Azerbaycan'ın Doğum Haritası

BOL SÜRPRİZLİ AY: NİSAN BURÇ YORUMLARI

NİSAN 2022

KOÇ:

KENDİNİZİ YENİLEYİN. YENİAY BURCUNUZDA DOĞUYOR.

Nisana hızlı bir başlangıç yapacaksınız. 1. Nisan da burcunuzda gerçekleşen yeniay, sürpriz yenilikleri de beraberinde getirecek. Görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenileyeceksiniz. Anlık fikirlere açık olun. Kişisel gelişiminiz adına büyük adımlar atmalı ve yeni inançlar geliştirmelisiniz.

5 Nisan itibaren geçmişi anarken daha mutlu ve huzurlu olduğunuzu fark edebilir, yaşlı yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz. Yardımseverlik duygunuz ön planda olacak.

ÖZELEŞTİRİ YAPMA ZAMANI

15 Nisana dek yöneticiniz Mars, sosyalleşmenizi destekleyeceği kova burcunda yol alacak. 15 Nisandan itibaren, içe dönmek, tüm zamanların özeleştirisini yapmak isteyeceksiniz. Yeni döneme hazırlık için bu gerekli.

16 Nisan dolunayı bir miktar sert etkilerle evlilik ve ortaklık alanınızda oluşacak. Hem evliliğinizi hem kariyerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Köklü değişiklikler başta üzücü gelse bile, yenilik daha iyiye ulaşmanıza yardım edecek.

YÖNETİCİLERİNİZİN BASKISI KALKIYOR.

29 Nisan da Pluton Retro konuma geçtiğinde, kariyer yaşamınızdaki baskı üstünüzden kalkacak.

GÜNEŞ TUTULMASINDA GELİRLERİNİZ ARTIYOR.

30 Nisan da Merkür burç değiştirerek yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirecek. Araba, bilgisayar, cep telefonu almak için uygun zaman. 30 Nisan da boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasıyla sürpriz gelirler elde etmeye başlayacaksınız. Mali konularda hareketlilik ay boyunca sürecek ve kazanımlarınız ya da bereketiniz dolayısıyla özgüveniniz artacak.

 

BOĞA:

BİR ŞİFA SANATIYLA TANIŞIN.

1 Nisan da gerçekleşen yeniay, 5 Nisana dek etkili olacak. Yeniaydan yararlanmak üzere: kişisel gelişime ağırlık vermeniz, en az bir şifa sanatıyla tanışmanız gerekiyor. Meditasyon veya yoga öğrenmeli ya da geçmişle barışmalısınız. Sürpriz bir şekilde evren size yardım edecek.

5 Nisandan itibaren yöneticiniz Venüs balık burcunda yolculuk yapacak. Arkadaşlarınızla daha sevecen, daha nazik bir ilişki kurabilir hatta biriyle yakınlaşabilirsiniz.

YARDIM FAALİYETLERİNE KATILMAK İSTEYECEKSİNİZ.

15 Nisan da Mars balık burcuna yerleşiyor. Ay ortasından itibaren enerjiniz değişecek ve arkadaşlarınızla ilgilenecek, yardım faaliyetlerinde yer alacaksınız. Görüş ayrılıklarına daha yatkın olacağınız için iletişim güçlükleri yaşayabilirsiniz dikkat.

16 Nisan da terazi burcunda sert bir dolunay gerçekleşiyor. İş alanınızda ve iş seyahatlerinizde dikkatli olun. Sağlık sorunlarınız için çözüm arayışınız cevap bulabilir. İşlerle ilgili kuşkularınızı giderecek kararlar alabilirsiniz. Yurt dışı ticaret yapıyorsanız köklü değişikliklere hazır olun.

YOLCULUKLARA MOLA VEREBİLİRSİNİZ.

29 Nisan da Plüton Retro konuma geçiyor. Yolculuklarınızı hafifletip biraz dinlenmeniz mümkün olacak.

GÖRÜNÜŞÜNÜZ VE KİŞİSEL STİLİNİZ DEĞİŞİYOR.

30 Nisan da hem Merkür ikizler burcuna geçiş yapıyor hem boğa burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bir yandan mali konularda daha akılcı çözümler bulacak ve kazanmak üzere çeşitli sözleşmeler imzalayacaksınız. Diğer yandan kişisel stilinizi yenileyeceksiniz. Tüm bunlar sürpriz bir şekilde gerçekleşecek. Başkalarını şaşırtırken çok eğleneceksiniz.

İKİZLER:

YENİ DOSTLAR YAŞAMINIZA RENK KATACAK.

1 Nisan yeniayı yeni arkadaşlar, dostlar ve ekip arkadaşları kazanmanızı sağlayacak. Dış dünyaya duyarlı insanlarla buluşmak ve genel bilginizi tazelemek iyi gelebilir. Yeni arkadaşların beklenmedik şekilde hayatınıza girmesi heyecan duymanızı sağlayacak.

5 Nisandan itibaren yöneticilerinizle ilişkinize uyum yansıyacak. Daha anlayışlı bir tutum sergilemek iki taraf içinde kolay olacak. Nezaketle ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

KARİYER VE AŞK YAŞAMINIZDA BU EVREYE DİKKAT.

15 Nisan da Mars balık burcuna geçerek, kariyer alanında gizli hırsınızı yükseltecek. Daha çok kazanmak isteyecek, yükselişiniz için gizli yöntemler deneyeceksiniz. Öte yandan yöneticilerinizle aranızda tatsızlıklar ortaya çıkabilir.

16 Nisan da dostunuz terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Aşk hakkında daha çok düşünecek, bir ilişkiniz varsa sorgulayacaksınız. Ve ilişkinizi bir adım daha ileri taşıma kararı alabilirsiniz. Öte yandan bebek sahibi olmak ve bir projeyi teslim edip ödemenizi almak da ihtimallerden.

ÖDEMELERİNİZE FOKUSLANMAYIN

29 Nisan da Plüton oğlak burcunda Retro konuma geçiyor. Ödemeler konusunda baskı azalırken, alternatifler ortaya çıkacak.

ANİ AYDINLANMALARLA GELİŞECEKSİNİZ.

30 Nisan da yöneticiniz Merkür burcunuza yerleşerek zekanızı parlatacak, algılarınızı iki kat daha fazla açacak. Hızlı düşünüp, hızlı karar alabileceksiniz. Öte yandan önemli bir Güneş tutulması kişisel gelişim alanınızda gerçekleşecek. Ani aydınlanmalar yaşayabilir, geçmişinizle barışabilirsiniz. Güneş tutulmaları büyük sıçramalar yaratır. Bir ay boyunca etkili olacak, değerlendirin.

 

YENGEÇ:

KARİYER YAŞAMINIZDA YENİLİK YAPACAKSINIZ.

Kariyer alanınız 1 Nisan yeniayıyla şenleniyor. Yeni teklifler alabilir ya da beklemediğiniz bir mevkiye önerilebilirsiniz. Üstünde çok uğraştığınız ve artık umudu kestiğiniz işlerle ilgili gelişmeler de sevindirebilir. Yönetimle sorunlarınızın varsa bu dönemde kalp kırıklıklarınız tamir edilebilir.

5 Nisan da balık burcuna yerleşen Venüs, seyahatlerinizin rotasını severek yapacağınız yerlere yöneltiyor. Dünya görüşünüz değişecek.

EĞİTİMİNİZ DEVAM EDİYORSA BU BAŞARILI BİR DÖNEM.

15 Nisanda Mars balık burcuna yerleşiyor. Seyahatlerde dikkatli olmalı, sezgilerinizle hareket etmelisiniz. Eğitim sürecindeyseniz başarı grafiğiniz yükselebilir. Enerjinizi doğru kullanacak, doğru zamanda adım atacaksınız.

16 Nisan da terazi burcunda oluşan dolunay, evinizi ve aile içi ilişkileri gözden geçirmenize neden olacak. Artık taşıyamayacağınız yüklerin altında ezilmek isteyeceksiniz. İtirazlarınız yüksek perdeden olabilir. Veya istemediğiniz bir sorun üzebilir ancak güçlenerek çıkacaksınız.

İLİŞKİLERE UZAKTAN DA BAKMALISINIZ.

29 Nisan da Plüton karşıt burcunuzda gerilemeye başlıyor. İlişkilerinizi askıya alabilir veya uzaklaşıp rahatlayabilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASININ SÜRPRİZİ: YENİ BİR EKİP

30 Nisan itibaren içe dönmek, okumak, dinlenmek ve zihninizi bilgiye doyurmak isteyeceksiniz Merkür ikizler burcuna yerleşiyor. Aynı gün, Boğa burcunda oluşan Güneş tutulması, çalışma hayatınıza şahane ve güvenilir bir ekip, özel yaşamınıza kültürünüzden farklı arkadaşlar katacak. Bu yeni arkadaşlar geleceğiniz için oldukça etkili görünüyor. Tadını çıkarın.

ASLAN:

YENİ EĞİTİMLERE KATILIN.

Uzun yolculuklar, eğitimler, Dünyaya başka bir pencereden bakmak gibi eğilimler 1 Nisan yeniayında yeniden gündeminizde olacak. Korkusuzca seyahat edin, yeni eğitimler araştırın ve donanımınızı arttırın. Başka bir ülkeye ya da kente gidip insanların nasıl yaşadığını öğrenin. Bu iyi hissettirecek.

5 Nisanda Venüs balık burcundaki yolculuğuna başlıyor. Ekstra gelir kazanmakta ve harcamalarda daha avantajlı hissedeceğiniz özel bir evre yaşayacaksınız. Karlı alışverişler yapabilirsiniz.

HARCAMALARINIZ ARTABİLİR.

15 Nisan da Mars balık burcuna yerleşerek, ekstra harcamalar yapmanıza sebep olacak. Bu harcamaların büyük kısmı iyilik yapmak veya başkalarının refahını yükseltmek için olabilir. Yeni gelirler kazanmak üzere de çabalarınız artacak.

16 Nisan da terazi burcunda gerçekleşen dolunay, yakın çevre ve akrabalık ilişkilerinizi yeniden mercek altına almanıza neden olacak. Yeni kararlar alabilirsiniz ve özellikle sağlık konusunda köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz. Beslenme tarzınızı değiştirin.

İŞ YAŞAMINIZIN STRESİ AZALACAK.

29 Nisan da Plüton Retro konuma geçiyor. Gerileme boyunca iş yaşamınızın stresinden uzaklaşma şansı bulacaksınız.

KARİYER YAŞAMINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇILACAK.

30 Nisan da Merkür ikizler burcuna geçerek, daha fazla sosyalleşmenizi, arkadaşlarınızla daha sık iletişim halinde olmanızı sağlayacak. Bilgi alışverişi mutlu edecek. Öte yandan aynı gün Boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması kariyer yaşamınız için yeni ve beklenmedik bir sayfa açmanız anlamını taşıyor. Teklifleri değerlendirebilir veya üstünde çalıştığınız gelişimi gösterebilir ve yükselebilirsiniz.

BAŞAK:

EKSTRA GELİR KAZANMANIZIN ÖNÜ AÇILIYOR.

Ekstra gelirler kazanmak istiyorsanız 1-5 Nisan arasında büyük bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Süregelen kredi başvurunuza sevindiren bir cevap da alabilirsiniz. Koç yeniayı mali konularda yenilik yapmanız için teşvik edecek. Yeni tekliflere sıcak bakmalısınız.

5 Nisan da Venüs karşıt burcunuza yerleşiyor. Balık burcundaki yolculuğu sırasında yakınlarınızla ve eşinizle sevginizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Yakınlıklar artacak.

AY ORTASINDA ARABULUCU VE YATIŞTIRICI OLUN.

15 Nisan da Mars balık burcuna transit geçiş yapıyor. Aile ve yakınlarla ilişkilerinizde tahammülsüzlükler artabilir. Bir takım arabuluculukların ve tartışmaların içine istemeden çekilebilirsiniz. Yatıştırıcı olun.

16 Nisan dolunayında mali konularda amaçlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Hedefe ulaşabiliyor musunuz yoksa tam tersine geride mi kaldınız? Neler yetersiz ve engelleriniz neler? Zamanınızı alan ama verimsiz olan ne varsa hayatınızdan çıkartmalısınız.

KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLERE BİRAZ MOLA VERECEKSİNİZ.

29 Nisan da geri harekete başlayan Plüton, aşk ve çocuklarla ilişkinizdeki dayanılmaz ağırlığı ortadan kaldıracak. Rahatlıyorsunuz.

YENİ YOLCULUKLAR VE EĞİTİMLER SİZİ BEKLİYOR.

Yöneticiniz Merkür 30 Nisan da ikizler burcuna yerleşerek, zekanızı kariyer yaşamınıza yönetmenize ön ayak olacak. Yeni projeler üretmekte zorlanmayacaksınız. 30 Nisan da dostunuz boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması da yeni eğitimler almanızı, seyahatlere çıkmanızı, bilgiye doğru kaynaktan ulaşmanızı sağlayabilir. Dünya görüşünüz bir hayli değişecek.

 

TERAZİ:

EVLENMEK İÇİN MÜKEMMEL DÖNEM

Evlenmek veya ortaklık kurmak için 1-5 Nisan arası mükemmel. Böyle bir hazırlığınız yoksa yakınlarınızla birlikte olmaya çalışın. Hayatınızı olumlu anlamda değiştirecek yeni bilgilere ulaşacak, onlarla ilişkinizi daha sıcak yaşayacaksınız. Yakınlıklar yalnızlık duygunuzun telafisini sağlayacak.

5 Nisan da yöneticiniz Venüs, balık burcuna yerleşecek. İş alanınızı güzelleştirmek, dekorasyon yaptırmak gibi amaçlarınıza odaklanacaksınız. İlişkileriniz de canlanacak.

DİYET YA DA SPORA BAŞLAMAK İÇİN DOĞRU ZAMAN

15 Nisan da Mars balık burcuna geçiş yapıyor. İş ve sağlık yaşamınızda daha çok çaba harcayacak, daha kararlı bir portre çizeceksiniz. Diyet yapmak veya spor yapmaya başlamak bu dönemde çok mümkün ve kolay olacak.

16 Nisan da burcunuzda gerçekleşen dolunay görünüşünüzde ve stilinizde sevmediğiniz şeyleri elemek, yerine yeni bir tarz koymak için bir fırsat niteliğinde ancak biraz da sert bir etkisi var. Aile içinden aşırı baskıya maruz kalmanız ya da evle ilgili baş edilmez bir sorunla mücadele etmeniz söz konusu. Köklü değişikliklere hazır olun.

AİLE BASKISI AZALIYOR PLÜTON RETRO.

29 Nisan da Plüton gerilemeye başlıyor. Ailenizde baskısını ensenizde hissettiğiniz kişi uzaklaşabilir ve ortamdaki gerilim hafifleyebilir.

YENİ GELİRLER KAZANABİLİRSİNİZ, GÜNEŞ TUTULMASI SÜRPRİZLERLE DOĞUYOR.

30 Nisan da ikizler burcuna yerleşen Merkür, seyahat, eğitim ve felsefe yaşamınıza farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Bu bakışla geniş perspektifi fark edeceksiniz. Aynı gün Boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması krediler, yeni sürpriz gelirler, ikramiye ve prim kazanmanızı sağlayabilir. Hesap haneniz kabaracak. Değerlendirin.

 

 

AKREP:

İŞ VE SAĞLIK YAŞAMINIZDA SÜRPRİZ YENİLİKLER GELİYOR.

