Hafta Sonunda T Kareye Dikkat !

Uzman Astrolog Su Karakuş

Astrolojide tehlikeli, zor ve tehditkar açılar olarak bilinir. Ve hafta sonu boyunca gökyüzü bu 3 tehlikeli açıyı deneyimleyip duracak!

Ay’ın Terazi burcundaki transit boyunca önce Venüs’le kare açı yaparak sevgi, adalet, denge kavramlarımızı sarsacak ve gözden geçirmemizi sağlayacak duygular içine çekileceğiz. Sonra bu ikili sırayla JüpiterRx, SatürnRx’le T Kare oluşturacak. Nihayetinde Mars ve Pluton’da işin içine dahil olacak ve yeni bir T Kare gözlemlenecek.

Gezegenlerin simgelediği olayları iyi bilirsek, olasılıkları da doğru tahmin ederiz. Ay Terazi burcunda adil, diplomatik bir arayış içindeyken, Mars’n gereksiz sert tutumu ve Pluton’un gizli intimak planları istemediğimiz köklü değişikliklere itilmemizi sağlayacak. Oldukça tehlikeli göksel şartlar altındayız ve retro gezegenler gizli hareket etmeyi, arkada dolap çevirmeyi sever. Ekonomik alana hakim olan Venüs, şefkatli ve dost gürünse de bu koşullar altında sadece kendi çıkarıyla ilgilenebilir.

Özetle mali alanda dikkatli, gizli düşmanlıklara karşı gözü açık, adalet arayışımızda beklentisi düşük bir tutum almalıyız. Günün ve bir sonraki günün sonunda hayatımızda bir çok şey değişmiş olacak. Mars’ın tahrikine kapılmamayı başaranlar köklü değişimede ayak uyduracaklardır. Öfkeyle değil, sağduyu ve dirençle hareket etmeliyiz. Güzellik ve estetik planlarımızı mümkünse haftasonunda ertelemeliyiz.

Doğal afetler, savaşlar ve büyük kazalar için uygun bir zemin var. Korkuyu değil, önlem almayı düstur edinmeliyiz.

Bu süreçte Güneş başak burcuna yerleşerek sağlıklı ve sağlıksız davranışları kolayca ayırt etmemizi sağlayacak. İş, sağlık, bilgi alanlarında yol gösterici olacak.

Sağlıklı günlere

 Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos