KOÇ: 15 Kasımda gerçekleşen yeniay 10-20 Kasım arasında ekstra gelir kazanmak ve kimi ameliyatlar için avantaj sağlayacak. Yöneticilerinizin güçlü bağlantıları ve iyimser tutumu sayesinde beklenmedik karlar elde edeceksiniz. Bir yandan da hayallerinizi gerçekleştiren şeyin pisişik yanlarınız olduğunu düşüneceksiniz. İçsel gücünüz şaşırtıcı derecede artarken düşüncelerinizi kolaylıkla gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

ÖZGÜRLÜK HAFTASI BURÇ YORUMLARI- 7-13 MART HAFTASI

Venüs ve Mars hafta başında Kova burcuna geçmiş olacak. Daha yüksek bir özgürlük ihtiyacı tüm burçları sarıp sarmalayacak.

Merkür de 10 Mart dan itibaren Balık burcuna geçiş yapıyor. Yaratıcılık, matematik zeka hafta ortasından itibaren yerini sezgilere ve sanatsal yeteneklere bırakacak.

13 Mart dan itibaren dolunayın etkisi başlıyor. Tamamlamak ve sonuca ulaşmak üzere sağlık konusuna ve iş alanlarına dikkat artacak.

KOÇ:

6 MARTTAN İTİBAREN EKİBİNİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

6 Mart da hem Venüs, hem Mars elele vererek Kova burcuna yerleşecek. Martın büyük kısmında beraberlik bozulmayacak bu nedenle arkadaşlarınızın bir kısmıyla iyi anlaşırken, bir kısmıyla gerilim yaşayacaksınız. Mali konularda kararlarınızı tek başınıza almalı, yatırımlarınızı yalnız yapmalısınız.

DİNLEME ZAMANI 10 MART DA BAŞLIYOR.

10 Martdan itibaren Merkür Balık burcuna yerleşiyor. İçe dönmek, bilgiyi aramak, içsel bilgeliğe ulaşmak için mükemmel bir zaman. Yalnızlığınızı seveceksiniz. Anıların gün yüzüne çıkacağı bu evrede, geçmişi daha sık düşünecek ve müziğin, şiirin akıcılığına kendinizi bırakacaksınız.

BOĞA:

KARİYER ALANINDA ÖZGÜRLÜK İHTİYACI ARTIYOR.

6 Mart da hem Venüs, hem Mars kova burcuna geçiyor. Mart boyunca, birlikte hareket edecekler ancak bu haftadan itibaren kariyer alanında daha özgür olmak isteyecek, daha objektif ve yaratıcı davranışlar göstereceksiniz. Bu dönemde yöneticilerinizle aranızda hem çok iyi hem zaman zaman sertleşen bir iletişim benimseyecek, hedeflerinize bir şekilde ulaşacaksın.

DİLEKLERE ODAKLANIYORSUNUZ.

10 Mart da Merkür balık burcuna geçecek. Bu alanda bir süredir Neptün seyir halinde. Dostlarınızla aranızda, bazen düş kırıklığı, bazen şefkat ilişkisi gelişiyor. Merkür transitiyle ekip arkadaşlarınızla sözleşme yapabilir, dileklerinizi hayallerinizle buluşturabilirsiniz.

 

İKİZLER:

SEYAHATLERE ÇIKIN.

Hafta başından itibaren  seyahatler, yurt dışı ilişkiler ve eğitimler gündeminizde olacak. Özgür hissedecek ve yollarda olmak isteyeceksiniz. Yolculuklarınızın bir kısmı dış dünyaya açılmanızı sağlarken, bir kısmı da içinize dönmenize yardım edecek. Mars kazalara açık olmanıza da neden olabilir. Her koşulda dikkatiniz yüksek olmalı.

10 MARTDAN İTİBAREN SÖZLEŞMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

Merkür 10 Mart dan itibaren balık burcunda yol alacak. Merkür yöneticiniz olduğu için her transiti yani burç değişikliği çok önemli. Bir yandan kariyerinizi ilgilendiren anlaşmalar yapacaksınız, diğer yandan sezgilerinizi tama anlamıyla fikirlerinizle buluşturacak, yaratıcılığınızı yükselteceksiniz.

 

YENGEÇ:

ESKTRA GELİRLERİNİZ ARTIYOR.