1 Nisan yeniayı iş ve sağlık yaşamınıza sürpriz yenilikler getirecek. Yeni bir iş kurabilir, iş alanınızı değiştirebilirsiniz ya da eleman alabilirsiniz. Sağlıklı yaşam programları içinize sinmiyorsa, nihayet güvenebileceğiniz bir diyet bulabilirsiniz. Yakınlarınızın önerilerini dikkate alın.

5 Nisan da Venüs aşk alanınıza yerleşiyor. Yılın en özel dönemlerinden birini yaşayacaksınız. Bu dönem de yalnızsanız aşkı bulabilir ve çekiciliğinizle başkalarını etkileyebilirsiniz.

AY ORTASINDAN İTİBAREN ÇEKİCİLİĞİNİZ ARTIYOR.

15 Nisan da Mars’ın balık burcuna geçişiyle aşk yaşamınızda çekiciliğiniz de, etkilenme yüzdeniz de artıyor. Partnerinizle daha çok tartışabilir ve bu tartışmaları ilişkiyi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla da benzeri bir ilişki kuracaksınız.

16 Nisan da terazi burcunda oluşan dolunayla geçmişe bir sünger çekme kararı alabilirsiniz. Yöneticiniz Plüton da yakın çevre alanından zorlayacağı için, bilerek ve isteyerek değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz. Akrabalarla iletişimi sınırlamak veya arabanızı değiştirmek bu kararlardan bir kısmı olabilir.

PLUTON RETROSU YAKIN ÇEVRENİZDEN GELEN BASKIYI AZALTACAK.

Yöneticiniz Plüton 29 Nisan da gerilemeye başlıyor. Yakın çevrenizle ilişkileriniz de bir miktar rahatlama hissedeceksiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI EVLİLİK TEKLİFİYLE ŞAŞIRTABİLİR.

30 Nisan da Merkür, ikizler burcuna geçiş yapıyor. Esktra gelir kazanmanızı sağlayacak yeni ve sıradışı fikirlere kendinizi açacaksınız. Öte yandan aynı gün Boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ani bir evlilik teklifinin şaşırtıcı mutluluğunu düşündürüyor. Ya da bir iş ortaklığına ışık hızıyla karar verebileceğinizi. Her koşulda gelişmeler şaşırtıcı olacak.

 

YAY:

YENİ AŞK KAPIYI ÇALIYOR.

Yeni bir aşk kapıyı çalabilir çünkü 1 Nisan da aşk alanınızda bir yeniay doğuyor. Bir ilişkiniz varsa daha ciddi boyuta geçmeye karar verebilirsiniz ya da yeni bir projede yer alabilirsiniz. Planlamadığınız gelişmeler bir iş arkadaşınızın sayesinde gerçekleşebilir. Bebek sahibi olmak ihtimallerden.

5 Nisan dan itibaren, Venüs ev ve yuva alanınızı şenlendirecek. Evinizin havasına romantik dokunuşlar katabilir, dekorasyon yapabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde barış sağlanacak.

AY ORTASINDA EV KAZALARINA DİKKAT EDİN, SEZGİLERİNİZLE DAVRANIN.

15 Nisan da Mars’ın balık burcuna geçişiyle ev kazalarına dikkat etmeniz gerekecek. Aile içi tartışmalarda arada kalabilir ya da gerginliklere dahil edilebilirsiniz. Elinizden bir şey gelmediğini hissettiğinizde sezgilerinizle davranmalısınız.

16 Nisan da terazi dolunayında arkadaşlarınızla ilişkilerinize spot tutmanız gerekecek. Daha fazla hayal kırıklığı istemeyeceksiniz. Ekiple anlaşmazlıklar yaşarsanız konu para olabilir. Kazanç kaynağınız köklü şekilde değişecek. Zorunlu yeniliklere hazır olmalısınız.

ENDİŞELERİNİZ KAYBOLUYOR, PLÜTON RETRO

Mali konulardaki endişelerinizi giderecek gelişme 29 Nisan da Plüton retrosuyla birlikte başlayacak.

GÜNEŞ TUTULMASINDA İŞ YAŞAMINIZDA BÜYÜK SIÇRAMA OLUŞACAK.

30 Nisan da ikizler burcuna yerleşen Merkür, partnerinizle ve yakınlarınızla iletişim ihtiyacınız artacağı bir döneme vurgu yapıyor. Karşıt fikirlerin değeri bu dönemde anlaşılacak. Öte yandan boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasıyla iş yaşamınızda büyük bir sıçrama yaşayabileceksiniz. Yeni tekliflere sıcak bakmalısınız. Sürprizler karşısında kuşku duymadan evet demelisiniz.

 

OĞLAK:

 

AYIN İLK YARISINDA EV VE AİLE ÖNCELİĞİNİZ OLACAK.

Ev almak, kiralamak, taşınmak için yılın en uygun zamanlarından birindesiniz. 1 Nisan da doğan yeniay, partneriniz ya da çocuklarınızla kuracağınız yeni düzeni hazırlıksız ama mükemmel bir şekilde yaşamanıza yardım edecek. Sürprizlere açık olun. Aile birliği yenileniyor.

5 Nisandan itibaren Venüs balık burcuna yerleşiyor. Yakın çevrenizle, akrabalarınızla varsa kardeşlerinizle yeniden bağlantı kurun, bir araya gelin. Bu aile içi sosyalleşme zamanıdır.

AY ORTASINDA PASİF BİR SAVAŞ BAŞLAYABİLİR.

15 Nisan da balık burcuna yerleşen Mars, yakın çevrenizle aranızda gizli ve pasif bir savaş başlatabilir. Öte yandan yolculuklarda inanılmaz bir dayanma gücü sağlayabilirsiniz. Aile içinden birine destek olmak isterken zor durumda kalmamaya dikkat edin.

16 Nisan da kariyer alanınızda oluşan dolunay, sabrınızın sınırlarını zorlayacak ve belki de vedalaşmak isteyeceksiniz. Bu mümkün değilse yönetici değişikliği önünüzü açacaktır. Başkalarını ezmeden ve tamamen iyi niyetinizle yükselmeyi hedeflemelisiniz zira gerçeklerin ortaya çıktığı bir evre olacak.

PLUTON BURCUNUZDA RETRO KONUMA GEÇECEK, BASKIYI AZALTIN.

Plüton burcunuzda uzun yıllar geçirdi. 29 Nisan da Retro konuma geçecek ve kontrolü elden bırakmanızı sağlayacak.

AY SONUNDA İŞ VE AŞK YÜKSELİŞTE. MUTLAKA DEĞERLENDİRİN.

30 Nisan da Merkür’ün ikizler burcuna geçişi, iş alanınızda anlaşmaları, sözleşmeleri ve düşünceleri hayata hızla geçirme eyleminizi destekleyecek. Aynı gün dostunuz boğa burcunda Güneş tutulması yaşanacak. Tutulmanın yalnızlar için sürpriz aşklar, ilişkisi olanlar içinse bebek sahibi olmak gibi sevindirici gelişmeler yaratacağı aşikar. Yeni projeler yine bu evrede karşınıza çıkacak.

 

KOVA:

YAKIN ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.

1 Nisan da koç burcunda yeniay doğuyor. Yakın çevrenize yeni insanlar yerleşebilir veya siz çevre değişikliği yapabilirsiniz. Araba, cep telefonu gibi iletişim araçlarınızın bir kısmını da yenileyebilirsiniz. Yenilikler evde konforunuzu arttıracak ve sürpriz bir gelişmeyle rahatlayacaksınız. Çevrenizi genişletmeye çalışın.

Mali konularda avantajlı döneminiz 5 Nisandan itibaren başlıyor. Daha bereketli hissedeceksiniz ve özgüveniniz bir miktar şıklığınızı arttırma çabanızın etkisiyle yükselecek.

