KOÇ: 15 Kasımda gerçekleşen yeniay 10-20 Kasım arasında ekstra gelir kazanmak ve kimi ameliyatlar için avantaj sağlayacak. Yöneticilerinizin güçlü bağlantıları ve iyimser tutumu sayesinde beklenmedik karlar elde edeceksiniz. Bir yandan da hayallerinizi gerçekleştiren şeyin pisişik yanlarınız olduğunu düşüneceksiniz. İçsel gücünüz şaşırtıcı derecede artarken düşüncelerinizi kolaylıkla gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

09.11.2020 – 15.11.2020 Haftalık Burç Yorumu

KOÇ:

14 Kasım’da Mars retrosu da Koç burcunun 15.derecesinde sonra eriyor. Uzun zamandır düşük olan enerjiniz tekrar yükselirken öfke kontrolü zor olacak. Özellikle kariyer alanından gelen baskılara aşırı direnç üreteceksiniz. Sakinliğinizi koruyamazsanız 20-22 Aralık evresinde kötü kararların sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.

YENİAY YENİ YATIRIMLAR VE EKSTRA KAZANÇLAR DEMEK.

15 Kasımda gerçekleşen yeniay 10-20 Kasım arasında ekstra gelir kazanmak ve kimi ameliyatlar için avantaj sağlayacak. Yöneticilerinizin güçlü bağlantıları ve iyimser tutumu sayesinde beklenmedik karlar elde edeceksiniz. Bir yandan da hayallerinizi gerçekleştiren şeyin pisişik yanlarınız olduğunu düşüneceksiniz. İçsel gücünüz şaşırtıcı derecede artarken düşüncelerinizi kolaylıkla gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

 

BOĞA:

14 Kasımda Mars retrosu sona eriyor. İç dünyanızı saran uyuşma ve uyuma eğiliminin yerine daha aktif olma ihtiyacı gelirken, suçluluk duygularınızı da abartabilirsiniz.  İçten içe isyan etme sürecinde küçük baskılara büyük tepkiler vermeye başlayacaksınız. Öte yandan bu tepkilerin size ve başkalarına vereceği zararlarla, 20-22 Aralıkda yüzleşmeniz gerekebilir.

EVLENEBİLİR YA DA İŞ ORTAKLIĞI KURMAYI DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

15 Kasımda gerçekleşen yeniay 10-20 Kasım arasında etkili olacak ve ilişkilerde yenilik sağlayacak. Evlenebilir veya teklif alabilir/yapabilirsiniz. Ortaklık kurma kararı da alabilirsiniz. Her şey öyle sürpriz bir şekilde gelişecek ki kendinizi mutluluğun ortasında acele mi oldu acaba diye düşünürken bulacaksınız. Yeni yaşam size yeni bir eğitim ortamı, akademik kariyer fırsatı veya uzun bir yolun sonundaki yaşam alanı değişikliğini getirecek. Kent değiştirebilirsiniz.

İKİZLER:

Mars retrosu 14 Kasımda sona eriyor. Arkadaşlarınızın olumsuz davranışlarına bir süredir katlandığınızı hissediyordunuz. Mars retrosunun sona erişiyle birlikte artık katlanmalara değil direkt söyleyip rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Direkt söylenmeler ililşkiler açısından bir tehdit ve restleşme olarak algılanacak. Bu kez çocuksuz bir oyunun içinde olmayacak gerçek bir kavgaya girişeceksiniz. 20-22 Aralık döneminde şimdilerde yaşanan kavgaların asıl sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.

YENİAY YENİ İŞ OLANAKLARI YARATACAK.

15 Kasımda iş alanınızda parlayan yeniay büyük bir mali getiriyide beraberinde taşıyor. Yeni işler, müşteriler, hayatınıza renk katacak,  Bu süreç 10-20 Kasım arasında zirve konumda. İyi değerlendirin. Sezgilerinizde hayli yüksek olacak. Bununla birlikte olaylara bakış açınız görünenin ardındakini görebilme yeteneğiyle bütünleşecek. Dolayısıyla kendinizi nelerden korumanız gerektiğini de iyi biliyor olacaksınız.

YENGEÇ:

Mars retrosu 14 Kasımda sona eriyor. Kariyer alanında gerçekleşen retro, ilişkiler ve kariyeriniz arasında seçim yapmaya zorlamıştı ve yöneticilerinizin çekimser tavrı kararsız kalmanıza neden olmuştu. 14 Kasımdan itibaren yöneticilerinizde baskıcı , asi ve inatçı davranacak. Şaşıracaksınız ve kararsızlıkları aşarken ortamdaki gerilimden payınızı alacaksınız. 20-22 Aralıkda Mars’ın aldırdığı kararların dönüştüren sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.

YENİ BİR AŞK VEYA YENİ PROJELER HEYECAN DUYMANIZI SAĞLIYOR.

15 Kasımda gerçekleşen yeniay, aşk alanınızda çığır açacak. İyi ve güvenilir bir arkadaşla yakınlaşmak, ortalık kurmak veya yaşam ortaklığına geçmek sizi oldukça rahatlatacak. Güvenli sularda yüzmenin konforuna ulaşacaksınız. Bu sürpriz gelişmede tekliflere cevap verirken uzun uzun düşünmeniz gerekmiyor. Evlenme kararı almak veya iş ortaklığı kurmak da yeniayın hediyeleri, Sürpriz gelişmelerle hayatınız akışkan bir hal alacak.

ASLAN:

14 Kasım’da Mars Koç burcunda sürdürdüğü retrosuna son veriyor. Eğitim, seyahatler, ufkunuzun genişlemesi gibi konularda çekimser ve kararsız kalmıştınız. Bundan böyle daha kararlı ancak agresif görüneceksiniz. Mars’ın koç burcundan geçişi yıl sonunda bitmiş olmayacak. Bu uzun yolculukta rota değiştirmeniz yararınıza. Daha aktif olmanızı onaylayan Mars, daha agresif çıkışlarda zarar verebilir öfkeli tepkiler karşısında dikkatli olun.

EVDE YENİLİK VE AİLEDE MUTLULUK ZAMANI.

15 Kasımda sevimli ve iyi niyetli bir yeniayla uyanacaksınız. 10-20 Kasım arasında etkili olan bu süreç, ev ve yuva konusunda müthiş bir yenilik getiriyor. Taşınma fikrine sıcak bakacaksınız. Eşyaları yenilemek de mümkün olacak, ilişkileri yenilemek de. Bu konuda katkılar iş arkadaşlarınızdan ve orta düzeyde yöneticilerinizden gelecek. Sürprizlerle sevinecek, yenilikleri devam ettireceksiniz.

BAŞAK:

Mars 14 Kasıma dek koç burcunda retro harekette. Bu da ödemeler kazanmak veya harcamak anlamında kontrollü, ameliyatlar ve borçlanmalarda isteksiz hissetmenize neden olacak. 14 Kasımdan itibaren kontrolsüz bir harcama eğilimi özellikle iç dünyanızı aydınlatacak ruhsal gelişim tekniklerine yönelme gözlemlenebilir. Ancak harcamalarınızı kısıtlı tutmazsanız 20-22 Aralıkta gerçekleşen baskı mali konularda zorluklara neden olabilir.

ÇEVRENİZ VE MUTLULUK DUYGUNUZ YENİLENİYOR.

15 Kasımda yeniay yakın çevrenizde sürpriz bir yenilik sağlamak üzere doğuyor. Çevre değişikliği yapabilirsiniz ya da çok uzaklardan bir tanıdığınız çevrenize taşınabilir. Her koşulda daha mutlu bir hayata geçeceksiniz. Güvenlik duygusunun yanısıra, mutluluk duygusuda sarıp sarmalayacak. Bu ilişki bir aşka da dönüşebilir ya da ortak projeler yapmaya başlayabilirsiniz. Yeniay 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili.

TERAZİ:

Mars retrosu 14 Kasım da sona eriyor. Evlilik ve ortaklık alanında devam eden retro ilişkilere bir müddet ateşkes getirmişti. Ancak 14 Kasımdan itibaren ateşkes sona erebilir ve ilişkilerde yeniden baskıcı dönem başlayabilir. Arabulucu olmaya zorlanabilirsiniz. Bu noktada engel olacağınız bir şey yoksa sakin kalmalı ve tarafların size zarar vermemesi için elinizden geleni yapmalısınız.

YENİAY GELİRLERİNİZİ VE ÖZGÜVENİNİZİ YÜKSELTİYOR.

Yeniay 15 Kasımda doğuyor. Mali gelirlerinizi yenileyecek ve yakınlarınızın katkılarıyla daha büyük bir gelir düzeyine geçiş yapacaksınız. Bu katkı hayatınıza köklü değişikliklerde getirecek. Özgüveniniz yükselirken, yaşamınızdan memnuniyet duygunuz artıyor. Yeniay 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili.

 

AKREP:

Mars retrosu 14 Kasım itibariyle sona eriyor. Öncesinde sakin kalmak kolay ama net olmak zorken sonrasında net olmak kolay sakin kalmak zor. Retro iş yaşamınızda enerjinizi minimumda kullanmanıza yardım etti. Ayın ikinci yarısı oldukça hareketli. Hem iş hem de sağlık yaşamınıza dikkat edin.20-22 Aralık bu anlamda en zor evreniz olacak.

KİŞİSEL STİLİNİZİ YENİLEYİN.

15 Kasımda burcunuzda neşeli bir yeniay doğuyor. Çevrenizden alacağınız destekle hem medyatik olma şansı bulacaksınız hemde kişisel stilinizi baştan sona yenileyeceksiniz. Yeniay,  10-20 Kasım arasında etkili. Bu süreçte köklü değişiklikler yapmak için bol bol fırsat yakalayacaksınız. Görünüşünüzü değiştirmek yeniayla birlikte mümkün olacak

YAY:

14 Kasıma dek seyahat alanında gerileyecek olan Mars, 14 Kasımdan itibaren ilerleyecek. Sert açılar altında olduğu için 14 Kasım sonrası çok daha zorlayıcı ve iddiacı geçecek. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca mali baskılar 14 Kasımdan sonra çok artacak. Kazalar kazanca engel olabilir. Bu nedenle öncesinde küçükde olsa birikimleriniz olmalı.

YENİAYIN MÜJDELERİ VAR.

15 Kasımda gerçekleşen yeniay iç dünyanızda ve yaşlı yakınların sağlığında güzel gelişmeler yaratacak. Bunca sorunun arasında gün ışığını görmek size iyi gelecek. Yeniaylar yenilik yapma dönemleridir. Gelecek ay görünüşünüzü yenilemeden önce iç güzelliğinizle ve yakınlarınızın sağlığı hakkında endişelenmekten vazgeçmekle işe başlayacaksınız. Herşey yoluna giriyor. Mali gelirlerin artışı da bonusunuz olacak.

OĞLAK:

Mars retrosu yuva, aile alanında 14 Kasıma dek devam edecek. Aile içi tartışmaların durgunlaştığı bu evrede kısmen rahat etmiş ama evle ilgili sorunlarla boğuşmuş olabilirsiniz. 14 Kasımdan sonra sorunlar büyüyerek gelecek ve tahammülünüz azalacak. İtirazlar tartışmaya, tartışmalar kavgaya dönüşebilir. Bu evrede aşırı baskıcı tavırlarınız aile bireylerini yıldırabilir.

YENİ ARKADAŞLAR VE ORTAK HAYAT AMACI TAŞIDIĞINIZ İNSANLAR YAŞAMINIZA GİRİYOR.

15 Kasımda doğan yeniay yeni arkadaşları yaşamınıza katarken, onlara güç vermek, şans vermek, fırsat vermek de size düşecek. Kontrol duygunuzu baskı altında tutmayı başaracaksınız. Yeniay 10-20 Kasıma arasında etkili. Bu dönemde sosyalleşmek isteyecek, ortak hayat amaçlarınız olan insanlarla tanışacaksınız.

KOVA:

Mars retrosu 14 Kasıma dek devam edecek. Yakın çevrenizle aranızda sessiz bir gerilim sürecek ancak 14 Kasımdan itibaren sesler yükselebilir. Bu durumda sağduyulu davranmaya çalışmalısınız. Zira olaylar 20-22 Aralıkda zirve yapacak. Zarar görmemek için sezgilerinizi önemsemeli, kurallara dikkat etmeli ve içinizdeki büyük güce inanmalısınız.

KARİYERİNİZDE YENİLİKLER YAPACAKSINIZ.

15 Kasımda gerçekleşecek yeniay, kariyerinizle ilgili yenilik dönemini getirecek.Yöneticileriniz değişebilir, terfi alabilirsiniz veya çok arzu ettiğiniz bir işe başlayıp yükselme şansını değerlendirebilirsiniz. her koşulda içsel gücünüze güvenmeniz gereken özel bir dönemdesiniz. Bu dönem 10-20 Kasım arasında devam edecek. Tadını çıkarın.

BALIK:

Mars retrosu 14 Kasıma dek sürecek. Mali alanda hırslarınızın geri çekildiği, harcamalarınızın arttığı bu dönem bittiğinde tekrar hırslı azimli ve enerjik görüneceksiniz. Bir yandan gelirleriniz diğer yandan harcamalarınız artacak. Dengeyi bulmaya çalışırken özgüveninizi zedeleyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Bu sarsıntı 20-22 Aralıkda zirve yapacak.

 

YENİAYDAN EN ÇOK YARARLANACAK BURÇLARDAN BİRİSİNİZ.

15 Kasımda gerçekleşen yeniay seyahat, eğitim, akademik kariyer alanlarında yenilik yapmanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızla veya ekibinizle yapacağınız uzun bir yolculuk iyi gelecek. Yeni hayat amaçları bulmak, evrensel yararlılıkları gözetmek, başkalarını şefkatinizle ve iyileştirici gücünüzle sarmalamak her zamankinden daha çok yaşadığınızı hissettirecek. Yeniay kendi içinde fırsatlar yaratırken yararlanmayı en iyi başaracak burçlardan olduğunuzu anlayacaksınız.

 

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos