymanız demek. Gelir gider dengeniz  bir an bozulmuş gibi görünse de, çalışma konusundaki yaratıcılığınız daha fazla iş ve para olarak size yansıyacak.

BALIK: Yakın çevrenizden alacağınız ilhamla bir ortaklık kurmanız mümkün. Ve bu hayat kurtaran bir çözüm ya da yaşam ortaklığı olabilir. Yalnızlığınızı bitirecek yeni fikirlere açılıyorsunuz. Ancak beklentilerinizi yüksek tutmayın, hemen hayallere dalmayın ve sınırlarınızı iyi belirleyin. Öte yandan aşkta haftanın en şanslı burcusunuz. Venüs’ün konumu erosun okunu getiriyor.