AY ORTASINDA YOLCULUKLARA DİKKAT.

15 Nisandan itibaren Mars balık burcuna yerleşecek ve harcamalarınızı da kazanma hırsınızı da yükseltecek. İyilik ve merhamet için yaptığınız harcamaların pişmanlığı dönüşmemesi için ani karar vermeyin, araştırmacı olun.

Dostunuz terazi burcunda 16 Nisan da meydana gelen dolunay, uzun yolculuklara hazırlanmanızı veya tamamlamanızı sağlayabilir. İç dünyanızda büyük değişiklikler yaratacak bu dolunayla, ticari yaşamınızda değişiklikler yapmak da mümkün, eğitiminizi tamamlayıp sertifika almanız da..

PLÜTON RETROSUNDA SUÇLULUK DUYGULARINDAN KURTULMALISINIZ.

29 Nisandan itibaren sezgilerinizde gerileme fark edebilirsiniz. Geçmişin suçluluk duygularından kurtulabilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASINDA EV VE AİLE YAŞAMINIZ MERCEK ALTINDA.

30 Nisan da Merkür ikizler burcuna yerleşiyor. Partneriniz ve çocuklarınızla daha fazla zaman geçirecek, daha sık iletişim kuracaksınız. Boğa burcu Güneş tutulmasıysa aynı gün oluşarak yeni bir ev alma, kiralama ve sürpriz taşınmalara imkan verecek. Eleman almak da dahil evle ilgili tüm yeniliklere bu dönemde sıcak bakacaksınız. Ani gelişmeleri fırsata çevireceksiniz.

 

BALIK:

 

AYIN İLK YARISINDA MALİ GELİŞMELER SEVİNDİRECEK

İş kurmak, maaş almak, daha çok kazanmak gibi mali beklentilerini yeniayla birlikte yükselişe geçecek ve sürpriz bir şekilde beklentinizin üstünde kazanacaksınız. Yakın çevrenizden birilerinin katkısıyla mali gelişmeler sevindirecek.  1 Nisan yeniayı beklentilerinize ışık tutacak.

5 Nisan da burcunuza yerleşen Venüs güzellik/yakışıklılık konusunda çabalarınızı ödüllendirecek. Ve zarif görünmek, bir çok konuda çözüm bulmanızı sağlayacak.

AY ORTASINDA ENERJİ SERTLEŞİYOR DİKKAT

15 Nisan da Mars burcunuza yerleşiyor. İçe dönmekten kurtulup dışa açılacağınız, isteklerinizi doğru ifade edeceğiniz ve çekingenliğinizi bir kenara bırakıp, sezgilerinizle yaşayacağınız bir dönem başlayacak.

Dolunay terazi burcunda 16 Nisan da doğduğunda, borçlarınızı tamamen ödemeniz, kredi başvurularınızın sonuçlanması mümkün olabilecek. Öte yandan kimi arkadaşlarınızın üzerinizde oluşturacağı baskıya dayanmak da kolay olmayacak. Büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz.

PLUTON RETROSU YALNIZLIĞINIZA NOKTA KOYACAK.

29 Nisan da ekip ve arkadaşlık alanınızda Plüton geri gidecek. Dostluklarda kontrol duygusunu ortadan kaldıracaksınız. Yalnızlığınız sona erecek.

GÜNEŞ TUTULMASIYLA İLETİŞİM VE SEYAHAT ARAÇLARINIZI YENİLEYECEKSİNİZ.

30 Nisan da Merkür ikizler burcuna transit geçiş yapacak. Ailenizle bilgi alışverişinizin sıklaşacağı bir dönem yaşanacak. Aynı gün Güneş tutulması da Boğa burcunda gerçekleşecek. Yakın çevrenizi, arabanızı veya cep telefonunuzu sürpriz bir şekilde yenileyebilirsiniz. Bu yenilik plan dışı gerçekleşecek ve çok sevindirecek. Çevre değişikliği de yapabilirsiniz.