Akrepsin yükselenin yay. Buda demektir ki iki kere ketumsun çünkü Güneş 12. Eve yerleştiğinde gizli, kapaklı ilişkileri seviyor ve saklanası olaylar yaşıyorsundur. Avantajın sezgilerinin 2 kere güçlü olması. Ay burcun boğa, bu da dolunay çocuğu olduğunu gösteriyor;

Joe Biden Doğum Haritası

Akrepsin yükselenin yay. Buda demektir ki iki kere ketumsun çünkü Güneş 12. Eve yerleştiğinde gizli, kapaklı ilişkileri seviyor ve saklanası olaylar yaşıyorsundur. Avantajın sezgilerinin 2 kere güçlü olması. Ay burcun boğa, bu da dolunay çocuğu olduğunu gösteriyor; sonuç odaklı ve para odaklı. 6. Eve yerleşen bir Ay, mükemmellik arayışı, eleştiri yeteneği, sağlıklı olanı seçmekte ustalık ve obsesyon demektir.

Venüs, Güneş, Merkür ve Mars akrep de yani baskın bir akrep karakteri, tutkulu, hırslı, iradeli, kinci. Akrep burcunun yöneticisi Pluton, Aslan burcunda ve Mars’a kare açı yapıyor. Sağlıklı olanı seçmekteki ustalık, sağlıksız olanı sevmeye dönüşmüş. Savaşmayı ve savaşa giden yolda herşeyi mübah sayıyorsun. Acımasızlık yüksek oranda. 12. Ev şefkati bu nedenle yok olmuş.

Tepe noktada 19.derece başak var ve transit Jüpiterden destek alıyorsun bu iyi. Yükselenin yöneticisi Jüpiter’in transit Jüpiter, Satürn, Plutonla karşıt yapıyor yani seni zor ve travmatik günler bekliyor, bu da kötü haber. Aralıkdan itibaren Satürn’ün kova transiti başladığında durumun daha da zorlaşacak. Satürn, Pluton karşıtlığı gücünü yeniden kanıtlamanı gerektirecek. Doğum haritan ve transitlerin TKare oluşturacak. İş ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken duyguların bir kez daha hırpalanacak. Aslında göründüğün kadar güçlü olmadığını hatırlayacaksın. 2021 de başka bir Tkare seni sarsacak. Transit Uranüs, Pluton ve Marsın’ı tetiklediğinde tanıdık sandığın herşeyin sende yarattığı şoku deneyimleneceksin. Bu atlatılması zor bir evre. Değişim hiç bitmeyecekmiş gibi görünecek. Yenilikler seni hayatta tutacak ya da köklü değişiklikleri başaramayacaksın. Zor günler yaklaşıyor. Plutonun dönüştürücü bir gücü vardır : ya şeytanı oynatsın ya da meleği. Şifacı olan yani melek her zaman, şeytan zaman zaman kazanır!

Tebrikler Joe Biden.

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos