Hepimiz bir peri masalının içinde olmak istiyoruz: çok sevilmek, çok kazanmak, sürekli mutlu olmak gibi arzularımız var. Çok sevilmek için kendimizi çok sevmek, kendimizle uzun saatleri başbaşa geçirebilmek, çok kazanmak için çok mutlu olmak için mutlu hissettiğimiz zamanları uzatmayı öğrenmek

Peri Masalını Yaşamak

Hepimiz bir peri masalının içinde olmak istiyoruz: çok sevilmek, çok kazanmak, sürekli mutlu olmak gibi arzularımız var. Çok sevilmek için kendimizi çok sevmek, kendimizle uzun saatleri başbaşa geçirebilmek, çok kazanmak için çok çalışmak, aklı eğitmek, başkalarından daha akıllı davranmak, çok mutlu olmak için mutlu hissettiğimiz zamanları uzatmayı öğrenmek, mutluluğun sürekli olmayacağını kabullenmek, ajitasyonun dikkat çekmek için işe yarar ama mutlu olmayı tamamen engeller olduğunu bilmek lazım. Tüm bunlar için onlarca kişisel gelişim kitabı okumak, iyi bir eğitim almak lazım. Öğrenmenin yaşı yok.

12 Kasım da zirve yapacak Pluton, Jüpiter kavuşumu şu anda da etkin. Tüm ay boyunca etkisi sürüyor olacak. Bu kavuşum irade, şans, peri masalını gerçekleştirme, köklü değişiklikleri kolayca yapmak, şansa bakış açımızı değiştirmek gibi ayrıcalıklar getiriyor. Hazırlıksız olanlar içinse konu toplu ölümler, kayıplar, daha çok acı, yıkım, acıyla büyümek, pandeminin yayılması, var olan hastalıklarınızın artması, iş yükünün ve sorumlulukların artması, kariyer hedeflerine ulaşamadan hedefin yerle bir olması ve daha bir şok olumsuzluk getiriyor. Her zamanki gibi tercih size ve gezegenlerle nasıl işbirliği yaptığınıza bağlı. Yarım bıraktığınız iletişimler, sözde durmadığınız anlar, başkalarına zarar verdiğiniz evreler ve bir başkasında travma yarattığınız her anı hatırlayın. Gözünüz size zarar verenlerde ama bu kavuşum özellikle yapıp ettiklerimizin sorumluluğunu hatırlatacak. Ders almayanlar için büyük sınav Aralık da.

Mutlu bir haftasonu dilerim.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos