Burcum Ne?

27 Temmuz-2 Ağustos Haftası Burç Yorumları

27 Temmuz- 2 Ağustos Burç Yorumları

KOÇ: Gerilim bu haftada devam ediyor. Burcunuzdan geçen Mars, aile içinde yanlış anlamalara vereceğiniz tepkiyi abartmanıza neden olacak. Genel bir gerginlik hissedebilirsiniz. Öte yandan kariyeriniz haftanın şanslı alanı. Dileklerinizi gerçekleştirecek teklifler alabilirsiniz. Güneş aşk alanınızdan geçiyor. Hafta sonu beklenmedik aşklara veya şok eden ayrılıklara hazır olun.

BOĞA: Kendinizi suçlama eğiliminiz sürüyor. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir. Uzun yolculuklar ve arkadaşlarla birlikte planlanan ticari girişimler açısından olumlu bir haftadasınız. Tatil ve eğitim planlarınız yolunda gidecek. Güneş evinize ve yuvanız aydınlık getirirken, başkalarını şaşırtacak, korkutacak tepkileri hafta sonunda vereceksiniz.

İKİZLER: Arkadaşlarınızın saldırgan tutumu özgüveninizi zedeleyebilir. Ya da birlikte mali konularda mücadele veriyorsanız kayıplar yaşanabilir. Öte yandan başkalarının parasından yararlanmanızı sağlayacak formülü bulacak, kariyeriniz adına altın harflerle yazılacak bir teklifi iyi değerlendireceksiniz. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgili endişeleriniz hafta sonunda yükselişte olacak.

YENGEÇ: Kariyeriniz konusunda hırslı ve gergin hissedeceğiniz bu hafta düşünce hataları yapabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, yurt dışı geziler, ticaret yaşamınız mutlu edecek alanlar. Özellikle yakınlarınızla ilişkinize odaklanmalı, mutluluğunuzu yükseltmelisiniz. Güneş mali konulara aydınlık getiriyor. Hem özgüveniniz hem kazancınız artıyor. Arkadaşlarınız hafta sonunda şok yaşatabilir.

ASLAN: Seyahatler yakınlarınızın sağlığını ve ilişkilerinizi bozabilir. Aniden verilen yolculuk kararlarından kaçınmalısınız. İş ve sağlık alanında dileklerinizi gerçekleştirecek gezegen etkileri altındasınız. Ekstra gelir kazanmanız, ikinci bir iş yapmanız veya başkalarının düşüncelerini okuduğunuzu fark etmeniz çok mümkün. Öte yandan kariyerinizle ilgili ani ve beklenmedik değişimler yaşayacaksınız.

BAŞAK: Yüzleşmeler ve kendi derinliğinizi keşfetmek bu haftanın temalarından biri. Oldukça sert tepkiler vermeniz ve kimi insanlarla yolunuzu ayırmanız olası. Aşk, çocuklarla ilgili güzel haberler, evlilik, yakınlarla ilişkiler mutluluk alanlarınız olacak. Kişisel gelişiminize ket vuracak şeyler, hafta sonu uzaklardan gelen şok eden haberler olacak. Yakınlarınızın sağlığı üzebilir.

TERAZİ: Evliliğinizde gerilimin yüksek olacağı, yakınlarınızla aranızda soğuk rüzgarların eseceği bir haftadasınız. Bu negatif durumdan kariyerinizde etkilenebilir. Yine de evinizle ilgili güzellikler, iş ve sağlık yaşamınız sevindirecek. Arkadaşlarınızdan birinin kaybı hafta sonunda üzebilir. Ani bir ameliyat kararına hazır olmalısınız.

AKREP: Yurt dışı ticaret yapıyorsanız ya da medyada çalışıyorsanız zor bir hafta olabilir. Yolculuklar da sağlığınızı bozabilir. Tansiyon yüksek olacak biraz dikkat etmelisiniz. Öte yandan yakın çevrenizle, çocuklarınızla ve partnerinizle ilişkileriniz huzur duyacağınız şükür alanınız olacak. Kariyeriniz ve otoriterlerle ilişkilerinizde şok eden haberler alabilirsiniz. Güçlü durmalısınız.

YAY: Aşk alanınızda yüzleşmeler veya çocuklarınızla tartışmalar haftanın sert alanlarından biri. Kendinizi kontrol etmeyi başarmalısınız. Mali konularda şansınızın güleceği, geçmişte yarım kalan projelerin değer kazanacağı, yuvanızla ilgili hayallerin gerçeğe döneceği bir haftadasınız, değerlendirin. Seyahatler hafta boyunca keyif verse de hafta sonunda durum tersine dönecek. Esnek ve uyumlu olmalısınız.

OĞLAK: Aile içi gerginlikler yakınlarla ilişkilerinizi zora sokabilir. Bu haftaya gergin başlayacaksınız. Yine de pozitif ruh halinizi korursanız yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Kısa yolculuklar rahatlamanızı sağlayacak. Mali konularda çocuklarınızın veya partnerinizin yaşadıkları hafta sonunda şaşırtacak. Başkaları için olumsuz olan sizin için iyilik getirecek.

KOVA: Kısa yolculuklar ve yakın çevrenizle gergin ilişkiler hafta boyunca sağlığınızı bozabilir. Öncelik sağlığınız olmalı. Sezgileriniz yükselişte ve paranın kokusunu doğru şekilde alacaksınız. Evinizle ilgili beklenmedik sorunlar hafta sonunda şaşkınlık yaratacak. Yakınlarınızla bir araya gelmek zor olabilir. Ani ayrılık kararları alınabilir. Düşüncelere saygı duyup, esnek davranmalısınız.

BALIK: Çocuklarınız için yapacağınız harcamalar veya partnerinizle ilgili düşünceleriniz hafta boyunca zorlayacak konular. Öte yandan iyi dostlarınızı yanınızda bulmak, düş dünyanıza dokunacak dileklerin gerçekleşmesi en mutlu hissedeceğiniz alanlar. Sağlığınız hafta sonunda sekteye uğrayabilir. Yakın çevrenizden gelen haberler üzebilir. Şaşırtabilir. Sağlıklı kalmaya ve çalışmaya odaklanmalısınız.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

her hakkı saklıdır