6 Martdan itibaren, ekstra gelir kazanmak için müthiş bir itki duyacak, engel tanımayacaksınız. Ancak kazanımlarınız artarken, harcamalarınız da artabilir. Yanlış yatırımlarla para da kaybedebilirsiniz. Hem dikkatli olun, hem de çabalarınızın ödülünü alacağınızı bilmelisiniz. Sezgilerinizin yüksek olacağı bu dönemde, hislerinize güvenerek yol alın.

İLİŞKİNİZ GELİŞİYOR.

10 Mart da dostunuz balık burcuna yerleşen Merkür zeki, konuşkan ve sezgisel bir partner adayını karşınıza çıkarabilir. Yalnızsanız bu adayı değerlendirin. Duygularınızın peşinden gidin. Bir ilişkiniz varsa zekanızı ilişkiyi daha canlı ve neşeli hale getirmeyi amaçlayın.

 

ASLAN:

İLİŞKİNİZE ÖZGÜRLÜK KATILIYOR.

Evlilik ve ortaklık alanınıza 6 Mart da hem Venüs, hem Mars yerleşiyor. Daha özgür olmak isteyecek, partnerinize de aynı özgürlüğü tanıyacaksınız. Bununla birlikte itirazlarınız da artacak. Daha akılcı davranacak, objektif bakış açınızı koruyacaksınız.

 

MERKÜR GELİRLERİNİZLE İLGİLENECEK.

Merkür 10 Marta dek ilişkiler alanınızda yol alırken, 10 Martdan itibaren gelirlerinizi ve düşünce okuma kapasitenizi yönetmeye başlayacak. Daha çok kazanmak için yaratıcılığınızı kullanmaya çalışın. Sezgileriniz doğal yollarla yükselecek. Kendinize inanmanız yeterli.

 

BAŞAK:

İŞ ALANINIZDA YENİLİKLER BAŞLIYOR.

Mars ve Venüs hafta başında iş alanınıza yerleşiyor. Daha zeki çıkışlar yapacaksınız. Daha yaratıcı olacaksınız. Ancak tahammülünüz azalabilir. Sağlık konusunda sorunlarınız varsa, çözüme ulaşırken daha kolay ilerleyeceksiniz. İş yaşamınızda daha başarılı, daha hedefe odaklı davranacaksınız.

YAKINLARINIZIN SİZE İHTİYACI OLABİLİR.

Yöneticiniz Merkür de 10 Mart dan itibaren evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşiyor. Evlenebilir, imza atabilirsiniz bunda bir sakınca yok yarar var. Ama evlilik gündeminizde değilse,  iş ortaklığı düşünebilirsiniz. Yakınlarınızla ilişkilerinizi yeniden canlandırmalı, ihtiyaç duydukları şefkati vermelisiniz.

 

TERAZİ:

AŞK ALANINIZ ATEŞLENİYOR. 

Hafta başında Venüs ve Mars aşk alanınıza geçerek erosun okuyla yeniden tanışmanızı sağlayacak. Bir ilişkiniz varsa en hararetli ve keyifli dönemlerinizden birini yaşayacaksınız. Yalnızsanız kalbinize göre biriyle tanışma ihtimaliniz var. Yanısıra yeni projelerde var olmak için fırsat yakalayacaksınız.

KENDİNİZİ İFADE YETENEĞİNİZ GELİŞİYOR.

10 Mart’a dek aşk alanınızda kalan Merkür. 10 Martdan itibaren iş yaşamınıza odaklamanızı sağlayacak. Daha çok iş konuşacaksınız. Sözleşmelerinizi bu dönemde yapabilirsiniz. Projelerinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebileceksiniz.

 

AKREP:

AİLE İÇİNDE TOPARLAYICI OLUN. 

Ev ve aile ilişkilerinizde yeni bir dönem hafta başında başlayacak. Bir yandan kırgınlıkları sona erdirecek, diğer yandan kendinize yeni savaş alanları yaratacaksınız. Dikkatle yönetilmesi gereken bir haftadasınız. Ve olumsuz sonuçlara daha yatkınsınız. Kışkırtıcı davranmamalısınız.

AŞKA VE ÇOCUKLARA YÖNELECEKSİNİZ.

Merkür 10 Marta dek evi ve yuvanızla ilgili konuşmaları, yazışmaları destekleyecek. 10 Mart dan itibarense aşk ve çocuklarla ilişkiler alanınıza yerleşecek. Konuşma konularınız bu kez aşka yönelirken, çocuklarınızla daha çok iletişimde olacaksınız. Projelerinize bu dönemde eğilmenizde yarar var.

 

YAY:

ÇEVRENİZE İLGİNİZ ARTIYOR.

Yakın çevrenize karşı ilginizin artacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Mars ve Venüs birlikte burç değiştiriyor ve çevrenizle daha sık iletişim halinde olacak, daha çok sosyalleşeceksiniz. Diğer yandan kızgın olduğunuz kardeşler ve komşularla iddialı, çekişmeli bir tavır içine girebilirsiniz. Dikkatli olun.

AİLENİZİ BİR ARAYA TOPLAYABİLİRSİNİZ.

Merkür 10 Mart da ev ve yuva alanınıza yerleştiğinde, tüm alım satım anlaşmaları, kiralama sözleşmeleri için uygun bir dönem başlamış oluyor. İstediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. İster evinizi döşeyin, isterseniz de tadilat başlatın. Ay sonuna dek, aileniz için büyük aile toplantıları da düzenleyebilirsiniz.

 

OĞLAK:

MALİ KONULARDA HAREKETLİ BİR HAFTAYA BAŞLIYORSUNUZ. 

Hafta başından itibaren Mars ve Venüs mali alanınıza yerleşiyor. Bu zıt gezegenler birbirine zıt işler yapacaklar. Biri kazanmanızı ve karlı alışverişleri teşvik edecek. Diğer harcamayı ve risk almayı. Dolayısıyla iki durumu aynı anda yaşayacaksınız. Benimsediğiniz insanlarınızla da ilişkilerinizde zıtlıklar gözlemleyeceksiniz.

 

ELEKTRONİKLERİ YENİLEYEBİLİRSİNİZ.

10 Marta dek para konusunda zekanızı ve iletişim becerinizi kullanacaksınız. 10 Martdan itibaren Merkür balık burcuna yerleşecek ve yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim için gireceksiniz. Üstelik otomobil, telefon gibi araçlarınızı da yenileme şansı bulacaksınız.

 

KOVA:

ÖZGÜRLÜK İHTİYACI VE YARATICILIĞINIZ ARTIYOR.

Haftanın başından itibaren Mars ve Venüs burcunuza birlikte yerleşecek. Böylece burcunuzda belirgin bir güzellik, estetik, tahammülsüzlük, evrensel konulara aşırı duyarlık ve asilik gözlemlenecek. Satürn ve Merkür’de burcunuzda yol alıyor. Diisplininizi koruyacak ve son derece yaratıcı bir iletişim kuruyor olacaksınız.

ZEKANIZLA ÖNE ÇIKIYORSUNUZ.

Merkür ayın başından, 10 Mart’a dek burcunuzda yolculuk yapacak. Daha çok bilgi toplayacak ve zekanızla öne çıkacaksınız. 10 Martdan itibarense balık burcuna geçerek, mali konularda daha akılcı aynı zamanda daha sezgisel davranmanızı sağlayacak. Gelirlerinizle bağlantılı sözleşmeleri 10 Martdan itibaren yapabilirsiniz.

 

BALIK:

Hafta başından itibaren içe dönmek, travmalarınızı iyileştirmek, kendinizi daha çok sevmek ve suçluluk duygularınızla baş etmek zorunda hissedeceksiniz. İçinizdeki mutsuzluk duygusuna eğilmeniz de gerekiyor. Meditatif çalışmalar, şifalar bu dönemde etkili olacaktır.

MERKÜR DE BURCUNUZDA. PARLAYIN..

Merkür 10 Marta dek sezgilerinizi, rüyalarınızı, spritüel eğilimlerinizi yönetecek. Daha fazla bilgi kaynağına ulaşabileceksiniz. 10 Martdan itibaren burcunuza giriş yaparak kendinizi ifade etmenizle ve algılarınızla ilgilenecek. Her türlü sözleşme, anlaşma için uygun bir evre böylece başlayacak.

HER HAKKI SAKLIDIR. SU KARAKUŞ